niebieski Volkswagen Arteon Shooting Brake

Volkswagen. ID.4 Pro

Leasing EasyDrive
niebieski Volkswagen Touareg
Elastyczne rozwiązanie

Jeździsz firmowym Volkswagenem i płacisz raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM. Masz ten komfort, że dopiero pod koniec umowy możesz zdecydować, czy chcesz spłacić pozostałą wartość auta czy może wziąć kolejne w ramach nowej umowy. Wtedy wybierasz najkorzystniejszą dla siebie opcję. Elastycznie.

spłacana część Volkswagena w leasingu JAK ABONAMENT

Jak działa leasing JAK ABONAMENT?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najczęściej zadawane pytania i dowiedz się więcej

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zgody opcjonalne (dobrowolne)
Chcę otrzymać od VGP w/w informacje handlowe i marketingowe poprzez:

Zobacz więcej

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

Nie trzeba kupować elektryka, żeby użytkować go przez kilka lat, a potem wymienić na nowszy model. Takie możliwości daje finansowanie JAK ABONAMENT, czyli np. leasing z atrakcyjną ratą miesięczną. Dzięki niemu możesz pozyskać dla firmy np. Volkswagena ID.4 Pro.

Nie musisz skupiać się na cenie pojazdu. Raz dlatego, że tego typu finansowanie zakłada niskie raty miesięczne – ponieważ bierzemy pod uwagę spadek wartości Volkswagena ID.4 Pro podczas użytkowania. Dwa – dlatego że możesz liczyć na dotacje z programu „Mój elektryk”*. W przypadku klienta biznesowego może to być nawet do 70 000 zł dodatku*, który wpływa do banku na poczet Twojego leasingu i automatycznie zmniejsza ratę leasingu.

Aby dostosować ratę, najlepiej skorzystać z kalkulatora leasingu, w którym należy zaznaczyć opłatę wstępną (0-30%), czas trwania finansowania oraz roczny przebieg. To wszystko składa się na ratę. Zmiana parametrów skutkuje zmianą miesięcznej opłaty, co nie jest już możliwe po zawarciu umowy.

Finansowanie JAK ABONAMENT możesz zakończyć na dwa sposoby. Albo zwrócić Volkswagena ID.4 Pro do salonu, albo użytkować nadal po wykupieniu za pozostałą wartość określoną w umowie. Wszystko zależy od Ciebie i Twojej decyzji podyktowanej aktualną sytuacją. Jeśli auto oddajesz, możesz wówczas podpisać nowy elastyczny kontrakt finansowy z atrakcyjnymi ratami i wybrać kolejny model. Opcja jest zachęcająca dla wszystkich, którzy lubią często zmieniać samochody na nowsze.

* Dane aktualne na dzień 13 czerwca 2022 r.

T-Cross T-Roc up! Polo Golf Golf Variant Touran Tiguan Tiguan Allspace Passat Variant Arteon Arteon Shooting Brake Touareg Taigo ID.3 Pro Performance ID.3 Pro S ID.4 Pro ID.4 Life Pro ID.4 Pro Performance ID.4 Life Pro Performance ID.4 GTX ID.5 Pro ID.5 Pro Performance ID.5 GTX ID.7 Pro

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.