Wynajem dla klientów indywidualnych

NAJEM długoterminowy samochodu
Z myślą o Twojej wygodzie

Jeździsz swoim wymarzonym autem i wiesz, że nie musisz martwić się kosztami jego serwisowania, przeglądów czy ubezpieczenia. Wiesz także, że cokolwiek się wydarzy na drodze, Ty zawsze masz zapewnioną mobilność. I to jest wygoda!

Wszystko, czego potrzebujesz

Masz jedną stałą miesięczną opłatę, a w niej niezbędne usługi – od ubezpieczenia, przez naprawy i przeglądy, aż po pomoc w przypadku szkody. Gdy umowa się kończy, po prostu zwracasz auto do dealera i bierzesz kolejne w ramach nowej umowy.

Jak działa NAJEM?
  • Płacisz stałą opłatę miesięczną i wygodnie korzystasz z auta. Po prostu „najmujesz” je do codziennego użytkowania.
  • W opłacie masz uwzględnione: ubezpieczenie, serwis, assistance, pomoc w przypadku szkody, auto zastępcze, a także pakiet opon.
  • Zwracasz samochód na koniec umowy i możesz wybrać zupełnie nowy, podpisując kolejną umowę NAJMU.

ZALETY NAJMU

Przewidywalne koszty

Czas trwania umowy od roku do aż czterech lat

Pełna obsługa serwisowa i ubezpieczenie komunikacyjne

Maksymalny komfort – wszystkim zajmiemy się za Ciebie

Finansowanie samochodu odpowiadające Twoim potrzebom

Sprawdź możliwości finansowania i dostosuj wysokość miesięcznej raty do swojego budżetu. Następnie przejdź do kalkulatora rat.

MARKA
NAPĘD

Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najważniejsze pytania i odpowiedzi na temat produktów finansowych

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Krok 1 - wybierz markę, która Cię interesuje:
Krok 2 - podaj dane do kontaktu:

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

NAJEM to mobilność, NAJEM to komfort. NAJEM dla Klienta indywidualnego to produkt stworzony z myślą o tych klientach, którzy cenią sobie swój czas i lubią korzystać z samochodu. Wybierasz interesujący Cię model, dopasowujesz parametry umowy, a tym samym wysokość raty, dopinasz formalności i możesz cieszyć się jazdą nowym samochodem, który po zakończeniu umowy możesz z łatwością zmienić na nowe auto w ramach nowej umowy. Nie musisz przejmować się ubezpieczeniem, kosztami serwisowania, przeglądów, a nawet obawiać się, że zostaniesz bez auta w przypadku wystąpienia szkody. Wszystkie te elementy, w tym gwarancję mobilności poprzez auto zastępcze, są uwzględnione w ofercie NAJMU od Volkswagen Financial Services.

NAJEM dla Klienta indywidualnego pozwala sfinansować poszczególne modele samochodów z gamy marek wchodzących w skład Grupy Volkswagen. Dzięki temu oferta jest naprawdę szeroka i możesz dobrać auto najlepiej wpisujące się w Twoje potrzeby. W ramach samej oferty finansowania również masz możliwość dopasowywania jej do oczekiwań, poprzez modyfikację np. wysokości opłaty początkowej, która nie jest obowiązkowa i wynosi od 0 do 10% wartości auta, czasu trwania umowy w przedziale już od 1 roku do 4 lat czy wysokości rocznego limitu kilometrów. A kiedy dopniesz wszystko na ostatni guzik i podpiszesz umowę, to po prostu możesz czerpać radość z jazdy nowym samochodem. Nie musisz obawiać się niespodziewanych kosztów czy nagłej zmiany wysokości miesięcznego zobowiązania. W ofercie NAJMU płacisz stałe raty przez cały okres umowy, dzięki czemu łatwiej możesz zaplanować domowe wydatki.

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.