tył zielonego SEAT-a Ateci

SEAT. Leasing JAK ABONAMENT

Leasing Moc Niskich Rat
wnętrze SEAT
Elastyczne rozwiązanie

Lubisz wygodne i elastyczne rozwiązania finansowe. Jeździsz więc nowym firmowym SEAT-em, płacąc ratę niższą niż w leasingu KLASYCZNYM, a dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy go wykupić czy wybrać kolejne auto w ramach nowej umowy. Zachowujesz więc pełną swobodę decyzji.

spłacana część SEAT-a w leasingu JAK ABONAMENT

Jak działa leasing JAK ABONAMENT?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

2 opcje na koniec umowy: wykupienie lub wybór nowego auta

Finansowanie samochodu odpowiadające Twoim potrzebom

Sprawdź możliwości finansowania modelu SEAT-a i dostosuj wysokość miesięcznej raty do swojego budżetu. Następnie przejdź do kalkulatora rat.

NAPĘD

Warto wiedzieć

Skontaktuj się z Doradcą!

Poniżej podaj swoje dane do kontaktu z naszym Doradcą

Zgody opcjonalne (dobrowolne)
Chcę otrzymać od VGP w/w informacje handlowe i marketingowe poprzez:

Zobacz więcej

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

Leasing Moc Niskich Rat to rozwiązanie, które się opłaca. Oferujemy nowoczesne, komfortowe auta marki Seat, które gwarantują wygodną jazdę.

Sprawdź oferowany przez nas, perfekcyjnie dopasowany do Twoich potrzeb leasing. Seat to marka, która dostarcza niezwykle wydajne, eleganckie SUV-y. Samochody marki Seat z naszej oferty leasingowej są wyposażone w najnowsze rozwiązania technologiczne, wspierające bezpieczną jazdę. Dzięki naszej atrakcyjnej ofercie, możesz sprawdzić jak radzi sobie w miejskiej dżungli Seat Arona, który zgarnia nagrody za najlepszy design (Red Dot Design) lub Nowa Ibiza- ultrabezpieczny samochód miejski, który jest wyposażony w 6 poduszek powietrznych, aktywny tempomat i System kontroli odstępu Front Assist, system wykrywania zmęczenia i ogranicznik prędkości. Sprawdź wszystkie modele na leasing z bogatej oferty marki Seat.

Sprawdź nasz kalkulator leasingu samochodowego i umów się na rozmowę. Dowiesz się wszystkiego o okresie finansowania, wysokości miesięcznych rat, a także poznasz roczny limit kilometrów do wykorzystania, czyli poznasz wszystkie warunki umowy leasingowej. Ponadto uzyskasz informację o wysokości wpłaty wstępnej. Kalkulator leasingu samochodowego i kontakt z nami pomogą Ci podjąć odpowiednią decyzję.

SEAT Leasing Moc Niskich Rat to finansowanie JAK ABONAMENT, które gwarantuje najniższe raty w porównaniu z wersją KLASYCZNĄ leasingu. Jest to spowodowane tym, że spłacasz tu w ratach jedynie częściową wartość auta - prognozowany spadek wartości auta w trakcie jego finansowania. KLASYCZNY leasing zakłada spłatę pełnej wartości samochodu. W związku z tym, jeśli bardziej zależy ci na użytkowaniu samochodu, a nie byciu jego właścicielem, a po zakończeniu leasingu raczej nastawiasz się na jego wymianę, finansowanie JAK ABONAMENT będzie dla Ciebie optymalne.

Warto sprawdzić wysokość rat, wchodząc na kalkulator leasingu SEAT-a. Tam po zaznaczeniu najważniejszych parametrów, ukaże Ci się rata miesięczna. Możesz operować parametrami i ustalić najbardziej dogodną ratę. Parametry, jakie musisz wybrać, to czas leasingu (3 lub 4 lata), opłata wstępna (0-30% wartości SEAT-a) oraz przebieg (szacunkowy na rok). Wszystkie składają się na wysokość raty. Jeśli na przykład uznasz, że jest ona zbyt wysoka i zdecydujesz się na opłatę wstępną, obniżysz swoje raty miesięczne SEAT Leasing Moc Niskich Rat. Warto porównać opcje i dobrze przemyśleć wybory, aby rata była idealnie dopasowana do naszych finansowych możliwości. Kalkulator leasingu SEAT-a pozwala samodzielnie dostosować raty. Oczywiście w razie ewentualnych pytań pomocą służy nasz doradca.

Koniec umowy leasingu JAK ABONAMENT oznacza zwrot samochodu, wymianę na nowy lub wykupienie go. Jest więc kilka opcji, o których decydujesz jako leasingobiorca w zależności od aktualnej potrzeby.

Leon Leon Sportstourer Arona Ibiza Ateca Tarraco

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.