czarna CUPRA Ateca przód

CUPRA. Leasing JAK ABONAMENT

Leasing Moc Niskich Rat
czarna CUPRA Ateca drzwi
Elastyczne rozwiązanie

Spłacasz jedynie przewidywaną utratę wartości auta, co oznacza, że masz raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM. To tak, jakbyś opłacał(a) miesięczny abonament za korzystanie z samochodu. Dopiero na koniec umowy podejmujesz decyzję, czy wymienić CUPRĘ na nową czy ją wykupić.

Leasing JAK ABONAMENT

Jak działa leasing JAK ABONAMENT?

  • Regulujesz wysokość miesięcznej raty, ustalając okres spłaty, roczny limit kilometrów i opłatę wstępną – od 0 do 30%.
  • Spłacasz jedynie przewidywaną utratę jego wartości auta w trakcie umowy.
  • Możesz często wymieniać CUPRĘ na nową lub ją wykupić po cenie ustalonej podczas podpisywania umowy – tę decyzję podejmujesz dopiero na koniec finansowania.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

2 opcje na koniec umowy: wykupienie lub wybór nowego auta

Finansowanie samochodu odpowiadające Twoim potrzebom

Sprawdź możliwości finansowania modelu CUPRY i dostosuj wysokość miesięcznej raty do swojego budżetu. Następnie przejdź do kalkulatora rat.

NAPĘD

Warto wiedzieć

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zgody opcjonalne (dobrowolne)
Chcę otrzymać od VGP w/w informacje handlowe i marketingowe poprzez:

Zobacz więcej

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Przydałaby Ci się w firmie nowa CUPRA, ale myślisz, że kupno samochodu jest teraz poza zasięgiem Twoich finansowych możliwości? Nic bardziej mylnego!

Volkswagen Financial Services pomyślał o przedsiębiorcach i ma dla nich oferty leasingu, m.in. Leasing Moc Niskich Rat.

Prosty kalkulator leasingu pozwoli Ci dopasować optymalną ratę. Wybierz opłatę wstępną (0-30%), okres finansowania (3-4 lat) i oszacuj roczny limit kilometrów (10-40 tys.). Te parametry pozwolą ustalić, jaką ratę zapłacisz za użytkowanie swojego samochodu w określonym czasie. Jest to bardzo korzystna propozycja, zwłaszcza że jeśli gotówkę wolisz przeznaczyć na rozwój firmy w innym zakresie – nie musisz wówczas wnosić opłaty wstępnej.

Rata jest ustalona przez Ciebie i możesz spokojnie zająć się biznesem, ponieważ nie zmieni się przez cały czas trwania umowy. Jest stała, Twój firmowy budżet bezpieczny, a w garażu stoi nowa CUPRA! Dodatkowo każdą miesięczną ratę doliczasz do swoich firmowych kosztów, podobnie jak opłatę wstępną, jeśli jednak się na nią zdecydujesz. Jest to o tyle dobre rozwiązanie, że pozwala płacić potem niższe raty miesięczne. To Ty decydujesz, co najbardziej opłaca się w Twoim biznesie.

Volkswagen Financial Services daje możliwość innych opcji. Możesz wybrać Leasing Moc Niskich Rat albo Leasing Moc Niskich Kosztów. Dla klientów indywidualnych jest Kredyt Moc Niskich Kosztów i Kredyt Moc Niskich Rat. Wszystko zależy od tego, jakie masz możliwości i indywidualne potrzeby.

CUPRA Leon CUPRA Leon Sportstourer CUPRA Formentor CUPRA Formentor VZ5 CUPRA Ateca CUPRA Born

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.