Volkswagen Caddy na parkingu

Volkswagen Samochody Dostawcze. Kredyt KLASYCZNY

CarePort Kredyt
bok Volkswagen Caddy
Finansowanie KLASYCZNE

Zamierzasz jeździć modelem Volkswagen Samochody Dostawcze przez dłuższy czas. Korzystasz więc z finansowania KLASYCZNEGO z ratami rozłożonymi nawet na 4 lata, wkładem własnym oraz niskimi kosztami całkowitymi kredytu.

Volkswagen Samochody Dostawcze w NAJMIE

Jak działa kredyt KLASYCZNY?

  • Korzystasz z finansowania KLASYCZNEGO z dłuższym okresem spłaty.
  • Masz niskie koszty całkowite kredytu.
  • Możesz dodatkowo obniżyć ratę, wnosząc wkład własny.
  • Spłacasz całą wartość auta, a po zakończeniu finansowania możesz go dalej użytkować lub podjąć decyzję o odsprzedaży.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY KREDYTU KLASYCZNEGO

Finansowanie samochodu odpowiadające Twoim potrzebom

Sprawdź możliwości finansowania modelu Volkswagena Samochody Dostawcze i dostosuj wysokość miesięcznej raty do swojego budżetu. Następnie przejdź do kalkulatora rat.

NAPĘD

Warto wiedzieć

Skontaktuj się z Doradcą!

Poniżej podaj swoje dane do kontaktu z naszym Doradcą

Zgody opcjonalne (dobrowolne)
Chcę otrzymać od VGP w/w informacje handlowe i marketingowe poprzez:

Zobacz więcej

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

Kredyt CarePort (RRSO 11,83%)* to kredyt tzw. KLASYCZNY – charakteryzują go niskie koszty. Płacisz stałe miesięczne raty po wniesieniu wkładu własnego w wysokości od 30 do 50% wartości samochodu dostawczego Volkswagen. W kalkulatorze kredytowym dostępnym na stronie – dzięki czemu możesz obliczyć swoje raty finansowania bez wychodzenia z domu i zupełnie samodzielnie – sprawdzisz, jak opłata wstępna wpływa na raty. Warto pomyśleć o większym wkładzie, który obniży miesięczne raty. Kredyt na samochód dostawczy to dobre rozwiązanie, gdy masz inne plany związane na przykład z większymi zakupami i nie chcesz kupować samochodu. Wystarczy Ci, że za miesięczne raty i niewielkie koszty kredytu możesz korzystać z pojemnego i wygodnego auta wraz z całą rodziną. Wyjazd do bliskich czy wspólne wakacje są teraz jak najbardziej do zrealizowania. A oprócz tego, że spokojnie pomieścisz w samochodzie dostawczym Volkswagen kilku członków rodziny, to jeszcze nie musisz się ograniczać, jeśli chodzi o bagaże. Jednym słowem masz pojemne auto, które zmieści wszystko, co niezbędne i dowiezie Cię tam, gdzie potrzebujesz.

Raty Kredytu CarePort (RRSO 11,83%)* obliczysz w kalkulatorze finansowania dostępnym online. Dzięki niemu możesz zobaczyć, ile wyniesie Twoja, a także dostosować ją jeszcze bardziej do swoich potrzeb. Zaznaczasz na skali dwa parametry: czas kredytowania i wysokość wkładu własnego. Nie musisz zaznaczać limitu kilometrów – możesz jeździć, ile chcesz przez cały czas finansowania. Na koniec umowy możesz wykupić samochód dostawczy i stać się prawowitym właścicielem swojego ulubionego auta dostawczego.

Kredyt to opcja idealna, gdy nie chcesz wykładać całej gotówki na samochód, bo wolisz jego finansowanie rozłożyć na kolejne miesiące. Dzięki temu łatwiej zaplanować domowy budżet.

* Dane i ceny aktualne na dzień 4.01.2023

Nowy Multivan Caddy Osobowe Caddy Cargo Caddy California Caddy Kombi Transporter Furgon Transporter Skrzyniowy Transporter Kombi Caravelle Multivan California Grand California Crafter Furgon Crafter Skrzyniowy Crafter Podwozie Nowy Amarok ID. Buzz ID. Buzz Cargo

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.