Ty cenisz wygodę

My oferujemy NAJEM
Z myślą o Twojej wygodzie

Jeździsz swoim firmowym autem i wiesz, że nie musisz martwić się kosztami jego serwisowania, przeglądów czy ubezpieczenia. Wiesz także, że cokolwiek się wydarzy na drodze, Ty zawsze masz zapewnioną mobilność. I to jest wygoda!

Wszystko, czego potrzebujesz

Masz jedną stałą miesięczną opłatę, a w niej niezbędne usługi – od ubezpieczenia, przez naprawy i przeglądy, aż po pomoc w przypadku szkody. Gdy umowa się kończy, po prostu zwracasz auto do dealera i bierzesz kolejne w ramach nowej umowy.

Wszystko w stałej opłacie miesięcznej
  • Płacisz stałą miesięczną opłatę i wygodnie korzystasz z firmowego auta.
  • W ramach jednej umowy finansowej masz uwzględnione ubezpieczenie, naprawy, przeglądy, assistance, kompleksową pomoc w przypadku szkody, auto zastępcze, a także zakup i serwis opon.
  • Umowa się kończy – zwracasz samochód i możesz wziąć kolejny w ramach nowej umowy NAJMU.

ZALETY NAJMU:

Przewidywalne koszty

Czas trwania umowy od roku do aż czterech lat

Pełna obsługa serwisowa i ubezpieczenie komunikacyjne

Maksymalny komfort – wszystkim zajmiemy się za Ciebie

Finansowanie samochodu odpowiadające Twoim potrzebom

Sprawdź możliwości finansowania i dostosuj wysokość miesięcznej raty do swojego budżetu. Następnie przejdź do kalkulatora rat.

MARKA
NAPĘD

Wynik: 0
Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najważniejsze pytania i odpowiedzi na temat produktów finansowych

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Krok 1 - wybierz markę, która Cię interesuje:
Krok 2 - podaj dane do kontaktu:

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Jedna, stała miesięczna opłata przez cały okres umowy, minimum formalności, maksymalna prostota, a przede wszystkim gwarantowana mobilność - to główne zalety oferty NAJEM aut dla firm od Volkswagen Financial Services. Wybierając NAJEM otrzymujesz wszystko to, czego potrzebujesz, by móc cieszyć się jazdą nowym samochodem. Nie musisz pamiętać o zawarciu lub odnowieniu umowy ubezpieczenia, obawiać się niespodziewanych kosztów związanych z serwisem samochodu, ani martwić się o mobilność w sytuacji awaryjnej. NAJEM aut dla firm od Volkswagen FInancial Services to kompleksowa oferta, gdzie wszystkie te elementy masz już uwzględnione w ramach miesięcznej opłaty.

Jak wygląda korzystanie z NAJMU w praktyce? Przy pomocy dostępnego na naszej stronie kalkulatora możesz wybrać interesujący Cię model i ustalić poszczególne parametry umowy. Na ich podstawie otrzymasz wyliczenie miesięcznej opłaty za wybrane auto. Po kontakcie z doradcą, dopięciu formalności i podpisaniu umowy, odbierasz auto, którym jeździsz przez ustalony w umowie okres czasu. Przez cały ten czas jedyne dodatkowe koszty, jakie ponosisz w związku z użytkowaniem samochodu, to koszty benzyny i płynu do spryskiwaczy. W ramach opłaty miesięcznej możesz bowiem zawrzeć nawet sezonową wymianę i

przechowywanie opon.

NAJEM aut dla firm to doskonały sposób na to, by zawsze jeździć nowym samochodem. Po okresie obowiązywania umowy zwracasz auto do salonu i możesz wybierać kolejne w ramach nowego finansowania. Wśród licznych korzyści tego rozwiązania warto zwrócić również uwagę na elastyczność, gdyż możesz dopasować do swoich oczekiwań m.in. roczny limit kilometrów czy też czas trwania umowy. Możesz zdecydować się na NAJEM trwający jedynie 12 miesięcy, lub jeździć wybranym samochodem nawet do 4 lat.

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.