niebieski Volkswagen Arteon Shooting Brake

Volkswagen. Polo

Leasing EasyDrive
niebieski Volkswagen Touareg
Elastyczne rozwiązanie

Jeździsz firmowym Volkswagenem i płacisz raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM. Masz ten komfort, że dopiero pod koniec umowy możesz zdecydować, czy chcesz spłacić pozostałą wartość auta czy może wziąć kolejne w ramach nowej umowy. Wtedy wybierasz najkorzystniejszą dla siebie opcję. Elastycznie.

spłacana część Volkswagena w leasingu JAK ABONAMENT

Jak działa leasing JAK ABONAMENT?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

Warto wiedzieć

Skontaktuj się z Doradcą!

Poniżej podaj swoje dane do kontaktu z naszym Doradcą

Zgody opcjonalne (dobrowolne)
Chcę otrzymać od VGP w/w informacje handlowe i marketingowe poprzez:

Zobacz więcej

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

Volkswagen Polo to samochód o wielu obliczach. Z jednej strony kojarzony jako zwinne, zwrotne auto o miejskim charakterze, z drugiej potrafi zaskoczyć praktycznością, przestronnością i pewnością prowadzenia. Nowe Polo prezentuje się nowocześnie i elegancko dzięki wyrazistej i spójnej sylwetce. Auto z każdej strony emanuje swoim drapieżnym charakterem, który można dodatkowo podkreślić wybierając preferowany wzór felg. Szczególnej dynamiki Volkswagen Polo nabiera po dodaniu pakietu stylistycznego R-Line.

Volkswagen Polo świetnie sprawdza się zarówno w środowisku miejskim, gdzie liczą się zwinność i kompaktowe gabaryty, jak też w trasie, gdzie przekonuje pewnością prowadzenia i dynamiką. Oferuje przy tym wyjątkową praktyczność w tym np. aż 351 litrów pojemności bagażnika. Dla tych, którzy cenią sobie nieograniczoną wolność i indywidualizm, nowe Polo oferuje panoramiczny dach oraz możliwość dopasowania wyglądu wnętrza dzięki nowym aplikacjom dekoracyjnym na desce rozdzielczej, drzwiach czy fotelach. Wielofunkcyjna kierownica pozwala na dostosowanie również wyświetlacza TFT o przekątnej 10,25”, by wyświetlał jedynie istotne dla Ciebie informacje. Dla swojej wygody możesz zapisać do trzech ustawień wyświetlacza w pamięci auta.

Tym, co wyróżnia Volkswagena Polo są dynamiczne silniki TSI oraz TDI. Z jednej strony oferują osiągi, które pozwalają na sprawną jazdę zarówno w mieście jak i na trasie, z drugiej charakteryzują się umiarkowanym apetytem na paliwo. W połączeniu z systemem Start-Stop oraz odzyskiem siły hamowania, są idealnym wyborem dla osób szukających przyjemności z jazdy i oszczędności. Zresztą atrakcyjna cena to także wizytówka Volkswagena Polo, zwłaszcza w odniesieniu do ogromnych możliwości, jakie ten model oferuje.

Doskonałym sposobem na to, by móc jeździć nowym Volkswagenem Polo jest leasing. Finansowanie w postaci Leasingu EasyDrive sprawia, że miesięczna rata za ten model może być na naprawdę niskim poziomie w ofercie JAK ABONAMENT. Jednocześnie osoby, które chcą wejść w posiadanie auta, a przy tym chcą odnieść korzyści podatkowe wynikające z zewnętrznego finansowania, mogą zdecydować się na leasing KLASYCZNY. Wybierz optymalny rodzaj leasingu dla swojej firmy i ciesz się jazdą nowym Volkswagenem Polo.

T-Cross T-Roc up! Polo Golf Golf Variant Touran Tiguan Tiguan Allspace Passat Variant Arteon Arteon Shooting Brake Touareg Taigo ID.3 Pro Performance ID.3 Pro S ID.4 Pro ID.4 Life Pro ID.4 Pro Performance ID.4 Life Pro Performance ID.4 GTX ID.5 Pro ID.5 Pro Performance ID.5 GTX

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.