niebieski Volkswagen Arteon Shooting Brake

Volkswagen. Tiguan

Leasing EasyDrive
niebieski Volkswagen Touareg
Elastyczne rozwiązanie

Jeździsz firmowym Volkswagenem i płacisz raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM. Masz ten komfort, że dopiero pod koniec umowy możesz zdecydować, czy chcesz spłacić pozostałą wartość auta czy może wziąć kolejne w ramach nowej umowy. Wtedy wybierasz najkorzystniejszą dla siebie opcję. Elastycznie.

spłacana część Volkswagena w leasingu JAK ABONAMENT

Jak działa leasing JAK ABONAMENT?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

Warto wiedzieć

Skontaktuj się z Doradcą!

Poniżej podaj swoje dane do kontaktu z naszym Doradcą

Zgody opcjonalne (dobrowolne)
Chcę otrzymać od VGP w/w informacje handlowe i marketingowe poprzez:

Zobacz więcej

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

Jeden na prawie wszystkie przygody. Obojętne, czy wolisz puste drogi czy eleganckie bulwary miejskie – Volkswagen Tiguan nigdzie Cię nie zawiedzie. Wystarczy do niego wsiąść, by poczuć, że technologia może być intuicyjna. Dzięki zastosowaniu przeziernego wyświetlacza Head-Up Display oraz elektronicznych, wirtualnych zegarów o przekątnej 12,3 cala, wszystkie niezbędne informacje masz w zasięgu wzroku, a ich użycie nie jest dla Ciebie utrudnieniem, tylko pomocą. Systemy asystujące, które mogą znaleźć się w wyposażeniu Twojego Tiguana obejmują m.in. Trailer Assist, wspomagający parkowanie z dużą przyczepą. Wystarczy włączyć bieg wsteczny, wcisnąć przycisk parkowania, ustawić kierunek przyczepy, a resztę zrobi za Ciebie opcjonalny Trailer Assist.

Wśród rozwiązań technicznych, jakie może zaoferować Volkswagen Tiguan jest np. System Dynamic Light Assist, który polega na dynamicznej regulacji zasięgu reflektorów z dynamicznym doświetlaniem zakrętów. Dzięki temu nawet w środku nocy możesz liczyć na maksymalną widoczność. W środku natomiast nowoczesne oświetlenie Ambient zapewnia nie tylko wyjątkową atmosferę, ale także pozwala każdego dnia odmienić wnętrze pojazdu. W zależności od tego, czy jedziesz za dnia czy w nocy, czy po mieście czy w trasie, a także od tego, jaki masz nastrój możesz wybrać jeden z 30 dostępnych kolorów oświetlenia wnętrza, tworząc unikalny klimat.

Chociaż lista nowoczesnych rozwiązań technicznych z zakresu inforozrywki jest imponująca, a przyjemne i komfortowe siedziska sprawiają, że z samochodu nie chce się wysiadać, to Volkswagen Tiguan wzbudza może również zachwycić stylistyką. Z zewnątrz auto jest bowiem zwarte, kompaktowe i cechuje się minimalistycznym designem. Dzięki temu wzrok przyciągają te elementy, które stanowią o sile bryły Tiguana, jak ostre linie wzdłuż nadwozia, charakterystyczny dla marki przedni grill czy doskonale wkomponowane w całą bryłę światła.

Jeżeli szukasz samochodu, który będzie cieszył Cię swoją prezencją, zachwyci nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi, a także zapewni doskonałe wrażenia z jazdy po zróżnicowanym terenie, koniecznie zapoznaj się z wariantami finansowania Volkswagena Tiguana. Atrakcyjny leasing EasyDrive to najlepszy sposób na to, by przy niewielkim zaangażowaniu finansowym móc jeździć nowym samochodem. Zresztą, przekonaj się, korzystając z kalkulatora leasingu. Dzięki temu narzędziu możesz poznać miesięczną ratę za Volkswagena Tiguana w finansowaniu JAK ABONAMENT.

T-Cross T-Roc up! Polo Golf Golf Variant Touran Tiguan Tiguan Allspace Passat Variant Arteon Arteon Shooting Brake Touareg Taigo ID.3 Pro Performance ID.3 Pro S ID.4 Pro ID.4 Life Pro ID.4 Pro Performance ID.4 Life Pro Performance ID.4 GTX ID.5 Pro ID.5 Pro Performance ID.5 GTX

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.