niebieski Volkswagen Arteon Shooting Brake

Volkswagen. Golf

Leasing EasyDrive
niebieski Volkswagen Touareg
Elastyczne rozwiązanie

Jeździsz firmowym Volkswagenem i płacisz raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM. Masz ten komfort, że dopiero pod koniec umowy możesz zdecydować, czy chcesz spłacić pozostałą wartość auta czy może wziąć kolejne w ramach nowej umowy. Wtedy wybierasz najkorzystniejszą dla siebie opcję. Elastycznie.

spłacana część Volkswagena w leasingu JAK ABONAMENT

Jak działa leasing JAK ABONAMENT?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

Warto wiedzieć

Skontaktuj się z Doradcą!

Poniżej podaj swoje dane do kontaktu z naszym Doradcą

Zgody opcjonalne (dobrowolne)
Chcę otrzymać od VGP w/w informacje handlowe i marketingowe poprzez:

Zobacz więcej

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

Volkswagen Golf to model, którego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. To prawdziwa legenda motoryzacji i niedościgniony wzór w klasie kompaktów. Od dziesiątek lat Golf wyznacza standardy w swojej klasie, będąc punktem odniesienia dla innych marek i modeli. Kiedy Volkswagen Golf wyznacza nowy kierunek, inni za nim podążają. Taka jest właśnie siła tego modelu. To klasa sama w sobie.

Również w najnowszej odsłonie Volkswagen Golf jest samochodem, który w każdej dziedzinie pozostaje niedoścignionym wzorem. Wybiegając w przyszłość, samochód stał się jeszcze bardziej cyfrowy. Obsługę całego systemu ułatwia nowoczesny Innovision Cockpit. Najważniejsze dla kierowcy informacje wyświetlane są na wyświetlaczu head-up. Sprawne poruszanie się po mieście oraz unikanie korków ułatwia system Online Traffic Info. Cyfrowe usługi i serwisy od Volkswagena są dostępne dzięki We Connect. Za spraw tego rozwiązania obsługa samochodu może być jeszcze łatwiejsza. Możesz np. otwierać i uruchamiać samochód przy pomocy smartfona.

Nowoczesność Volkswagena Golfa widać również w jego stylistyce, np. dzięki wąskim podwójnym reflektorom LED Matrix. Dzięki pakietowi R-Line pokażesz się z dynamicznej strony, a Twój Golf zachwyci sportowym i jeszcze bardziej przyciągającym spojrzenia wyglądem. Nowy Golf to również bezpieczeństwo i komfort podróżowania. Poczuj się bezpieczniej, dzięki systemowi Front Assist i ACC, który utrzyma prędkość i odległość od poprzedzającego Cię samochodu. Asystent jazdy w korkach, Blind Spot oraz Park Assist są dostępne zawsze, gdy tego potrzebujesz. Za dynamikę jazdy odpowiadają natomiast nowoczesne silniki TSI oraz TDI, które zapewnią ciszę, oszczędne zużycie paliwa przy jednoczesnym zachowaniu sportowego charakteru. Połączenie tradycji z nowoczesnością stanowi zaś tzw. miękka hybryda, czyli Volkswagen Golf z silnikiem eTSI.

Volkswagen Golf jest dostępny w finansowaniu Leasingu EasyDrive i EasyBuy. Leasing EasyDrive to rozwiązanie przypominające w swojej konstrukcji abonament, gdzie płacisz przede wszystkim za korzystanie z auta. EasyBuy to forma finansowania dla tych, którzy docelowo chcą wykupić auto na własność. Aby wyliczyć wysokość raty w zależności m.in. od formy finansowania, ale także innych parametrów, warto skorzystać z kalkulatora leasingu samochodowego.

T-Cross T-Roc up! Polo Golf Golf Variant Touran Tiguan Tiguan Allspace Passat Variant Arteon Arteon Shooting Brake Touareg Taigo ID.3 Pro Performance ID.3 Pro S ID.4 Pro ID.4 Life Pro ID.4 Pro Performance ID.4 Life Pro Performance ID.4 GTX ID.5 Pro ID.5 Pro Performance ID.5 GTX

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.