czarna CUPRA Leon z tyłu

CUPRA. Kredyt KLASYCZNY

Kredyt Moc Niskich Kosztów
czarna CUPRA Formentor z bagażnikiem dachowym
Finansowanie KLASYCZNE

Zamierzasz jeździć swoją CUPRĄ przez dłuższy czas. Wybierasz więc finansowanie KLASYCZNE rozłożone nawet na 5 lat i takie, które pozwoli Ci korzystać z niskich kosztów całkowitych kredytu.

Kredyt KLASYCZNY

Jak działa kredyt KLASYCZNY?

  • Korzystasz z finansowania KLASYCZNEGO z dłuższym okresem spłaty.
  • Masz niskie koszty całkowite kredytu.
  • Możesz dodatkowo obniżyć ratę, wnosząc wkład własny.
  • Spłacasz całą wartość auta, a po zakończeniu finansowania możesz go dalej użytkować lub podjąć decyzję o odsprzedaży.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY KREDYTU KLASYCZNEGO

Finansowanie samochodu odpowiadające Twoim potrzebom

Sprawdź możliwości finansowania modelu CUPRY i dostosuj wysokość miesięcznej raty do swojego budżetu. Następnie przejdź do kalkulatora rat.

NAPĘD

Warto wiedzieć

Skontaktuj się z Doradcą!

Poniżej podaj swoje dane do kontaktu z naszym Doradcą

Zgody opcjonalne (dobrowolne)
Chcę otrzymać od VGP w/w informacje handlowe i marketingowe poprzez:

Zobacz więcej

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

Teraz wybrany, nowy model marki Cupra może być Twój dzięki korzystnemu finansowaniu, między innymi Kredytowi Moc Niskich Kosztów. Co sprawia, że ta propozycja warta jest zwrócenia uwagi?

Kredyt Moc Niskich Kosztów gwarantuje zakup samochodu klientom indywidualnym bez konieczności wnoszenia wkładu własnego. Nawet jeśli nie chcesz inwestować środków w zakup samochodu, bo masz inne wydatki i potrzeby, skorzystasz z oferty. Oczywiście zapłacenie do 50% wkładu pozwala Ci obniżyć ratę samochodu, co także jest kuszące. Skorzystaj z kalkulatora i zobacz, jakie masz możliwości.

W kalkulatorze łatwo obliczysz wysokość raty, która zmieni się także w zależności od czasu, na jaki planujesz podpisać umowę kredytową na swój nowy samochód. Najkrótszy okres to 12 miesięcy, a maksymalny aż 60. Dodatkowo musisz zadeklarować, ile kilometrów przejedziesz w tym czasie. Wszystko to wpływa na wysokość raty, a więc masz szansę dopasować ją idealnie do swoich aktualnych potrzeb.

Ale Kredyt Moc Niskich Kosztów to nie wszystko, co oferuje Volkswagen Financial Services. Cupra może być Twoja, jeśli zdecydujesz się na inne rozwiązania finansowe, np. Kredyt Moc Niskich Rat, a w przypadku firm Leasing Moc Niskich Rat albo Leasing Moc Niskich Kosztów. Wszystkie opcje mają swoje zalety, wszystko zależy, jakie akurat masz potrzeby i czy szukasz oferty dla klienta prywatnego, czy może samochodu dla firmy z finansowaniem dopasowanym dla przedsiębiorców.

CUPRA Leon CUPRA Leon Sportstourer CUPRA Formentor CUPRA Formentor VZ5 CUPRA Ateca CUPRA Born

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.