czerwony SEAT Ateca

SEAT. Kredyt KLASYCZNY

Kredyt Moc Niskich Kosztów
wnętrze SEAT-a Arona
Finansowanie KLASYCZNE

Zamierzasz jeździć swoim SEAT-em przez dłuższy czas. Wybierasz więc finansowanie KLASYCZNE rozłożone nawet na 5 lat i takie, które pozwoli Ci korzystać z niskich kosztów całkowitych kredytu. Po zakończeniu finansowania jeździsz autem tak długo, jak chcesz.

SEAT w kredycie KLASYCZNYM

Jak działa kredyt KLASYCZNY?

  • Korzystasz z finansowania KLASYCZNEGO z dłuższym okresem spłaty.
  • Masz niskie koszty całkowite kredytu
  • Możesz dodatkowo obniżyć ratę, wnosząc wkład własny.
  • Spłacasz całą wartość auta, a po zakończeniu finansowania możesz go dalej użytkować lub podjąć decyzję o odsprzedaży.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY KREDYTU KLASYCZNEGO

Finansowanie samochodu odpowiadające Twoim potrzebom

Sprawdź możliwości finansowania modelu SEAT-a i dostosuj wysokość miesięcznej raty do swojego budżetu. Następnie przejdź do kalkulatora rat.

NAPĘD

Warto wiedzieć

Skontaktuj się z Doradcą!

Poniżej podaj swoje dane do kontaktu z naszym Doradcą

Zgody opcjonalne (dobrowolne)
Chcę otrzymać od VGP w/w informacje handlowe i marketingowe poprzez:

Zobacz więcej

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

Dynamiczny, nowoczesny, imponujący… Nic nie określi lepiej samochodu marki Seat. Kredyt samochodowy proponowany przez Seat Financial Services to szansa na przekonanie się, czym jest bezpieczeństwo i przyjemność płynąca z jazdy.

Kredyt Moc Niskich Kosztów zamiast kupna

Auto na kredyt daje Ci możliwość przesiadki do bogato wyposażonego, wygodnego wozu bez ponoszenia wysokich kosztów. Innowacyjna Ateca, niezawodny w ekstremalnych warunkach Tarraco czy zgrabny Leon to tylko niewielka część modeli dostępnych w atrakcyjnej formie finansowania. Biorąc auto na kredyt, zapewniasz sobie nie tylko maksymalny komfort, ale również bezpieczeństwo potwierdzone najbardziej rygorystycznymi testami.

Kalkulator kredytowy – finansowy doradca

Udostępniony na naszej stronie kalkulator kredytowy pomoże Ci oszacować wszystkie wydatki wiążące się z wymianą samochodu. Co ważne, to Ty ustalasz ilość rat, roczny limit kilometrów i wysokość wkładu własnego.Finansowanie w formie wygodnego kredytu spełni oczekiwania każdego kierowcy, który chce wychodzić poza schematy i w pełni samodzielnie ustalać swój budżet.

Arona Ibiza Ateca Tarraco

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.