czarna CUPRA Ateca przód

CUPRA. Leasing Moc Niskich Rat

Kalkulator leasingu JAK ABONAMENT
czarna CUPRA Ateca drzwi
Elastyczne rozwiązanie

Niskie raty i elastyczne zakończenie umowy. W Leasingu Moc Niskich Rat spłacasz tylko prognozowaną utratę wartości pojazdu w czasie umowy, dzięki czemu rata jest na bardzo atrakcyjnym poziomie. Na zakończenie umowy podejmujesz decyzję, czy chcesz spłacić pozostałą wartość auta i wykupić je na własność, czy wolisz zwrócić samochód i wybrać nową CUPRĘ w nowym finansowaniu.

Leasing JAK ABONAMENT

Jak działa leasing JAK ABONAMENT?

  • Regulujesz wysokość miesięcznej raty, ustalając okres spłaty, roczny limit kilometrów i opłatę wstępną – od 0 do 30%.
  • Spłacasz jedynie przewidywaną utratę jego wartości auta w trakcie umowy.
  • Możesz często wymieniać CUPRĘ na nową lub ją wykupić po cenie ustalonej podczas podpisywania umowy – tę decyzję podejmujesz dopiero na koniec finansowania.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

2 opcje na koniec umowy: wykupienie lub wybór nowego auta

Finansowanie samochodu odpowiadające Twoim potrzebom

Sprawdź możliwości finansowania modelu CUPRY i dostosuj wysokość miesięcznej raty do swojego budżetu. Następnie przejdź do kalkulatora rat.

NAPĘD

Wynik: 0
Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najważniejsze pytania i odpowiedzi na temat produktów finansowych

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Przydałaby Ci się w firmie nowa CUPRA, ale myślisz, że kupno samochodu jest teraz poza zasięgiem Twoich finansowych możliwości? Nic bardziej mylnego!

Volkswagen Financial Services pomyślał o przedsiębiorcach i ma dla nich oferty leasingu, m.in. Leasing Moc Niskich Rat.

Prosty kalkulator leasingu pozwoli Ci dopasować optymalną ratę. Wybierz opłatę wstępną (0-30%), okres finansowania (3-4 lat) i oszacuj roczny limit kilometrów (10-40 tys.). Te parametry pozwolą ustalić, jaką ratę zapłacisz za użytkowanie swojego samochodu w określonym czasie. Jest to bardzo korzystna propozycja, zwłaszcza że jeśli gotówkę wolisz przeznaczyć na rozwój firmy w innym zakresie – nie musisz wówczas wnosić opłaty wstępnej.

Rata jest ustalona przez Ciebie i możesz spokojnie zająć się biznesem, ponieważ nie zmieni się przez cały czas trwania umowy. Jest stała, Twój firmowy budżet bezpieczny, a w garażu stoi nowa CUPRA! Dodatkowo każdą miesięczną ratę doliczasz do swoich firmowych kosztów, podobnie jak opłatę wstępną, jeśli jednak się na nią zdecydujesz. Jest to o tyle dobre rozwiązanie, że pozwala płacić potem niższe raty miesięczne. To Ty decydujesz, co najbardziej opłaca się w Twoim biznesie.

Volkswagen Financial Services daje możliwość innych opcji. Możesz wybrać Leasing Moc Niskich Rat albo Leasing Moc Niskich Kosztów. Dla klientów indywidualnych jest Kredyt Moc Niskich Kosztów i Kredyt Moc Niskich Rat. Wszystko zależy od tego, jakie masz możliwości i indywidualne potrzeby.

CUPRA Leon CUPRA Leon Sportstourer CUPRA Formentor CUPRA Formentor VZ5 CUPRA Ateca CUPRA Born

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.