niebieski Volkswagen Arteon Shooting Brake

Leasing. Volkswagen Golf

Kalkulator leasingu

Ile kosztuje miesięcznie Volkswagen Golf w leasingu?

Już za 1 054 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 101 293 zł netto.

Volkswagen Golf
Elastyczne rozwiązanie

Niskie raty, dopasowanie oferty do potrzeb i elastyczny sposób zakończenia umowy. Volkswagen Golf w finansowaniu JAK ABONAMENT to decyzyjność do samego końca – o tym, czy chcesz wykupić auto czy wziąć kolejne w ramach nowego umowy decydujesz pod koniec finansowania.

spłacana część Volkswagena w leasingu JAK ABONAMENT

Jak działa leasing JAK ABONAMENT?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najważniejsze pytania i odpowiedzi na temat produktów finansowych

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Volkswagen Golf to model, którego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. To prawdziwa legenda motoryzacji i niedościgniony wzór w klasie kompaktów. Od dziesiątek lat Golf wyznacza standardy w swojej klasie, będąc punktem odniesienia dla innych marek i modeli. Kiedy Volkswagen Golf wyznacza nowy kierunek, inni za nim podążają. Taka jest właśnie siła tego modelu. To klasa sama w sobie.

Również w najnowszej odsłonie Volkswagen Golf jest samochodem, który w każdej dziedzinie pozostaje niedoścignionym wzorem. Wybiegając w przyszłość, samochód stał się jeszcze bardziej cyfrowy. Obsługę całego systemu ułatwia nowoczesny Innovision Cockpit. Najważniejsze dla kierowcy informacje wyświetlane są na wyświetlaczu head-up. Sprawne poruszanie się po mieście oraz unikanie korków ułatwia system Online Traffic Info. Cyfrowe usługi i serwisy od Volkswagena są dostępne dzięki We Connect. Za spraw tego rozwiązania obsługa samochodu może być jeszcze łatwiejsza. Możesz np. otwierać i uruchamiać samochód przy pomocy smartfona.

Nowoczesność Volkswagena Golfa widać również w jego stylistyce, np. dzięki wąskim podwójnym reflektorom LED Matrix. Dzięki pakietowi R-Line pokażesz się z dynamicznej strony, a Twój Golf zachwyci sportowym i jeszcze bardziej przyciągającym spojrzenia wyglądem. Nowy Golf to również bezpieczeństwo i komfort podróżowania. Poczuj się bezpieczniej, dzięki systemowi Front Assist i ACC, który utrzyma prędkość i odległość od poprzedzającego Cię samochodu. Asystent jazdy w korkach, Blind Spot oraz Park Assist są dostępne zawsze, gdy tego potrzebujesz. Za dynamikę jazdy odpowiadają natomiast nowoczesne silniki TSI oraz TDI, które zapewnią ciszę, oszczędne zużycie paliwa przy jednoczesnym zachowaniu sportowego charakteru. Połączenie tradycji z nowoczesnością stanowi zaś tzw. miękka hybryda, czyli Volkswagen Golf z silnikiem eTSI.

Volkswagen Golf jest dostępny w finansowaniu Leasingu JAK ABONAMENT i KLASYCZNYM. Leasing JAK ABONAMENT to rozwiązanie przypominające w swojej konstrukcji abonament, gdzie płacisz przede wszystkim za korzystanie z auta. KLASYCZNYM to forma finansowania dla tych, którzy docelowo chcą wykupić auto na własność. Aby wyliczyć wysokość raty w zależności m.in. od formy finansowania, ale także innych parametrów, warto skorzystać z kalkulatora leasingu samochodowego.

Nowy T-Cross T-Cross T-Roc Polo Golf Golf Variant Touran Nowy Tiguan Tiguan Tiguan Allspace Nowy Passat Variant Passat Variant Arteon Arteon Shooting Brake Nowy Touareg Taigo ID.3 Pro Performance ID.3 Pro S ID.4 Nowy Pro Performance ID.4 Nowy Pro Performance 4MOTION ID.4 Special Edition ID.4 Special Edition 4MOTION ID.4 Nowy GTX 4MOTION ID.5 Nowy Pro Performance ID.5 Special Edition ID.5 Nowy GTX 4MOTION ID.7 Pro

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.