niebieski Volkswagen Arteon Shooting Brake

Leasing. Volkswagen ID.3 Pro Performance

Kalkulator leasingu

Ile kosztuje miesięcznie Volkswagen ID.3 Pro Performance w leasingu?

Już za 1 903 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 146 577 zł netto.

Volkswagen ID.3 Pro Performance
Elastyczne rozwiązanie

Niskie raty, dopasowanie oferty do potrzeb i elastyczny sposób zakończenia umowy. Volkswagen ID.3 Pro Performance w finansowaniu JAK ABONAMENT to decyzyjność do samego końca – o tym, czy chcesz wykupić auto czy wziąć kolejne w ramach nowego umowy decydujesz pod koniec finansowania.

spłacana część Volkswagena w leasingu JAK ABONAMENT

Jak działa leasing JAK ABONAMENT?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najważniejsze pytania i odpowiedzi na temat produktów finansowych

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Volkswagen ID.3 Pro Performance to nowoczesny samochód dla wymagających kierowców, którzy chcą połączyć sportowe emocje z jazdy, funkcjonalność oraz zeroemisyjność w kompaktowym, miejskim opakowaniu. W najnowszym wydaniu stanowi kolejny krok w kierunku przyszłości motoryzacji w wykonaniu Volkswagena.

Pod względem gabarytów, Volkswagen ID.3 Pro Performance stanowi złoty środek pomiędzy niedużym miejskim samochodem łatwym do manewrowania czy parkowania z przestronnym i funkcjonalnym kompaktem. Auto z 5-drzwiowym nadwoziem umożliwia jazdę 5 osobom na pokładzie, jednocześnie oferując aż 385 litrów pojemności bagażnika. Długość Volkswagena ID.3 Pro Performance to 4264 mm, szerokość 1809 mm (2070 mm z lusterkami), a wysokość to 1564 mm. Za dużą ilość miejsca we wnętrzu przy tych gabarytach odpowiada m.in. duży rozkład osi, wynoszący 2770 mm.

Wyróżnikiem Volkswagen ID.3 Pro Performance jest szereg nowoczesnych systemów i technologii znajdujących się na wyposażeniu auta. Samochód posiada seryjnie np. bezprzewodowy App Connect, który umożliwia udostępnienie widoku ekranu smartfona na ekranie nawigacji. Doskonałą widoczność w każdych warunkach zapewniają światła LED z automatyczną regulacją zasięgu. We wnętrzu znajdziemy natomiast klimatyczne oświetlenie ambientowe z 10 różnymi kolorami podświetlenia do wyboru./p>

Szereg innowacyjnych rozwiązań w Volkswagenie ID.3 Pro Performance zastosowano również w zakresie bezpieczeństwa. Zaawansowane systemy wspomagają kierowcę, np. poprzez system wykrywania zmęczenia kierującego. Ponadto na liście standardowego wyposażenia tego modelu znajdziemy m.in. Lane Assist, czyli asystenta utrzymania pasa ruchu czy też System Front Assist z funkcją awaryjnego hamowania.

Wiele zalet, jakimi może poszczycić się Volkswagen ID.3 Pro Performance sprawia, że jest to doskonały wybór, dla wymagających kierowców, którzy poszukują wszechstronnego, a jednocześnie niedużego nowoczesnego samochodu. Dzięki pojemnej baterii umożliwiającej przejechanie nawet ponad 400 km bez ładowania, nie są mu straszne nawet dalsze podróże za miasto. Ponadto 204 konie mechaniczne, jakie zapewnia elektryczny napęd sprawiają, że auto jest dynamiczne i w razie potrzeby potrafi zaskoczyć osiągami.

Volkswagen ID.3 Pro Performance to ciekawa propozycja zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm. Zwłaszcza, że dogodne finansowanie oferowane przez Volkswagen Financial Services sprawia, że leasing na ten model jest niezwykle atrakcyjny. W ofercie Leasing JAK ABONAMENT samochód jest dostępny z bardzo atrakcyjną miesięczną ratą, dzięki temu, że przez okres trwania umowy spłacasz tylko prognozowany spadek wartości auta a nie jego całą wartość. Na koniec umowy to Ty decydujesz – czy wykupić auto za kwotę z umowy bądź czy zwrócić auto do dealera z możliwością zamiany na nowy pojazd w ramach kolejnego finansowania. Jest to szczególnie polecana opcja dla osób, które często lubią zmieniać auta – czas trwania leasingu ustalasz sam i może on wynieść od 2 do 4 lat.

Nowy T-Cross T-Cross T-Roc Polo Golf Golf Variant Touran Nowy Tiguan Tiguan Tiguan Allspace Nowy Passat Variant Passat Variant Arteon Arteon Shooting Brake Nowy Touareg Taigo ID.3 Pro Performance ID.3 Pro S ID.4 Nowy Pro Performance ID.4 Nowy Pro Performance 4MOTION ID.4 Special Edition ID.4 Special Edition 4MOTION ID.4 Nowy GTX 4MOTION ID.5 Nowy Pro Performance ID.5 Special Edition ID.5 Nowy GTX 4MOTION ID.7 Pro

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.