niebieska Škoda Scala z przodu

Škoda. Leasing Moc Niskich Kosztów

Kalkulator leasingu KLASYCZNEGO
niebieska Škoda Scala bok
Finansowanie KLASYCZNE

Wybierasz nową Škodę i chcesz się nią cieszyć przez lata? Rozłóż spłatę na dogodny okres, by wykupić auto za ułamek jego wartości. Wybierając Škoda Leasing KLASYCZNY, możesz korzystać z finansowania od 2 do nawet 5 lat. Opłacenie ostatniej raty w wysokości już od 1% wartości pojazdu, to moment, w którym auto jest już Twoje. Samodzielnie decydujesz, jak długo chcesz nim jeździć.

Škoda w leasingu KLASYCZNYM

Jak działa leasing KLASYCZNY?

  • Masz finansowanie rozłożone na dłuższy czas – nawet na 5 lat.
  • Korzystasz z niskich kosztów całkowitych leasingu.
  • Na koniec umowy wykupujesz swoją Škodę już od 1% jego wartości.
  • Po wykupieniu jeździsz nią tak długo, jak chcesz.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU KLASYCZNEGO

Finansowanie samochodu odpowiadające Twoim potrzebom

Sprawdź możliwości finansowania modelu Škody i dostosuj wysokość miesięcznej raty do swojego budżetu. Następnie przejdź do kalkulatora rat.

NAPĘD

Wynik: 0
Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najważniejsze pytania i odpowiedzi na temat produktów finansowych

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Kamiq, Superb, a może Fabia czy Enyaq? Teraz każdy model Škody możesz mieć, nawet jeśli nie dysponujesz gotówką. A w przypadku opcji finansowej, jaką jest Škoda Leasing KLASYCZNY, nie masz rocznego limitu kilometrów. Jeździsz dużo – płacisz stosunkowo niedużą ratę.

Volkswagen Financial Services przygotował dla konsumentów dogodne rozwiązania finansowe. Każdy znajdzie coś dla siebie i zawsze dostosuje swoją ratę do osobistych możliwości finansowych. Ważne, żeby nie naruszyć firmowego budżetu, a przede wszystkim móc realnie go zaplanować. Warto użyć kalkulatora leasingu, żeby zobaczyć swoją ratę i ewentualnie zmienić ją według potrzeb. Podczas trwania umowy będzie ona stała i niezmienna.

Opłata wstępna za Twoją nową Škodę nie musi w ogóle wystąpić. Jeśli nie chcesz jej wnosić, na skali kalkulatora zaznaczasz 0%. Maksymalnie może ona wynieść 40%. Wniesienie opłaty nie jest konieczne, ale może obniżyć miesięczną ratę, więc warto je przemyśleć. Na wysokość raty wpływa także liczba lat w umowie. Škoda Leasing KLASYCZNY możesz zawrzeć na 2, 3, 4 lub nawet 5 lat. To rozwiązanie finansowe zakłada na koniec wartość wykupu od 1 do 25%.

Jako przedsiębiorca możesz także zdecydować się na Škoda Leasing Niskich Rat.

Kamiq Nowy Superb Superb Nowy Superb Combi Superb Combi Scala Karoq Nowy Kodiaq Kodiaq Octavia Octavia Combi Nowa Fabia Enyaq Enyaq RS Enyaq Sportline Enyaq Coupé Enyaq Coupé Sportline Enyaq Coupé RS

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.