CUPRA Born bokiem

NAJEM

Najem dla Klienta indywidualnego
czarna CUPRA Formentor na parkingu
Spokój i koszty pod kontrolą

Chcesz mieć spokój i pełną kontrolę kosztów. Dlatego wybierasz finansowanie, w którym wszystkie kwestie związane z serwisowaniem auta, likwidacją szkód i zapewnieniem Ci pełnej mobilności masz już uwzględnione w jednej stałej miesięcznej opłacie. Jeździsz swoją CUPRĄ, a po zakończeniu finansowania zwracasz ją do salonu i w ramach nowej umowy bierzesz kolejną.

NAJEM

Jak działa NAJEM?

  • Płacisz jedną stałą miesięczną opłatę i po prostu jeździsz nową CUPRĄ
  • Wszelkie koszty związane z serwisowaniem auta, jego naprawami likwidacją szkód i zapewnieniem Ci mobilności masz już uwzględnione w stałej miesięcznej opłacie
  • Aby dodatkowo obniżyć miesięczną opłatę, możesz wnieść opłatę początkową do 10% wartości samochodu
  • Gdy umowa się kończy, zwracasz CUPRĘ i bierzesz kolejną w ramach nowej umowy

ZALETY NAJMU

Finansowanie samochodu odpowiadające Twoim potrzebom

Sprawdź możliwości finansowania modelu CUPRY i dostosuj wysokość miesięcznej raty do swojego budżetu. Następnie przejdź do kalkulatora rat.

NAPĘD

Warto wiedzieć

Skontaktuj się z Doradcą!

Poniżej podaj swoje dane do kontaktu z naszym Doradcą

Zgody opcjonalne (dobrowolne)
Chcę otrzymać od VGP w/w informacje handlowe i marketingowe poprzez:

Zobacz więcej

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

NAJEM CUPRY dla Klientów Indywidualnych to dogodna opcja finansowa dla wszystkich tych, dla których najważniejsze jest pozostanie mobilnym niezależnie od sytuacji. Dzięki temu, że stała miesięczna opłata NAJMU zawiera: pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych, serwis (plus serwis opon), assistance, zarządzanie szkodami czy auto zastępcze, Ty zawsze zachowujesz mobilność. Zapewniamy Ci w razie konieczności pełną opiekę nad Twoją CUPRĄ, zapewniając jednocześnie zastępczy samochód, dzięki któremu nie musisz zmieniać swoich planów.

Opłaty NAJMU CUPRY dla Klientów Indywidualnych łatwo obliczysz w kalkulatorze finansowania, który znajdziesz na naszej stronie. Na skali należy zaznaczyć wybrane wartości trzech parametrów: czasu umowy, wysokości opłaty początkowej oraz przebiegu samochodu (szacunkowy, roczny). Zobaczysz swoją opłatę – pamiętaj, że jest to opłata z wliczonymi już usługami, o których mowa wyżej. Jeśli uznasz, że chcesz płacić niższą – a może wyższą – opłatę, możesz operować wartościami parametrów, co sprawi, że opłata się zmieni. Wszystko zależy od tego, jaki jest Twój budżet i na czym najbardziej zależy ci przy finansowaniu. NAJEM zapewnia Ci spokój i pewność, że nie zostaniesz bez samochodu. Po zakończeniu umowy samochód zwracasz dealerowi i wymieniasz na nowszy w salonie z nową umową. To wygodne i bezpieczne. W razie ewentualnych pytań, pomocą służą nasi doradcy.

CUPRA Leon CUPRA Leon Sportstourer CUPRA Formentor CUPRA Formentor VZ5 CUPRA Ateca CUPRA Born

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.