bok Audi RS e-tron GT

Audi Perfect Lease

Kalkulator leasingu JAK ABONAMENT
Elastyczne rozwiązanie

Elastyczność to podstawa oferty Audi Perfect Lease. W tym rozwiązaniu masz wpływ na wiele istotnych parametrów umowy. Oferujemy szerokie możliwości wyboru wysokości opłaty początkowej, czasu trwania finansowania, jak również rocznego limitu kilometrów. Co więcej, elastyczne jest również zakończenie umowy. Pod koniec okresu finansowania to Ty decydujesz, czy chcesz spłacić pozostałą część wartości pojazdu, czy wolisz zamienić je na nowe w ramach kolejnej umowy.

spłacana część auta w Audi Perfect Lease

Jak działa Audi Perfect Lease?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

Finansowanie samochodu odpowiadające Twoim potrzebom

Sprawdź możliwości finansowania modelu Audi i dostosuj wysokość miesięcznej raty do swojego budżetu. Następnie przejdź do kalkulatora rat.

NAPĘD

Wynik: 0
Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najważniejsze pytania i odpowiedzi na temat produktów finansowych

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Leasing auta jest coraz bardziej popularną formą nabywania nowoczesnych samochodów wśród młodych przedsiębiorców. Nasza oferta leasingowa jest bardzo korzystna, ponieważ nie zakłada prowizji leasingowych oraz ogranicza formalności do minimum. Co więcej, leasingobiorca nie musi dysponować jednorazowym dużym nakładem finansowym na zakup samochodu.

Czym charakteryzuje się leasing Audi?

Wybierz model Audi, a kalkulator leasingowy obliczy za Ciebie wysokość raty leasingowej. Z jego pomocą sam określisz okres finansowania w miesiącach, opłatę wstępną oraz roczny limit kilometrów. Leasing jest atrakcyjniejszy niż kredyt! W przypadku naszej oferty leasingu na samochody marki Audi opłata wstępna wynosi od 0% do 30% wartości samochodu. Oferujemy optymalne miesięczne raty oraz wybór okresu spłaty od 24 i 36 miesięcy. Spotkaj się z nami! Przyjdź do salonu, wypełnij wniosek i zaczekaj na decyzję. Następnie podpisz umowę i ciesz się nowym autem!

Leasing Audi, czyli który model mogę wybrać?

Nasi eksperci przygotują dla Ciebie korzystną ofertę, która spełni Twoje oczekiwania i możliwości finansowe. Leasing Audi to nasz produkt skierowany do klientów zainteresowanych najwyższą jakością, nowoczesnymi systemami oraz elegancją i stylem. W naszej ofercie znajdziecie przestronny Audi Q8, który poradzi sobie nawet w najtrudniejszych warunkach, perfekcyjne Audi Q7, Audi Q5, Audi Q3, Audi A1 Sportback, Audi A3 Sportback, Audi A3 Limuzyna, Audi A4, Audi A5, A6 , A7, A8 oraz Audi Q2.

Jeśli interesuje Cię model Audi na firmę, podczas rozmowy z naszym konsultantem zapytaj o warunki, które musisz spełnić. Jak uzyskać leasing? Na naszej stronie wybierz okres finansowania w miesiącach, opłatę wstępną oraz roczny limit kilometrów. Tym sposobem dowiesz się o miesięcznej racie leasingowej. Następnie odwiedzasz salon Audi, wypełniasz niezbędną dokumentację, wnosisz opłatę wstępną, podpisujesz umowę i stajesz się posiadaczem wymarzonego samochodu.

Leasing Audi JAK ABONAMENT to finansowanie, które będzie optymalne dla przedsiębiorców, którzy chcą użytkować samochody. Zwłaszcza, że są firmy, które muszą częściej wymieniać samochody na nowsze technologicznie modele. Ten rodzaj produktu finansowego daje możliwość częstszej wymiany aut na nowe przy nawet zerowej opłacie wstępnej (maksymalnie możesz wpłacić 30%). Możesz więc użytkować w firmie nowe Audi na bardzo korzystnych zasadach. W dodatku z elastycznym zakończeniem umowy.

Kalkulator leasingu to przydatne narzędzie dostępne online, dzięki któremu samodzielnie, nie wychodząc z firmy czy z domu, sprawdzisz, jak będzie wyglądała Twoja miesięczna atrakcyjna rata za leasing Audi. Zaznaczasz trzy parametry: okres leasingowania, opłatę wstępną (może nie wystąpić – wówczas zaznaczasz 0%), limit kilometrów. Tak obliczysz swoją ratę miesięczną za użytkowanie wybranego Audi.

Dlaczego raty Audi Perfect Lease są bardziej atrakcyjne niż przy KLASYCZNYM leasingu? Tutaj spłacasz w ratach tylko częściową wartość wynikającą z prognozowanej utraty na wartości samochodu w czasie użytkowania. Tego nie bierze się pod uwagę w przypadku finansowania KLASYCZNEGO, dlatego tutaj do spłacenia jest cała pierwotna cena auta, a na koniec zwykle następuje wykup. W przypadku leasingu Audi JAK ABONAMENT nastawienie jest raczej na wymianę samochodu na nowszy technologicznie model. Choć elastyczne zakończenie umowy umożliwia różne rozwiązania i wybór jednego z nich dopiero, gdy zbliża się termin zakończenia umowy. Możesz więc zwrócić auto i zakończyć zobowiązanie, zwrócić i od razu wymienić na inny model z nowym leasingiem Audi, ale także wykupić obecne auto.

Z pewnością Audi Perfect Lease to opcja dla wszystkich, którzy lubią wygodne rozwiązania i częściej wymieniają samochody na nowe.

Q8 e-tron Q8 Sportback e-tron Q6 e-tron SQ6 e-tron Q4 e-tron Q4 Sportback e-tron A1 Sportback A3 Sportback A3 Limousine A4 Limousine A4 allroad quattro A5 Coupé A6 Limousine A6 allroad quattro A7 Sportback A8 Q2 Q3 Q3 Sportback Q5 Q5 Sportback Q7 Q8 e-tron GT quattro RS e-tron GT TT A3 Sportback TFSI e A6 Limousine TFSI e A6 Avant TFSI e A7 Sportback TFSI e A8 TFSI e A8 L TFSI e Q3 TFSI e Q3 Sportback TFSI e Q5 TFSI e Q5 Sportback TFSI e Q7 TFSI e Q8 TFSI e

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.