biała Škoda Enyaq

Škoda. Leasing Moc Niskich Rat

Kalkulator leasingu JAK ABONAMENT
czerwona Škoda Kamiq
Elastyczne rozwiązanie

Korzystasz z niskich rat za leasing. Określasz poszczególne parametry umowy. Możesz zmniejszyć miesięczną ratę, wnosząc opłatę początkową. Masz różne możliwości zakończenia umowy i dopiero pod koniec okresu finansowania podejmujesz decyzję co dalej z wybranym samochodem. Możesz zdecydować się na jego wykup i dalsze użytkowaniem. Masz również gwarancję możliwości zwrotu, po którym możesz sięgnąć po nowy model w ramach nowej umowy.

spłacana część Škody w leasingu JAK ABONAMENT

Jak działa leasing JAK ABONAMENT?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w tradycyjnym leasingu, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

2 opcje na koniec umowy: wykupienie lub wybór nowego auta

Finansowanie samochodu odpowiadające Twoim potrzebom

Sprawdź możliwości finansowania modelu Škody i dostosuj wysokość miesięcznej raty do swojego budżetu. Następnie przejdź do kalkulatora rat.

NAPĘD

Wynik: 0
Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najważniejsze pytania i odpowiedzi na temat produktów finansowych

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Leasing na samochód cieszy się dużym powodzeniem wśród wielu przedsiębiorców. Oferta tego typu jest bardzo korzystna, ponieważ leasingobiorca nie musi dysponować jednorazowym dużym nakładem finansowym na zakup auta. Wybierz model Skody, na podstawie kalkulatora sam określ okres finansowania w miesiącach i poznaj wysokość rat. Leasing na samochód jest tańszy od kredytu! Škoda Leasing charakteryzuje się opłatą wstępną od 0% do 30% wartości samochodu, optymalnymi miesięcznymi ratami oraz wyborem okresu spłaty między 24, 36 i 48 miesięcy. Umów się na rozmowę i zabierz ze sobą dokumenty rejestrowe Twojej firmy oraz dokument tożsamości. W ciągu godziny otrzymasz od nas decyzję. Po wniesieniu opłaty stajesz się posiadaczem wybranego samochodu.

Nasi eksperci przygotują dla Ciebie korzystną ofertę, która spełni Twoje oczekiwania i możliwości finansowe. Škoda leasing to nasz produkt dla klientów zainteresowanych finansowaniem nowych samochodów. W naszej ofercie znajdziecie Skodę Scalę, Skodę Rapid, Skodę Octavię, Skodę Superb, Skodę Kodiaq i Skodę Karoq.

Jeśli interesuje Cię zakup nowej Skody na firmę, podczas wyboru modelu samochodu dowiesz się o wysokości raty leasingowej. Co należy zrobić? Na naszej stronie wybierz okres finansowania w miesiącach w kalkulatorze leasingu, opłatę wstępną oraz roczny limit kilometrów. Następnie umów się z nami na rozmowę.

Škoda Leasing Niskich Rat to produkt, który z pewnością docenią wszyscy, którzy szukają finansowania z jak najniższymi ratami miesięcznymi oraz z zerową opłatą wstępną. Jak to możliwe, że raty leasingu JAK ABONAMENT są niższe w porównaniu z leasingiem KLASYCZNYM? W tym przypadku na raty rozłożona jest jedynie utrata na wartości samochodu w czasie trwania umowy, czyli jego używania. W wersjach KLASYCZNYCH na raty rozkładana jest pełna wartość samochodu. Wybierając Škoda leasing dla firm JAK ABONAMENT, możesz więc wybrać lepsze lub lepiej wyposażone auto przy płaceniu raty jak w leasingu KLASYCZNYM.

Obliczenie i porównanie rat umożliwia kalkulator leasingowy Škoda – bardzo przydatne narzędzie online. Po zaznaczeniu najważniejszych parametrów pokaże Ci on ratę Škoda Leasing Niskich Rat, a także finansowania KLASYCZNEGO – wystarczy zmienić produkt. Możesz porównać raty dla wszystkich nowych modeli Škody i dostosować miesięczną ratę do swoich potrzeb i możliwości. Najważniejsze bowiem, żeby rata wpasowała się do Twojego firmowego budżetu. Dzięki temu łatwiej będzie go zaplanować.

Škoda leasing dla firm JAK ABONAMENT zapewnia Ci spokój, jeśli chodzi o firmowy budżet. Ma też jeszcze jedną zaletę, jaką jest elastyczne zakończenie umowy. Polega ono na tym, że dopiero na koniec finansowania wybierasz sposób zakończenia umowy. Masz trzy możliwości: zwrot samochodu do dealera i zakończenie zobowiązań wobec banku, zwrot i wymianę na nowszy model z nową umową lub wykupienie obecnego samochodu. Wybierasz to, co aktualnie uznasz za odpowiednie dla siebie. Takie rozwiązanie zapewnia Ci bezpieczeństwo, bo niezależnie, co się wydarzy, możesz wybrać dogodną dla siebie opcję.

Jeśli chcesz płacić niskie raty miesięczne, a na koniec planujesz raczej wymienić samochód na nowszy model (choć masz oczywiście więcej opcji), leasing JAK ABONAMENT będzie dla Ciebie optymalny.

Kamiq Nowy Superb Superb Nowy Superb Combi Superb Combi Scala Karoq Nowy Kodiaq Kodiaq Octavia Octavia Combi Nowa Fabia Enyaq Enyaq RS Enyaq Sportline Enyaq Coupé Enyaq Coupé Sportline Enyaq Coupé RS

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.