biały Volkswagen Transporter T6 przód

Volkswagen Samochody Dostawcze. Leasing KLASYCZNY

Kalkulator leasingu KLASYCZNEGO
 biały Volkswagen Transporter T6 tył
Finansowanie KLASYCZNE

Niskie całkowite koszty leasingu. Niska wartość wykupu – już od 1% wartości pojazdu. Możliwość rozłożenia spłaty wartości samochodu na dogodny okres – nawet do 5 lat. Klasyczne finansowanie dostępne na modele Volkswagen Samochody Dostawcze to rozwiązanie pełne korzyści.

Volkswagen Samochody Dostawcze w leasingu KLASYCZNYM

Jak działa leasing KLASYCZNY?

  • Masz finansowanie rozłożone na dłuższy czas – nawet na 5 lat.
  • Korzystasz z niskich kosztów całkowitych leasingu.
  • Na koniec umowy wykupujesz swój model Volkswagen Samochody Dostawcze już od 1% jego wartości.
  • Po wykupieniu jeździsz nim tak długo, jak chcesz.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU KLASYCZNEGO

Finansowanie samochodu odpowiadające Twoim potrzebom

Sprawdź możliwości finansowania modelu Volkswagen Samochody Dostawcze i dostosuj wysokość miesięcznej raty do swojego budżetu. Następnie przejdź do kalkulatora rat.

NAPĘD

Wynik: 0
Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najważniejsze pytania i odpowiedzi na temat produktów finansowych

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Nowe auto sprawdzonej marki Volkswagen Samochody Dostawcze przyda się w Twojej firmie, ale nie masz pomysłu, jak zdobyć środki? Możesz skorzystać z propozycji Volkswagen Financial Services i zdecydować się na Leasing KLASYCZNY.

Aby zobaczyć, ile wyniesie Twoja rata, wejdź na kalkulator leasingu KLASYCZNEGO. Wybierz parametry, takie jak procent opłaty wstępnej (0%, 10%, 20%, 30% i 45%) oraz czas finansowania (24 mies., 36 mies., 48 mies. i 60 mies.). W tej ofercie nie ma limitu kilometrów, co oznacza, że możesz jeździć swoim nowym firmowym samochodem bez kontrolowania przebiegu.

Jak wygląda to finansowanie na przykładzie jednego z modeli Volkswagen Samochody Dostawcze: Nowego Multivana? Przy zerowym wkładzie własnym i 4 latach leasingu Twoja miesięczna rata wyniesie 3575 zł netto*. Gdy uznasz, że możesz wnieść wkład własny w wysokości 20% wartości samochodu, czyli 40 140 zł, zaznaczasz to w kalkulatorze leasingu KLASYCZNEGO – Twoja rata obniży się wówczas do 2854 zł*. Miesięczną opłatę ustalasz więc na miarę swoich możliwości oraz aktualnych potrzeb.

Ciekawym rozwiązaniem jest także możliwość zadecydowania pod koniec umowy o jej zakończeniu. Leasing CarePort pozwala na zwrot samochodu do salonu i zakończenie leasingu lub podpisanie nowej umowy i wybranie nowego modelu Volkswagen Samochody Dostawcze. Możesz także zatrzymać ulubione auto po wykupieniu go za pozostałą kwotę. Dzięki stałej racie w prosty sposób zaplanujesz firmowy budżet.

* Dane aktualne na dzień 30 maja 2022 r.

Nowy Multivan Caddy Osobowe Caddy Cargo Caddy California Caddy Kombi Transporter Furgon Transporter Skrzyniowy Transporter Kombi Caravelle Multivan California Grand California Crafter Furgon Crafter Skrzyniowy Crafter Podwozie Nowy Amarok ID. Buzz ID. Buzz Cargo

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.