niebieski Volkswagen Arteon Shooting Brake

Leasing. Volkswagen ID.7 Pro

Kalkulator leasingu

Ile kosztuje miesięcznie Volkswagen ID.7 Pro w leasingu?

Już za 3 000 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 231 130 zł netto.

Volkswagen ID.7 Pro
Elastyczne rozwiązanie

Niskie raty, dopasowanie oferty do potrzeb i elastyczny sposób zakończenia umowy. Volkswagen ID.7 Pro w finansowaniu JAK ABONAMENT to decyzyjność do samego końca – o tym, czy chcesz wykupić auto czy wziąć kolejne w ramach nowego umowy decydujesz pod koniec finansowania.

spłacana część Volkswagena w leasingu JAK ABONAMENT

Jak działa leasing JAK ABONAMENT?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najważniejsze pytania i odpowiedzi na temat produktów finansowych

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Volkswagen ID.7 to nowoczesna, elegancka i komfortowa limuzyna o ogromnych możliwościach i imponującym zasięgu. W zależności od wersji auta, może pokonać na jednym ładowaniu do 621 kilometrów przy mniejszej pojemności baterii do ok. 700 kilometrów z większą baterią. Jednocześnie, dzięki obsłudze szybkiego ładowania (możliwość ładowania z mocą do 170 kW przy mniejszej i 200 kW w przypadku większej baterii), czas potrzebny na uzupełnienie energii jest bardzo krótki.

Przy tym wszystkim Volkswagen ID.7 oferuje świetne właściwości jezdne. Auto cechuje się dużą dynamiką, generując moc maksymalną wynoszącą 286 koni mechanicznych. Przyspieszenie od 0 do 100 km/h zajmuje Volkswagenowi ID.7 Pro jedynie 6,5 sekundy. Opływowa sylwetka nadwozia sprawia, że auto jest aerodynamiczne, co przekłada się na zmniejszone zużycie energii. Pod każdym względem model ten na nowo definiuje możliwości płynące z elektromobilności.

Volkswagen ID.7 to również wysoki komfort podróżowania, dzięki dużym rozmiarom, przestronnej kabinie i rozstawowi osi wynoszącemu 2971 mm. Z powodzeniem w kabinie miejsce zajmie 5 osób, które nawet w dłuższych podróżach nie powinny narzekać na dyskomfort. Wnętrze jest wykończone z najwyższą starannością i z wykorzystaniem materiałów Premium. Codzienną praktyczność samochodu zwiększa również pojemny bagażnik – jego pojemność to 532 litry z możliwością powiększenia aż do 1586 litrów po złożeniu oparć tylnej kanapy. Ponieważ auto ma nadwozie liftbacka, umieszczenie nawet dużych bagaży w środku jest znacznie ułatwione.

Oprócz wielu walorów funkcjonalnych, Volkswagen ID.7 charakteryzuje się również atrakcyjnymi możliwościami w zakresie finansowania dzięki ofercie Volkswagen Financial Services. Oferta cechuje się elastycznością i możliwością dostosowania poszczególnych parametrów do wymagań i oczekiwań klientów biznesowych. Produktem zasługującym na szczególną uwagę jest leasing JAK ABONAMENT.

Leasing JAK ABONAMENT to rozwiązanie, które wyróżnia miesięczna cena, jaką płacisz za korzystanie z samochodu. Finansowanie przypomina abonament, ponieważ co miesiąc wpłacasz atrakcyjną ratę za jazdę Volkswagenem ID.7. W trakcie trwania umowy nie spłacasz całkowitej wartości pojazdu, a jedynie prognozowaną utratę wartości, co sprawia, że miesięczna rata leasingowa jest znacznie niższa niż w tradycyjnym finansowaniu.

Okres leasingu w formule JAK ABONAMENT może wynosić od 2 do 4 lat, a wysokość miesięcznej raty można dodatkowo obniżyć, decydując się na wniesienie opłaty wstępnej o maksymalnej wysokości 30% wartości auta. Oferta dostępna jest jednak nawet bez inwestowania środków finansowych na początku.

Dopiero na zakończenie okresu finansowania podejmujesz decyzję o tym, czy chcesz wykupić samochód na własność, czy zwrócić go do salonu. W tym pierwszym przypadku, po spłaceniu pozostałej wartości pojazdu, samodzielnie decydujesz, jak długo chcesz korzystać z auta. Jeżeli zdecydujesz się zwrócić samochód, możesz wziąć nowy, salonowy, w ramach kolejnej umowy.

Volkswagen ID.7 w leasingu JAK ABONAMENT to korzystny, wygodny i bardzo atrakcyjny sposób na to, by jeździć nowym samochodem elektrycznym, ciesząc się niskimi miesięcznymi ratami i mając możliwość częstej wymiany auta na salonowe.

Wszystkie dane aktualne na dzień 31.12.2023r.

Nowy T-Cross T-Cross T-Roc Polo Golf Golf Variant Touran Nowy Tiguan Tiguan Tiguan Allspace Nowy Passat Variant Passat Variant Arteon Arteon Shooting Brake Nowy Touareg Taigo ID.3 Pro Performance ID.3 Pro S ID.4 Nowy Pro Performance ID.4 Nowy Pro Performance 4MOTION ID.4 Special Edition ID.4 Special Edition 4MOTION ID.4 Nowy GTX 4MOTION ID.5 Nowy Pro Performance ID.5 Special Edition ID.5 Nowy GTX 4MOTION ID.7 Pro

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.