czerwony Volkswagen Taigo

Volkswagen. Kredyt JAK ABONAMENT

Kalkulator kredytu
przód Volkswagena Taigo
Elastyczne finansowanie

Kredyt samochodowy JAK ABONAMENT pozwala korzystać z niskich rat. W ramach finansowania spłacasz tylko część wartości pojazdu – prognozowaną utratę wartości auta w trakcie umowy. Dzięki temu raty są znacznie niższe niż w tradycyjnym kredycie. Każdego miesiąca płacisz jedynie „opłatę abonamentową” za korzystanie z nowego auta. Pod koniec okresu finansowania możesz podjąć decyzję o wykupie auta lub zwrocie i wzięciu nowego Volkswagena w ramach kolejnej umowy.

spłacana część Volkswagena w kredycie JAK ABONAMENT

Jak działa kredyt JAK ABONAMENT?

  • Spłacasz jedynie przewidywaną utratę wartości auta w czasie trwania umowy.
  • Mając niższe raty, możesz wybrać większe lub lepiej wyposażone auto.
  • Dopiero na koniec umowy decydujesz, czy bierzesz nowy samochód w ramach nowej umowy czy spłacasz ten, którym aktualnie jeździsz – jednorazowo lub w ratach.
  • Możesz często wymieniać auto na nowe.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY KREDYTU JAK ABONAMENT

Większa kontrola wydatków z niższą miesięczną ratą

Zakończenie umowy: wybór nowego auta, spłata jednorazowa lub w ratach

Finansowanie samochodu odpowiadające Twoim potrzebom

Sprawdź możliwości finansowania modelu Volkswagena i dostosuj wysokość miesięcznej raty do swojego budżetu. Następnie przejdź do kalkulatora rat.

NAPĘD

Wynik: 0
faqanddictionary

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Niezawodny, bezpieczny, nowoczesny, atrakcyjny wizualnie… Te określenia pasują tylko do jednej marki – Volkswagen. Kredyt o racie dostosowanej do indywidualnych możliwości pozwoli Ci wreszcie spełnić marzenie o posiadaniu samochodu, dzięki któremu jazda stanie się czystą przyjemnością.

Kredyt na samochód – wskocz na wyższy poziom

W wielu przypadkach decyzja o zakupie nowego auta jest wielokrotnie odkładana, ponieważ wiąże się z ryzykiem nadwyrężenia domowego budżetu. Tymczasem szansą na zakup bezpiecznego i wygodnego samochodu, który zapewni komfort podróżowania na krótkich i długich dystansach, jest kredyt samochodowy dopasowany do naszych możliwości. Nie wydawaj skrzętnie gromadzonych oszczędności, by przesiąść się do nowego, bogato wyposażonego auta. Skorzystaj z oferowanego kredytu samochodowego na dogodnych warunkach, którym sfinansujesz zakup wybranego modelu wysokiej klasy aut - Volkswagena T-Roc, T-Cross, Up!, Polo, Golf, Touran, Tiguan, Passat, Arteon, Touareg, Sharan. Wśród szerokiej oferty Volkswagenów w kredycie znajdziesz zarówno rodzinne modele z dużym bagażnikiem, jak i dynamiczne, sportowe auta dla fanów szybkiej jazdy.

Kalkulator kredytu samochodowego – prosty rachunek, przejrzyste zasady

Nasi doradcy szczegółowo wyjaśnią Ci warunki i zasady finansowania zakupu wybranego Volkswagen. Udostępniony na stronie kalkulator kredytu samochodowego pomoże Ci oszacować wszystkie koszty. Plan spłaty z wysokością rat ułatwi podjęcie właściwej decyzji o zakupie auta .

Nowy T-Cross T-Cross T-Roc Polo Golf Golf Variant Touran Nowy Tiguan Tiguan Tiguan Allspace Nowy Passat Variant Passat Variant Arteon Arteon Shooting Brake Nowy Touareg Taigo

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.