srebrny Volkswagen Multivan

Volkswagen Samochody Dostawcze. NAJEM długoterminowy

NAJEM aut dla firm
czerwono czarny Volkswagen Multivan
Spokój i kontrola firmowych kosztów

Stała miesięczna opłata zapewnia Ci spokój. I przewidywalność kosztów firmowych. Masz bowiem gwarancję, że opłata nie wzrośnie przez cały okres umowy. Nie dotyczą również Ciebie takie kwestie związane z użytkowaniem pojazdu, jak konieczność zakupu czy odnowienia ubezpieczenia, zakup pakietu serwisowego, assistance, otrzymujesz również pomoc w przypadku szkody oraz auto zastępcze. Wszystko uwzględnione w jednej miesięcznej opłacie.

Volkswagen Samochody Dostawcze w NAJMIE

Jak działa NAJEM?

  • Płacisz jedną stałą miesięczną opłatę i używasz Volkswagena do codziennej pracy w firmie.
  • W opłacie jest już uwzględnione ubezpieczenie, serwis, assistance, auto zastępcze, pomoc w przypadku szkody, rekomendujemy także opony wraz z wymianą i przechowywaniem.
  • Możesz wnieść opłatę początkową do 10% wartości samochodu i obniżyć miesięczną opłatę.
  • Gdy umowa się kończy, zwracasz auto i bierzesz kolejne w ramach nowej umowy.

ZALETY NAJMU

Finansowanie samochodu odpowiadające Twoim potrzebom

Sprawdź możliwości finansowania modelu Volkswagena Samochody Dostawcze i dostosuj wysokość miesięcznej raty do swojego budżetu. Następnie przejdź do kalkulatora rat.

NAPĘD

Wynik: 0
Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najważniejsze pytania i odpowiedzi na temat produktów finansowych

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Wynajem długoterminowy samochodów dostawczych to nie tylko stała miesięczna opłata za używanie nowego samochodu, ale także spokój, bo nie musisz załatwiać żadnych spraw związanych z autem – robimy to za Ciebie. Jest to dobre rozwiązanie dla firm, a przedsiębiorcy nie muszą zajmować się sprawami związanymi z samochodem. Dlaczego? Otóż przy takiej opcji jak NAJEM, w opłatę masz już wliczone: pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych, assistance, auto zastępcze, serwis czy serwis opon. Z tego korzystasz w razie potrzeby.

Czyli masz wynajem długoterminowy samochodów dostawczych: nie musisz wnosić nawet opłaty początkowej, ponieważ wynosi ona 0-10%. Twoja umowa jest zawierana na czas 12, 24, 36 lub 48 miesięcy. Koniec umowy to zwrot samochodu do salonu i zamiana na młodszy model. Auto dostawcze Volkswagen może być Twoje już zaraz, nie musisz bowiem odkładać na jego zakup. Finansowanie takie jak NAJEM to dobra alternatywa.

Opłaty za wynajem długoterminowy samochodów dostawczych są jednej wysokości. Możesz je dostosować do potrzeb w kalkulatorze NAJMU. Trzeba tam zaznaczyć konkretne parametry: czas NAJMU, opłatę początkową – jeśli się na nią zdecydujesz – oraz roczny przebieg Twojego dostawczego Volkswagena. To wszystko składa się na wysokość Twojej miesięcznej opłaty, w którą są wliczone najważniejsze usługi, bez których nie sposób korzystać z samochodu. W razie jakichkolwiek wydarzeń Twoje auto jest chronione – zajmujemy się nim w naszym profesjonalnym serwisie, a ty nie płacisz za to dodatkowo. A jeśli Twój dostawczy samochód potrzebuje dłuższej naprawy, to dostajesz samochód zastępczy, więc Twoja mobilność zawsze jest zachowana. Trudno sobie przecież wyobrazić, by przedsiębiorca został bez auta. Opcja finansowania w formie NAJMU gwarantuje to, że zawsze masz pojazd i nie musisz zmieniać żadnych planów biznesowych. Jesteś mobilny(a) i bez przestojów prowadzisz firmę. Koniec umowy to zwrot dostawczaka do dealera i zamiana na nowy model w ramach nowej umowy. Rozwiązanie jest wygodne, a ty nie musisz się zajmować odsprzedażą poprzedniego modelu – sami się tym zajmiemy – Ty zajmujesz się tylko własnym biznesem. NAJEM to alternatywa dla zakupu – korzystasz z samochodu, wnosząc miesięczne opłaty. Nie musisz rezygnować z innych inwestycji. Masz dobrze prosperujący biznes i nowe dostawcze auto i o nic się nie martwisz.

Nowy Multivan Caddy Osobowe Caddy Cargo Caddy California Caddy Kombi Transporter Furgon Transporter Skrzyniowy Transporter Kombi Caravelle Multivan California Grand California Crafter Furgon Crafter Skrzyniowy Crafter Podwozie Nowy Amarok ID. Buzz ID. Buzz Cargo

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.