czarny SEAT Ateca

SEAT. NAJEM

NAJEM Dla firm
SUVy SEAT-a
Spokój i kontrola firmowych kosztów

O nic nie musisz się martwić, bo wszystkie kwestie związane z serwisowaniem SEAT-a, likwidacją szkód i zapewnieniem Ci mobilności masz już uwzględnione w jednej stałej miesięcznej opłacie. Możesz po prostu cieszyć się jazdą swoim nowym SEAT-em, a już po roku wymienić go na nowy – w ramach kolejnej umowy.

SEAT w NAJMIE

Jak działa NAJEM?

  • Płacisz jedną stałą miesięczną opłatę i używasz SEAT-a do codziennej pracy w firmie.
  • W opłacie są już uwzględnione ubezpieczenie, serwis, assistance, auto zastępcze, pomoc w przypadku szkody, a opcjonalnie także opony wraz z wymianą i przechowywaniem.
  • Możesz wnieść opłatę początkową do 10% wartości samochodu i obniżyć miesięczną opłatę.
  • Gdy umowa się kończy, zwracasz auto i bierzesz kolejne w ramach nowej umowy.

ZALETY NAJMU

Finansowanie samochodu odpowiadające Twoim potrzebom

Sprawdź możliwości finansowania modelu SEAT-a i dostosuj wysokość miesięcznej raty do swojego budżetu. Następnie przejdź do kalkulatora rat.

NAPĘD

Warto wiedzieć

Skontaktuj się z Doradcą!

Poniżej podaj swoje dane do kontaktu z naszym Doradcą

Zgody opcjonalne (dobrowolne)
Chcę otrzymać od VGP w/w informacje handlowe i marketingowe poprzez:

Zobacz więcej

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

Nie musisz kupować samochodów do firmy, aby je użytkować. Zwłaszcza gdy potrzebujesz większej liczby aut, spróbuj skorzystać z NAJMU długoterminowego dla biznesu. Miesięczne opłaty są stałe i wpasują się w Twój budżet, a do tego opłacisz w nich najważniejsze usługi, takie jak ubezpieczenie czy serwis. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie – i ekonomiczne – ponieważ w razie ewentualnych podwyżek usług wliczonych w opłaty na rynku, Ty. Nie dopłacasz. Do końca umowy masz je zawarte w opłacie miesięcznej. Dzięki tym przewidywanym kosztom, możesz zaplanować firmowy budżet. Najem długoterminowy samochodów SEAT pozwala Ci nie dopłacać za: ubezpieczenie komunikacyjne, assistance, serwis, zarządzanie szkodami, samochód zastępczy i opony (opcja) – czyli wszystko, co niezbędne przy korzystaniu z samochodu. Po prostu niezależnie od okazji zapewniamy Ci mobilność.

Aby zobaczyć, jak w rzeczywistości będzie wyglądała Twoja rata nie musisz nawet wychodzić z domu. Przygotowaliśmy dla Ciebie przydatny i bardzo prosty kalkulator, który pomoże oszacować miesięczne opłaty. Każdy może na niego wejść i zaznaczyć na skali konkretne niezbędne parametry, żeby zobaczyć, ile wyniesie opłata. Należy wybrać liczbę miesięcy: od 12 do 48, wysokość opłaty wstępnej oraz roczny limit kilometrów (czyli określasz, ile kilometrów przez rok średnio pokonasz swoim SEAT-em): od 10 tys. do 50 tys.
W ten sposób kalkulator oszacuje Twoją opłatę. Pamiętaj, że są w nią już wliczone: ubezpieczenie, pełen serwis, assistance, samochód zastępczy, zarządzanie szkodami i opony (opcja).

Opłaty Najmu długoterminowego samochodów SEAT możesz dodatkowo dostosować do swoich potrzeb i zmienić. Na przykład jeśli wpłacisz choć 5% opłaty początkowej, obniżysz swoją opłatę. Jednak jeśli masz na oku inne inwestycje, nie jest to obligatoryjne – bez tej opłaty także otrzymasz finansowanie w postaci NAJMU. Koniec Twojej umowy to zwrot samochodu do salonu i wymiana na nowszy model SEAT-a.

Leon Leon Sportstourer Arona Ibiza Ateca Tarraco

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.