biały Volkswagen ID.3

Volkswagen. NAJEM

NAJEM dla Klientów indywidualnych
wnętrze Volkswagen ID.3
Spokój i koszty pod kontrolą

Jeździsz nowym Volkswagenem i nie przejmujesz się kosztami napraw, przeglądów czy ubezpieczenia samochodu. Wszystkie dodatkowe usługi masz już zapewnione w stałej miesięcznej opłacie. Gdy umowa się kończy, zwracasz auto i bierzesz kolejne w ramach nowej umowy.

Volkswagen w NAJMIE dla konsumentów

Jak działa NAJEM?

  • Płacisz jedną stałą miesięczną opłatę i po prostu jeździsz nowym Volkswagenem
  • Wszelkie koszty związane z serwisowaniem auta, jego naprawami likwidacją szkód i zapewnieniem Ci mobilności masz już uwzględnione w stałej miesięcznej opłacie
  • Aby dodatkowo obniżyć miesięczną opłatę, możesz wnieść opłatę początkową do 10% wartości samochodu
  • Gdy umowa się kończy, zwracasz Volkswagena i bierzesz kolejnego w ramach nowej umowy

ZALETY NAJMU

Finansowanie samochodu odpowiadające Twoim potrzebom

Sprawdź możliwości finansowania modelu Volkswagena i dostosuj wysokość miesięcznej raty do swojego budżetu. Następnie przejdź do kalkulatora rat.

NAPĘD

Warto wiedzieć

Skontaktuj się z Doradcą!

Poniżej podaj swoje dane do kontaktu z naszym Doradcą

Zgody opcjonalne (dobrowolne)
Chcę otrzymać od VGP w/w informacje handlowe i marketingowe poprzez:

Zobacz więcej

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

Potrzebujesz nowego rodzinnego Volkswagena, ale nie chcesz go kupować? I wcale nie musisz. Mamy dla Ciebie rozwiązanie finansowe, które nie tylko pozwoli Ci na użytkowanie samochodu przez kilka lat przy opłacaniu miesięcznych stałych opłat, ale także zwolni z załatwiania spraw, które dotyczą auta. Wynajem długoterminowy samochodów Volkswagen dla osób fizycznych gwarantuje, że Twoim samochodem w razie nieoczekiwanego zdarzenia zajmiemy się my. Twoje auto naprawimy w naszym serwisie, a na czas ewentualnej dłuższej naprawy udostępnimy Ci auto zastępcze. Po prostu zadbamy o Twoją nieprzerwaną mobilność w każdej chwili. To ważne, bo każdego dnia musisz zawieźć dzieci do szkoły, pojechać do pracy czy zrobić zakupy – jest wiele spraw, które o wiele sprawniej załatwisz, jeżdżąc nowym modelem Volkswagena.

Co trzeba zrobić, by skorzystać z oferty? Po prostu wybrać NAJEM auta dla Klientów Indywidualnych i samochód, a następnie kilka parametrów, na podstawie których obliczona zostanie Twoja miesięczna stała opłata. W nią wliczone będą od razu najważniejsze usługi, takie jak: pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych, obsługa serwisowa, assistance, zarządzanie szkodami, samochód zastępczy czy serwis opon jako opcja. To sprawia, że nie musisz szukać ani ubezpieczyciela, ani serwisu, martwić się autem zastępczym w razie awarii Twojego itp. Wszystkie sprawy są już opłacone i załatwiane przez nas. Ty cały czas jesteś mobilny(-lna) i nie martwisz się sprawami związanymi z samochodem.

Swoje opłaty miesięczne możesz obliczyć w kalkulatorze finansowym dostępnym na naszej stronie internetowej. Bez wychodzenia z domu możesz zaznaczyć wybrane wartości parametrów i oszacować opłaty. Wybierasz czas umowy: 24-48 mies., opłatę początkową: 0-10% wartości samochodu oraz przebieg roczny: 10 tys.-40 tys. km. Obliczona zostanie Twoja opłata miesięczna z wliczonymi już usługami, o których mowa wyżej. Jeśli chcesz nieco zmniejszyć swoje opłaty wynajmu długoterminowego samochodów Volkswagen dla osób fizycznych, możesz zmienić nieco parametry. Na przykład nawet minimalna opłata początkowa obniży opłatę miesięczną.

T-Cross T-Roc up! Polo Golf Golf Variant Touran Tiguan Tiguan Allspace Passat Variant Arteon Arteon Shooting Brake Touareg Taigo ID.3 Pro Performance ID.3 Pro S ID.4 Pro ID.4 Life Pro ID.4 Pro Performance ID.4 Life Pro Performance ID.4 GTX ID.5 Pro ID.5 Pro Performance ID.5 GTX

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.