czerwony SEAT Ateca

SEAT. Kredyt Moc Niskich Kosztów

Kalkulator kredytu KLASYCZNEGO
wnętrze SEAT-a Arona
Finansowanie KLASYCZNE

Wygodny sposób na spłatę całkowitej wartości samochodu w dogodnym okresie? Właśnie to zapewnia kredyt KLASYCZNY na nowego SEAT-a. Możesz rozłożyć spłatę na czas od 1 do 5 lat. Dzięki temu korzystasz z niskich całkowitych kosztów kredytu. Po zakończeniu umowy sam decydujesz, jak długo będziesz nom jeździć.

SEAT w kredycie KLASYCZNYM

Jak działa kredyt KLASYCZNY?

  • Korzystasz z finansowania KLASYCZNEGO z dłuższym okresem spłaty.
  • Masz niskie koszty całkowite kredytu
  • Możesz dodatkowo obniżyć ratę, wnosząc wkład własny.
  • Spłacasz całą wartość auta, a po zakończeniu finansowania możesz go dalej użytkować lub podjąć decyzję o odsprzedaży.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY KREDYTU KLASYCZNEGO

Finansowanie samochodu odpowiadające Twoim potrzebom

Sprawdź możliwości finansowania modelu SEAT-a i dostosuj wysokość miesięcznej raty do swojego budżetu. Następnie przejdź do kalkulatora rat.

NAPĘD

faqanddictionary

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Dynamiczny, nowoczesny, imponujący… Nic nie określi lepiej samochodu marki Seat. Kredyt samochodowy proponowany przez Seat Financial Services to szansa na przekonanie się, czym jest bezpieczeństwo i przyjemność płynąca z jazdy.

Kredyt Moc Niskich Kosztów zamiast kupna

Auto na kredyt daje Ci możliwość przesiadki do bogato wyposażonego, wygodnego wozu bez ponoszenia wysokich kosztów. Innowacyjna Ateca, niezawodny w ekstremalnych warunkach Tarraco czy zgrabny Leon to tylko niewielka część modeli dostępnych w atrakcyjnej formie finansowania. Biorąc auto na kredyt, zapewniasz sobie nie tylko maksymalny komfort, ale również bezpieczeństwo potwierdzone najbardziej rygorystycznymi testami.

Kalkulator kredytowy – finansowy doradca

Udostępniony na naszej stronie kalkulator kredytowy pomoże Ci oszacować wszystkie wydatki wiążące się z wymianą samochodu. Co ważne, to Ty ustalasz ilość rat, roczny limit kilometrów i wysokość wkładu własnego.Finansowanie w formie wygodnego kredytu spełni oczekiwania każdego kierowcy, który chce wychodzić poza schematy i w pełni samodzielnie ustalać swój budżet.

Arona Ibiza Ateca Tarraco

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.