niebieski Volkswagen Arteon Shooting Brake

Leasing. Volkswagen Taigo

Kalkulator leasingu

Ile kosztuje miesięcznie Volkswagen Taigo w leasingu?

Już za 938 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 90 154 zł netto.

Volkswagen Taigo
Elastyczne rozwiązanie

Niskie raty, dopasowanie oferty do potrzeb i elastyczny sposób zakończenia umowy. Volkswagen Taigo w finansowaniu JAK ABONAMENT to decyzyjność do samego końca – o tym, czy chcesz wykupić auto czy wziąć kolejne w ramach nowego umowy decydujesz pod koniec finansowania.

spłacana część Volkswagena w leasingu JAK ABONAMENT

Jak działa leasing JAK ABONAMENT?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najważniejsze pytania i odpowiedzi na temat produktów finansowych

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Nie musisz kupować nowego Volkswagena Taigo, by móc nim jeździć. To ważne, gdy na przykład rozwijasz biznes i nie masz na to środków albo nie chcesz ich angażować, gdyż są przeznaczone na inne inwestycje. Wychodzimy Klientom naprzeciw i oferujemy finansowanie JAK ABONAMENT, czyli leasing, którego założeniem jest spłacanie w ratach tylko części wyjściowej ceny samochodu.

Do dyspozycji masz rozwiązania finansowe KLASYCZNE i JAK ABONAMENT. W przypadku pierwszych spłacasz całą wartość samochodu, a na koniec wykupujesz auto. Leasing lub kredyt (dla klientów prywatnych) JAK ABONAMENT zakładają, że na raty rozkładany jest częściowy koszt wynikający z utraty wartości Volkswagena Taigo z każdym dniem użytkowania. Dlatego rata jest tutaj niższa, a do tego masz możliwość zadecydowania pod koniec umowy, co dalej z Twoim autem. Możesz je wykupić lub zwrócić do salonu, biorąc od razu kolejny model z dogodnym finansowaniem.

Możesz skorzystać z kalkulatora leasingu, żeby zobaczyć, jak łatwo dostosujesz swoją miesięczną ratę do potrzeb. Twój Volkswagen Taigo w chwili robienia kalkulacji ma wartość 77 146 zł netto*. Gdy wpłacisz 10%, czyli 9489 zł brutto*, zadeklarujesz 20 tys. rocznego limitu kilometrów i weźmiesz samochód na 36 miesięcy, Twoja opłata miesięczna za Leasing JAK ABONAMENT wyniesie 803 zł netto*. 20% wpłaty własnej, czyli 18 978 zł brutto*, obniża ją do 566 zł* – przy pozostawieniu pozostałych parametrów. Możesz operować parametrami, by dostosować ratę optymalnie.

Klienci indywidualni mogą skorzystać z kredytu i jeździć nowym samochodem na podobnych zasadach.

* Dane aktualne na dzień 2 luty 2024 r.

Nowy T-Cross T-Cross T-Roc Polo Golf Golf Variant Touran Nowy Tiguan Tiguan Tiguan Allspace Nowy Passat Variant Passat Variant Arteon Arteon Shooting Brake Nowy Touareg Taigo ID.3 Pro Performance ID.3 Pro S ID.4 Nowy Pro Performance ID.4 Nowy Pro Performance 4MOTION ID.4 Special Edition ID.4 Special Edition 4MOTION ID.4 Nowy GTX 4MOTION ID.5 Nowy Pro Performance ID.5 Special Edition ID.5 Nowy GTX 4MOTION ID.7 Pro

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.