niebieski Volkswagen Arteon Shooting Brake

Volkswagen. Golf Variant

Leasing EasyDrive
niebieski Volkswagen Touareg
Elastyczne rozwiązanie

Jeździsz firmowym Volkswagenem i płacisz raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM. Masz ten komfort, że dopiero pod koniec umowy możesz zdecydować, czy chcesz spłacić pozostałą wartość auta czy może wziąć kolejne w ramach nowej umowy. Wtedy wybierasz najkorzystniejszą dla siebie opcję. Elastycznie.

spłacana część Volkswagena w leasingu JAK ABONAMENT

Jak działa leasing JAK ABONAMENT?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

Warto wiedzieć

Skontaktuj się z Doradcą!

Poniżej podaj swoje dane do kontaktu z naszym Doradcą

Zgody opcjonalne (dobrowolne)
Chcę otrzymać od VGP w/w informacje handlowe i marketingowe poprzez:

Zobacz więcej

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

Użytkowanie nowego samochodu jest teraz proste dzięki naszym produktom finansowym takim jak leasing i kredyt. Weźmy na przykład Volkswagena Golfa Varianta, którego cena wynosi 107 890 zł brutto*. Nie sugeruj się jednak ceną, gdyż nie musisz kupować auta, aby nim jeździć.

Leasing EasyDrive gwarantuje, że możesz użytkować w firmie wybrany samochód, płacąc za to niskie miesięczne raty. Ponadto nie musisz nawet mieć wkładu własnego. Gdy jednak masz wolne środki, warto przemyśleć wpłatę do 30%, aby jeszcze bardziej zmniejszyć ratę. Rata bowiem jest wynikiem dobrania odpowiadających Ci parametrów, takich jak czas leasingu, wysokość opłaty wstępnej i limit kilometrów zadeklarowany na rok.

Sprawdźmy, jak to wygląda, gdy w kalkulatorze leasingu zaznaczymy 10% wkładu własnego, czyli w przypadku modelu Volkswagen Golf Variant 10 789 zł, 36 miesięcy finansowania i 20 tysięcy przebiegu. Rata miesięczna netto wyniesie 1137 zł*. W prosty sposób kalkulujesz opłatę samodzielnie, ale oczywiście w razie pytań możesz zamówić kontakt z doradcą.

Leasing JAK ABONAMENT to także elastyczne zakończenie Twojej umowy. Gdy zbliża się jej koniec, decydujesz, co zrobisz z autem. Możesz zwrócić je do dealera i zakończyć zobowiązanie wobec banku. Jest też możliwość wykupu Volkswagena Golfa Varianta. Wówczas zatrzymujesz go w firmie i stajesz się pełnoprawnym właścicielem. Podobnie jest w przypadku kredytu JAK ABONAMENT, czyli opcji dla klientów prywatnych, którzy także mogą skorzystać z niskich rat.

* Dane aktualne na dzień 7 czerwca 2022 r.

T-Cross T-Roc up! Polo Golf Golf Variant Touran Tiguan Tiguan Allspace Passat Variant Arteon Arteon Shooting Brake Touareg Taigo ID.3 Pro Performance ID.3 Pro S ID.4 Pro ID.4 Life Pro ID.4 Pro Performance ID.4 Life Pro Performance ID.4 GTX ID.5 Pro ID.5 Pro Performance ID.5 GTX

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.