niebieski Volkswagen Arteon Shooting Brake

Leasing. Volkswagen Golf Variant

Kalkulator leasingu

Ile kosztuje miesięcznie Volkswagen Golf Variant w leasingu?

Już za 1 114 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 106 984 zł netto.

Volkswagen Golf Variant
Elastyczne rozwiązanie

Niskie raty, dopasowanie oferty do potrzeb i elastyczny sposób zakończenia umowy. Volkswagen Golf Variant w finansowaniu JAK ABONAMENT to decyzyjność do samego końca – o tym, czy chcesz wykupić auto czy wziąć kolejne w ramach nowego umowy decydujesz pod koniec finansowania.

spłacana część Volkswagena w leasingu JAK ABONAMENT

Jak działa leasing JAK ABONAMENT?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najważniejsze pytania i odpowiedzi na temat produktów finansowych

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Użytkowanie nowego samochodu jest teraz proste dzięki naszym produktom finansowym takim jak leasing i kredyt. Weźmy na przykład Volkswagena Golfa Varianta, którego cena wynosi 107 890 zł brutto*. Nie sugeruj się jednak ceną, gdyż nie musisz kupować auta, aby nim jeździć.

Leasing JAK ABONAMENT gwarantuje, że możesz użytkować w firmie wybrany samochód, płacąc za to niskie miesięczne raty. Ponadto nie musisz nawet mieć opłaty wstępnej. Gdy jednak masz wolne środki, warto przemyśleć wpłatę do 30%, aby jeszcze bardziej zmniejszyć ratę. Rata bowiem jest wynikiem dobrania odpowiadających Ci parametrów, takich jak czas leasingu, wysokość opłaty wstępnej i limit kilometrów zadeklarowany na rok.

Sprawdźmy, jak to wygląda, gdy w kalkulatorze leasingu zaznaczymy 10% opłaty wstępnej, czyli w przypadku modelu Volkswagen Golf Variant 13 089 zł*, 36 miesięcy finansowania i 20 tysięcy przebiegu. Rata miesięczna netto wyniesie 1218 zł*. W prosty sposób kalkulujesz opłatę samodzielnie, ale oczywiście w razie pytań możesz zamówić kontakt z doradcą.

Leasing JAK ABONAMENT to także elastyczne zakończenie Twojej umowy. Gdy zbliża się jej koniec, decydujesz, co zrobisz z autem. Możesz zwrócić je do dealera i zakończyć zobowiązanie wobec banku. Jest też możliwość wykupu Volkswagena Golfa Varianta. Wówczas zatrzymujesz go w firmie i stajesz się pełnoprawnym właścicielem. Podobnie jest w przypadku kredytu JAK ABONAMENT, czyli opcji dla klientów prywatnych, którzy także mogą skorzystać z niskich rat.

* Dane aktualne na dzień 8 luty 2024 r.

Nowy T-Cross T-Cross T-Roc Polo Golf Golf Variant Touran Nowy Tiguan Tiguan Tiguan Allspace Nowy Passat Variant Passat Variant Arteon Arteon Shooting Brake Nowy Touareg Taigo ID.3 Pro Performance ID.3 Pro S ID.4 Nowy Pro Performance ID.4 Nowy Pro Performance 4MOTION ID.4 Special Edition ID.4 Special Edition 4MOTION ID.4 Nowy GTX 4MOTION ID.5 Nowy Pro Performance ID.5 Special Edition ID.5 Nowy GTX 4MOTION ID.7 Pro

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.