niebieski Volkswagen Arteon Shooting Brake

Volkswagen. Taigo

Leasing EasyDrive
niebieski Volkswagen Touareg
Elastyczne rozwiązanie

Jeździsz firmowym Volkswagenem i płacisz raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM. Masz ten komfort, że dopiero pod koniec umowy możesz zdecydować, czy chcesz spłacić pozostałą wartość auta czy może wziąć kolejne w ramach nowej umowy. Wtedy wybierasz najkorzystniejszą dla siebie opcję. Elastycznie.

spłacana część Volkswagena w leasingu JAK ABONAMENT

Jak działa leasing JAK ABONAMENT?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

Warto wiedzieć

Skontaktuj się z Doradcą!

Poniżej podaj swoje dane do kontaktu z naszym Doradcą

Zgody opcjonalne (dobrowolne)
Chcę otrzymać od VGP w/w informacje handlowe i marketingowe poprzez:

Zobacz więcej

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

Nie musisz kupować nowego Volkswagena Taigo, by móc nim jeździć. To ważne, gdy na przykład rozwijasz biznes i nie masz na to środków albo nie chcesz ich angażować, gdyż są przeznaczone na inne inwestycje. Wychodzimy Klientom naprzeciw i oferujemy finansowanie JAK ABONAMENT, czyli leasing, którego założeniem jest spłacanie w ratach tylko części wyjściowej ceny samochodu.

Do dyspozycji masz rozwiązania finansowe KLASYCZNE i JAK ABONAMENT. W przypadku pierwszych spłacasz całą wartość samochodu, a na koniec wykupujesz auto. Leasing lub kredyt (dla klientów prywatnych) JAK ABONAMENT zakładają, że na raty rozkładany jest częściowy koszt wynikający z utraty wartości Volkswagena Taigo z każdym dniem użytkowania. Dlatego rata jest tutaj niższa, a do tego masz możliwość zadecydowania pod koniec umowy, co dalej z Twoim autem. Możesz je wykupić lub zwrócić do salonu, biorąc od razu kolejny model z dogodnym finansowaniem.

Możesz skorzystać z kalkulatora leasingu, żeby zobaczyć, jak łatwo dostosujesz swoją miesięczną ratę do potrzeb. Twój Volkswagen Taigo w chwili robienia kalkulacji ma wartość 89 690 zł brutto. Gdy wpłacisz 10%, czyli 8969 zł, zadeklarujesz 20 tys. rocznego limitu kilometrów i weźmiesz samochód na 36 miesięcy, Twoja opłata miesięczna za Leasing EasyDrive wyniesie 896 zł netto*. 20% wpłaty własnej, czyli 17 938 zł, obniża ją do 671 zł* – przy pozostawieniu pozostałych parametrów. Możesz operować parametrami, by dostosować ratę optymalnie.

Klienci indywidualni mogą skorzystać z kredytu i jeździć nowym samochodem na podobnych zasadach.

* Dane aktualne na dzień 9 czerwca 2022 r.

T-Cross T-Roc up! Polo Golf Golf Variant Touran Tiguan Tiguan Allspace Passat Variant Arteon Arteon Shooting Brake Touareg Taigo ID.3 Pro Performance ID.3 Pro S ID.4 Pro ID.4 Life Pro ID.4 Pro Performance ID.4 Life Pro Performance ID.4 GTX ID.5 Pro ID.5 Pro Performance ID.5 GTX

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.