niebieski Volkswagen Arteon Shooting Brake

Leasing. Volkswagen T-Cross

Kalkulator leasingu

Ile kosztuje miesięcznie Volkswagen T-Cross w leasingu?

Już za 851 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 90 073 zł netto.

Volkswagen T-Cross
Elastyczne rozwiązanie

Niskie raty, dopasowanie oferty do potrzeb i elastyczny sposób zakończenia umowy. Volkswagen T-Cross w finansowaniu JAK ABONAMENT to decyzyjność do samego końca – o tym, czy chcesz wykupić auto czy wziąć kolejne w ramach nowego umowy decydujesz pod koniec finansowania.

spłacana część Volkswagena w leasingu JAK ABONAMENT

Jak działa leasing JAK ABONAMENT?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najważniejsze pytania i odpowiedzi na temat produktów finansowych

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Dużo firmowych spraw, do których załatwienia przyda się nowoczesny miejski crossover. Volkswagen T-Cross wydaje się być idealny, a możesz nim jeździć bez zwracania uwagi na cenę. Pomożemy Ci sfinansować Twoje auto za pomocą produktów finansowych z niskimi ratami miesięcznymi.

Wybierz Leasing JAK ABONAMENT i korzystaj z auta na zasadzie abonamentu, za który płacisz niewysoką ratę. Jest ona wynikiem tego, że na raty w leasingu rozkładana jest jedynie część wartości całkowitej Volkswagena T-Crossa. Auto traci na wartości z każdym dniem od dnia zakupu i jest to brane pod uwagę przy ustalaniu rat. Zachęcające jest także zakończenie umowy, o którym decydujesz pod koniec finansowania. Jego elastyczność polega na tym, że oddajesz samochód do salonu i kończy się wówczas Twoje finansowanie. Możesz oczywiście wybrać nowszy model w leasingu lub na kredyt (gdy auta potrzebujesz prywatnie). Drugą opcją jest wykup auta i użytkowanie go nadal. Jest to rozwiązanie na przykład dla tych, którzy są zadowoleni z obecnego auta.

Leasing JAK ABONAMENT zakłada niską ratę, którą dostosujesz do swoich potrzeb i możliwości. Pomoże Ci w tym pomocne narzędzie: kalkulator leasingu lub kredytu. Wybierz kilka istotnych dla Twojej raty parametrów, takich jak czas finansowania, roczny przebieg oraz wysokość opłaty wstępnej. Ta ostatnia może wynieść zero, ale nawet najniższa rata obniża jeszcze bardziej Twoja opłatę miesięczną – warto ją przemyśleć.

Przykładowo: Twój Volkswagen T-Cross przy 3 latach leasingu JAK ABONAMENT, 10% wpłaty własnej i 20 tys. limitu km będzie kosztował 915 zł netto/mies.*

* Dane aktualne na dzień 8 luty 2024 r.

Nowy T-Cross T-Cross T-Roc Polo Golf Golf Variant Touran Nowy Tiguan Tiguan Tiguan Allspace Nowy Passat Variant Passat Variant Arteon Arteon Shooting Brake Nowy Touareg Taigo ID.3 Pro Performance ID.3 Pro S ID.4 Nowy Pro Performance ID.4 Nowy Pro Performance 4MOTION ID.4 Special Edition ID.4 Special Edition 4MOTION ID.4 Nowy GTX 4MOTION ID.5 Nowy Pro Performance ID.5 Special Edition ID.5 Nowy GTX 4MOTION ID.7 Pro

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.