Škoda Kodiaq, Octavia i Octavia Combi

Sprawdź ofertę finansową Twojej nowej Škody

Dowiedz się, jakie możliwości oferujemy

Miej satysfakcję z doskonale dopasowanej oferty

Skorzystaj z konfiguratora i wybierz interesującą Cię ofertę lub dowiedz się więcej o dostępnych produktach finansowych.

Finansowanie samochodu odpowiadające Twoim potrzebom

Sprawdź możliwości finansowania modelu Škody i dostosuj wysokość miesięcznej raty do swojego budżetu. Następnie przejdź do kalkulatora rat.

NAPĘD

Wynik: 0

Jakie masz możliwości finansowania?

Kredyt JAK ABONAMENT

Dla kogo?

Szukasz elastycznych rozwiązań finansowych. Chcesz jeździć nową Škodą, mając raty niższe niż w kredycie KLASYCZNYM. Decyzję o tym, czy spłacić auto (jednorazowo lub w ratach), czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy, wolisz podjąć dopiero pod koniec finansowania.

Mechanizm finansowania:

spłacana część Škody w kredycie JAK ABONAMENT

Jak to działa?

 • Masz raty niższe niż w kredycie KLASYCZNYM, bo spłacasz jedynie przewidywaną utratę wartości auta w czasie trwania umowy.
 • Mając niższe raty, możesz wybrać większe lub lepiej wyposażone auto.
 • Dopiero na koniec umowy decydujesz, czy bierzesz nowy samochód w ramach nowej umowy czy spłacasz ten, którym aktualnie jeździsz – jednorazowo lub w ratach.
 • Możesz często wymieniać auto na nowe.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

NAJEM

Dla kogo?

Cenisz sobie wygodę i dlatego chcesz, aby w jednej stałej miesięcznej opłacie za użytkowanie Škody były już ubezpieczenie, serwis, assistance, auto zastępcze, pomoc w przypadku szkody oraz opony. Chcesz również często wymieniać auta na nowe i mieć zawsze pełną kontrolę kosztów.

Mechanizm usługi:

Škoda w NAJMIE

Jak to działa?

 • Płacisz jedną stałą miesięczną opłatę i po prostu korzystasz z nowej Škody.
 • Zyskujesz spokój i pełną kontrolę kosztów, bo w stałej opłacie masz już ubezpieczenie, serwis, assistance, auto zastępcze, pomoc w przypadku szkody, rekomendujemy także opony z wymianą i przechowywaniem.
 • Aby dodatkowo obniżyć miesięczną opłatę, możesz wnieść opłatę początkową do 10% wartości samochodu.
 • Umowa się kończy – zwracasz auto i bierzesz kolejne w ramach nowej umowy.

Kredyt KLASYCZNY

Dla kogo?

Preferujesz tradycyjne rozwiązania, czyli finansowanie rozłożone na dłuższy czas oraz niskie koszty całkowite kredytu. Dlatego chcesz spłacać swoją Škodę w regularnych miesięcznych ratach, a po zakończeniu umowy jeździć nią dalej.

Mechanizm finansowania:

Škoda w kredycie KLASYCZNYM

Jak to działa?

 • Korzystasz z finansowania rozłożonego nawet na 4 lata.
 • Masz niskie koszty całkowite kredytu.
 • Spłacasz w ratach całą wartość samochodu, a po zakończeniu finansowania nadal go użytkujesz lub podejmujesz decyzję o odsprzedaży.
 • Aby dodatkowo obniżyć ratę, możesz wnieść wkład własny od 30 do 50%.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

Nie wiesz, jakie finansowanie wybrać?

Odpowiedz na kilka prostych pytań i dowiedz się, który produkt spełnia Twoje potrzeby.

Ile średnio pokonujesz kilometrów rocznie swoim samochodem?

Jak długo zamierzasz użytkować swój nowy samochód?

Co chcesz zrobić z samochodem po zakończeniu finansowania?

Co chcesz zrobić z samochodem po zakończeniu finansowania?

Jaka miesięczna rata za auto byłaby dla Ciebie komfortowa?

Jaka miesięczna rata za auto byłaby dla Ciebie komfortowa?

Jaka miesięczna rata za auto byłaby dla Ciebie komfortowa?

Jaka miesięczna rata za auto byłaby dla Ciebie komfortowa?

Dostępne opcje finansowania:

Twoje finansowanie to:

Kredyt JAK ABONAMENT

Szukasz elastycznych rozwiązań finansowych. Chcesz mieć raty niższe niż w tradycyjnym kredycie, a decyzję o tym, w jaki sposób zakończyć finansowanie, wolisz podjąć dopiero pod koniec umowy. Możesz wtedy wziąć kolejne auto w ramach nowej umowy albo spłacić to, którym właśnie jeździsz – jednorazowo lub w ratach.

Przejdź do konfiguratora finansowego

Twoje finansowanie to:

NAJEM

Cenisz sobie przede wszystkim wygodę i dlatego wolisz, kiedy w jednej stałej miesięcznej opłacie masz już ubezpieczenie, serwis, assistance, auto zastępcze, pomoc w przypadku szkody, a opcjonalnie także opony. Chcesz także często wymieniać auto na nowe.

Przejdź do konfiguratora finansowego

Twoje finansowanie to:

Kredyt KLASYCZNY

Preferujesz tradycyjne finansowanie, czyli raty rozłożone na dłuższy czas oraz niskie koszty całkowite kredytu. Chcesz po prostu spłacić w ratach całą wartość samochodu, aby po zakończeniu umowy dalej nim jeździć.

Przejdź do konfiguratora finansowego

Brak wyników dla wybranych odpowiedzi. Spróbuj inne opcje.

Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najważniejsze pytania i odpowiedzi na temat produktów finansowych

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Škoda to marka, która od wielu lat znajduje się w czołówce, jeśli chodzi o preferencje polskich kierowców. Szeroka gama modelowa, nowoczesne technologie, funkcjonalne rozwiązania, ergonomia, wysoka jakość wykonania – to tylko kilka czynników, które przemawiają na rzecz wyboru którego z jej modeli. Jeżeli szukasz najlepszego sposobu na to, by jeździć nową Škodą, jesteś we właściwym miejscu. W ofercie Volkswagen Financial Services znajdziesz bowiem dogodne rozwiązania, które pozwolą Ci sfinansować wybrany przez Ciebie model marki Škoda na atrakcyjnych warunkach. Możliwości finansowania obejmują takie produkty, jak Kredyt JAK ABONAMENT, NAJEM oraz Kredyt KLASYCZNY.

Dla klientów indywidualnych, których interesuje nowa Škoda i którzy chcą zawsze jeździć salonowym autem, wymieniając je regularnie na nowe, Volkswagen Financial Services przygotował odpowiednie rozwiązania finansowe. Pierwsze z nich to NAJEM, w ramach którego przez określony okres czasu (od 24 do 48 miesięcy) po prostu jeździsz nowym wybranym modelem Škody, na dodatek nie musisz przejmować się ubezpieczeniem, pakietem serwisowym i innymi niespodziewanymi kosztami, gdyż wszystko masz zawarte w jednej miesięcznej opłacie. Po zakończeniu umowy zwracasz auto do salonu i możesz wybrać nowe w nowym finansowaniu. Na podobnych zasadach działa Kredyt JAK ABONAMENT, gdzie płacisz niską miesięczną ratę, bowiem w trakcie trwania umowy spłacasz jedynie część wartości umowy – szacowany spadek wartości pojazdu w czasie umowy. O tym, czy chcesz zwrócić auto czy jednak wolisz je wykupić na własność decydujesz w tym przypadku dopiero na koniec okresu finansowania.

Kamiq Nowy Superb Superb Nowy Superb Combi Superb Combi Scala Karoq Nowy Kodiaq Kodiaq Octavia Octavia Combi Nowa Fabia Enyaq Enyaq RS Enyaq Sportline Enyaq Coupé Enyaq Coupé Sportline Enyaq Coupé RS

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.