szare Audi Q5

Audi Perfect Rent

NAJEM dla Klientów indywidualnych
kobieta stojąca przy białym Audi
Spokój i koszty pod kontrolą

Masz stałą miesięczną opłatę za użytkowanie swojego Audi, w której są już uwzględnione serwisowanie auta, ubezpieczenie, assistance, pomoc w przypadku szkody, auto zastępcze, a opcjonalnie nawet opony. W ten sposób możesz komfortowo jeździć swoim Audi, a później je zwrócić i wymienić na nowe w ramach kolejnej umowy.

Audi Perfect Rent

Audi Perfect Rent

  • Płacisz jedną stałą miesięczną opłatę i po prostu jeździsz nowym Audi.
  • Wszelkie koszty związane z serwisowaniem auta, jego naprawami, likwidacją szkód i zapewnieniem Ci mobilności masz już uwzględnione w stałej miesięcznej opłacie.
  • Aby dodatkowo obniżyć miesięczną opłatę, możesz wnieść opłatę początkową do 10% wartości samochodu.
  • Gdy umowa się kończy, zwracasz Audi i bierzesz kolejne w ramach nowej umowy.

ZALETY NAJMU

Finansowanie samochodu odpowiadające Twoim potrzebom

Sprawdź możliwości finansowania modelu Audi i dostosuj wysokość miesięcznej raty do swojego budżetu. Następnie przejdź do kalkulatora rat.

NAPĘD

Warto wiedzieć

Skontaktuj się z Doradcą!

Poniżej podaj swoje dane do kontaktu z naszym Doradcą

Zgody opcjonalne (dobrowolne)
Chcę otrzymać od VGP w/w informacje handlowe i marketingowe poprzez:

Zobacz więcej

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

NAJEM Audi dla Klientów indywidualnych polega na tym, że niejako wypożyczasz samochód na dłuższy okres: rok, dwa, trzy lub cztery lata. Na cały czas wynajmu swojego Audi w opłaty – stałe i miesięczne – masz wliczone najważniejsze usługi, które w przypadku innych sposobów finansowania musisz załatwiać samodzielnie. W NAJMIE zajmiemy się wszystkim za Ciebie. W Twoją ratę są już wliczone: pakiet ubezpieczeń OC, AC, NNW i assistance, pełen serwis, zarządzanie szkodami, samochód zastępczy oraz opcjonalnie serwis opon. Jak widać, jest to bardzo komfortowa opcja. A do tego nie musisz nawet pamiętać o odnawianiu ubezpieczenia itp., ponieważ zagwarantowane usługi obowiązują do końca umowy. Aby sprawdzić, jak będzie wyglądała miesięczna rata, warto skorzystać z kalkulatora NAJMU dostępnego na stronie. Tam zaznaczasz konkretne parametry. Są to: okres umowy 12-48 miesięcy, wysokość opłaty początkowej: 0-10%, oraz roczny przebieg, czyli deklaracja, ile kilometrów będziesz pokonywać w ciągu roku: 10 tys.-40 tys. Warto przemyśleć deklarację, żeby ustrzec się dopłat za przekroczenie limitu na koniec umowy.

Możesz dopasować miesięczne opłaty do swoich potrzeb i możliwości, co oznacza tyle, że w kalkulatorze możesz samodzielnie zmieniać ustawienia. Zwykle nawet minimalna opłata początkowa obniży Twoją opłatę miesięczną.

Pamiętaj, że NAJEM Audi dla Klientów indywidualnych to dobry sposób na pozyskanie rodzinnego Audi do codziennego użytku, ale także do dalszych wyjazdów. Możesz zrealizować swoje inne plany zakupowe, a auto wziąć w długoterminowy wynajem z możliwością wymiany na nowszy model po zakończeniu umowy. Bardzo zachęcające do skorzystania z oferty jest to, że w opłatę są wliczone usługi, a Ty zawsze zachowujesz mobilność, co jest tak ważne w codziennym funkcjonowaniu.

Q8 e-tron Q8 Sportback e-tron Q4 e-tron Q4 Sportback e-tron A1 Sportback A3 Sportback A3 Limousine A4 Limousine A4 allroad quattro A5 Coupé A6 Limousine A6 allroad quattro A7 Sportback A8 Q2 Q3 Q3 Sportback Q5 Q5 Sportback Q7 Q8 e-tron GT quattro RS e-tron GT TT A3 Sportback TFSI e A6 Limousine TFSI e A6 Avant TFSI e A7 Sportback TFSI e A8 TFSI e A8 L TFSI e Q3 TFSI e Q3 Sportback TFSI e Q5 TFSI e Q5 Sportback TFSI e Q7 TFSI e

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.