niebieski Volkswagen Arteon Shooting Brake

Leasing. Volkswagen ID.4 Nowy GTX 4MOTION

Kalkulator leasingu

Ile kosztuje miesięcznie Volkswagen ID.4 Nowy GTX 4MOTION w leasingu?

Już za 2 843 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 219 016 zł netto.

Volkswagen ID.4 Nowy GTX 4MOTION
Elastyczne rozwiązanie

Niskie raty, dopasowanie oferty do potrzeb i elastyczny sposób zakończenia umowy. Volkswagen ID.4 Nowy GTX 4MOTION w finansowaniu JAK ABONAMENT to decyzyjność do samego końca – o tym, czy chcesz wykupić auto czy wziąć kolejne w ramach nowego umowy decydujesz pod koniec finansowania.

spłacana część Volkswagena w leasingu JAK ABONAMENT

Jak działa leasing JAK ABONAMENT?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najważniejsze pytania i odpowiedzi na temat produktów finansowych

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Volkswagen ID.4 GTX 4MOTION to jeszcze mocniejsza i emocjonująca odsłona kompaktowego elektrycznego SUV-a. Auto cechuje się świetną dynamiką, a to za sprawą silnika generującego aż 340 koni mechanicznych i oczywiście charakterystyki pracy napędu elektrycznego. Czas potrzebny na rozpędzenie się od 0 do 100 km/h wynosi zaledwie 5,4 sekundy. To wartości zarezerwowane dla naprawdę mocnych, usportowionych modeli.

I właśnie takim usportowionym autem jest Volkswagen ID.4 GTX 4MOTION. Oferuje wszelkie walory praktyczne tego modelu – przestronną kabinę, pojemny bagażnik, nowoczesne wnętrze, a jednocześnie zapewnia doskonałe osiągi, a także wrażenia z jazdy. Za świetną trakcję odpowiada m.in. napęd na wszystkie koła 4MOTION. Do tego, jak przystało na auto ze sportowym zacięciem, Volkswagen ID.4 GTX 4MOTION, seryjnie wyposażany jest w 20-calowe obręcze aluminiowe, które doskonale pasują do całego nadwozia. A to również nieco odróżnia się od innych wariantów modelu ID.4, np. poprzez dodatkowe potrójne światła w dolnej części pasa przedniego, które uwypuklają sportowy charakter auta.

Również w środku nie brakuje sportowych elementów. Wygodna trójramienna kierownica czy fotele z dobrym trzymaniem bocznym wykonane z tkaniny GTX, przypominają, że mamy do czynienia z naprawdę wyjątkową wersją wyposażenia. Jednocześnie auto jest bardzo przyjazne w codziennej eksploatacji i oferuje szereg udogodnień, jak chociażby reflektory LED Matrix z automatyczną regulacją zasięgu oraz światłami na złą pogodę, system nawigacji satelitarnej Discover Pro czy bezprzewodowy App Connect pozwalający wyświetlić zawartość ekranu smartfona na ekranie nawigacji. A skoro o smartfonie mowa, to instalacja telefoniczna Comfort z ładowaniem indukcyjnym sprawi, że możemy w każdej chwili w razie potrzeby podładować nasze urządzenie.

Volkswagen ID.4 GTX 4MOTION to model, który teraz możesz sfinansować na dogodnych warunkach i cieszyć się wyjątkowymi wrażeniami z jazdy przy niedużym zaangażowaniu finansowym. Umożliwia to leasing JAK ABONAMENT, w ramach którego, płacąc atrakcyjną miesięczną ratę, po prostu korzystamy z auta i nie musimy przejmować się spłatą jego całkowitej wartości. Leasing JAK ABONAMENT polega bowiem na tym, że w trakcie trwania umowy spłacamy jedynie przewidywaną utratę wartości wybranego auta.

W porównaniu to tradycyjnego finansowania, leasing JAK ABONAMENT pozwala nie tylko cieszyć się jazdą nowym samochodem przy bardzo atrakcyjnej miesięcznej racie, ale także ułatwia regularną wymianę samochodu na nowy. Pod koniec okresu umowy podejmujemy bowiem decyzję, czy chcemy spłacić pozostałą wartość pojazdu i go wykupić, czy zwrócić auto i wybrać nowe w ramach nowego finansowania.

Nowy T-Cross T-Cross T-Roc Polo Golf Golf Variant Touran Nowy Tiguan Tiguan Tiguan Allspace Nowy Passat Variant Passat Variant Arteon Arteon Shooting Brake Nowy Touareg Taigo ID.3 Pro Performance ID.3 Pro S ID.4 Nowy Pro Performance ID.4 Nowy Pro Performance 4MOTION ID.4 Special Edition ID.4 Special Edition 4MOTION ID.4 Nowy GTX 4MOTION ID.5 Nowy Pro Performance ID.5 Special Edition ID.5 Nowy GTX 4MOTION ID.7 Pro

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.