zielona Škoda Enyaq Coupe

Škoda. NAJEM

Škoda Najem All Inclusive dla firm
złota Škoda Kamiq
Spokój i kontrola firmowych kosztów

Jeździsz firmową Škodą i nie przejmujesz się kosztami serwisowania przeglądów czy ubezpieczenia. Masz jedną stałą miesięczną opłatę, w której jest już ubezpieczenie, serwis, assistance, pomoc w przypadku szkody, auto zastępcze i opcjonalnie opony. Po prostu korzystasz z auta, aby po 2, 3 lub 4 latach je zwrócić i wybrać nowe – w ramach kolejnego kontraktu.

Škoda w NAJMIE

Jak działa NAJEM?

  • Płacisz jedną stałą miesięczną opłatę i używasz Škody do codziennej pracy w firmie.
  • W opłacie są już uwzględnione ubezpieczenie, serwis, assistance, auto zastępcze, pomoc w przypadku szkody, a opcjonalnie także opony wraz z wymianą i przechowywaniem.
  • Możesz wnieść opłatę początkową do 10% wartości samochodu i obniżyć miesięczną opłatę.
  • Gdy umowa się kończy, zwracasz auto i bierzesz kolejne w ramach nowej umowy.

ZALETY NAJMU

Finansowanie samochodu odpowiadające Twoim potrzebom

Sprawdź możliwości finansowania modelu Škody i dostosuj wysokość miesięcznej raty do swojego budżetu. Następnie przejdź do kalkulatora rat.

NAPĘD

Warto wiedzieć

Skontaktuj się z Doradcą!

Poniżej podaj swoje dane do kontaktu z naszym Doradcą

Zgody opcjonalne (dobrowolne)
Chcę otrzymać od VGP w/w informacje handlowe i marketingowe poprzez:

Zobacz więcej

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

Škoda NAJEM All Inclusive to dobry sposób na pozyskanie samochodu lub samochodów dla Klientów Biznesowych, w momencie gdy nie chcesz ich kupować. Nie dość, że nie musisz kupować, to jeszcze nie musisz wybierać ubezpieczenia czy załatwiać i opłacać serwisu w momencie nieoczekiwanych wydarzeń związanych z autem. Twoja miesięczna opłata Škoda NAJEM All Inclusive zawiera bowiem wszystko, co niezbędne dla użytkownika samochodu, czyli: ubezpieczenie komunikacyjne, pomoc serwisu, auto zastępcze, zarządzanie szkodami, assistance i serwis opon (opcjonalnie). Jest to wygodne rozwiązanie dla wszystkich, którzy mają za dużo spraw na głowie, a biorąc w NAJEM Škodę, są spokojne o jej los. W razie wypadku otrzymują samochód zastępczy, a najmowanym samochodem zajmuje się nasz serwis. Dbamy o to, by nasi Klienci zawsze pozostali mobilni – bo tego najbardziej potrzebują, decydując się na wynajem długoterminowy.

Co ważne, aby skorzystać z tej korzystnej oferty, nie musisz mieć gotówki na start. Aby obniżyć opłatę miesięczną, możesz wpłacić 5 lub 10% wartości auta, ale i bez tej wpłaty możesz śmiało skorzystać z finansowania. Po zakończeniu umowy samochód możesz zwrócić do nas i wybrać od razu nowy model z nową umową NAJMU. Dzięki temu cały czas korzystasz z wygodnego finansowania bez zaprzątania sobie głowy załatwianiem ubezpieczenia itp. I zawsze możesz liczyć na profesjonalną pomoc naszych specjalistów, a do tego jeździć wybranym ulubionym modelem Škody i wymieniać go na nowszy model nawet co dwa lata. Jest to więc rozwiązanie, które może przypaść do gustu wszystkim, którzy lubią często zmieniać samochody. Jeśli jednak chcesz użytkować samochód dłużej i dłużej mieć usługi w niezmienionej cenie opłaty, polecamy podpisanie umowy na 4 lata – jest to maksymalny czas, w którym możesz użytkować auto w Škoda NAJEM All Inclusive.

Warto wejść na stronę i odnaleźć na niej kalkulator wynajmu długoterminowego, aby dostosować swoje miesięczne opłaty jeszcze bardziej do swoich potrzeb. Jak działa to przydatne narzędzie? Wystarczy zaznaczyć w nim kilka parametrów, wybrać czas NAJMU, wysokość opłaty początkowej, która zaczyna się od 0 zł i szacunkowy roczny przebieg samochodu. Kalkulator wynajmu długoterminowego oblicza na ich podstawie Twoją miesięczną

Kamiq Superb Superb Combi Scala Karoq Kodiaq Octavia Octavia Combi Nowa Fabia Enyaq Enyaq RS Enyaq Sportline Enyaq Coupé Enyaq Coupé Sportline Enyaq Coupé RS

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.