Volkswagen Golf R

Volkswagen. NAJEM

NAJEM Dla firm
biały Volkswagen Arteon
Spokój i kontrola firmowych kosztów

W jednej stałej opłacie NAJMU masz ubezpieczenie, serwis, assistance, auto zastępcze, pomoc w przypadku szkody i opcjonalnie opony. Oznacza to, że nie martwisz się serwisowaniem swojego Volkswagena, jego ubezpieczaniem czy likwidacją ewentualnych szkód. Po prostu jeździsz i często wymieniasz auto na nowe – w ramach kolejnej umowy.

Volkswagen w NAJMIE dla firm

Jak działa NAJEM?

  • Płacisz jedną stałą miesięczną opłatę i używasz Volkswagena do codziennej pracy w firmie
  • W opłacie jest już uwzględnione ubezpieczenie, serwis, assistance, auto zastępcze, pomoc w przypadku szkody, a opcjonalnie także opony wraz z wymianą i przechowywaniem
  • Możesz wnieść opłatę początkową do 10% wartości samochodu i obniżyć miesięczną opłatę
  • Gdy umowa się kończy, zwracasz auto i bierzesz kolejne w ramach nowej umowy

ZALETY NAJMU

Koniec umowy: zwrot auta i możliwość wyboru kolejnego w ramach nowej umowy

Finansowanie samochodu odpowiadające Twoim potrzebom

Sprawdź możliwości finansowania modelu Volkswagena i dostosuj wysokość miesięcznej raty do swojego budżetu. Następnie przejdź do kalkulatora rat.

NAPĘD

Warto wiedzieć

Skontaktuj się z Doradcą!

Poniżej podaj swoje dane do kontaktu z naszym Doradcą

Zgody opcjonalne (dobrowolne)
Chcę otrzymać od VGP w/w informacje handlowe i marketingowe poprzez:

Zobacz więcej

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

Wynajem samochodu VW to dobry sposób, gdy nie chcesz angażować gotówki na zakup, nie interesuje Cię także prawo własności – ważne, by korzystać z nowego auta za atrakcyjną opłatę miesięczną. Zobacz, jak skorzystać z NAJMU i jakie są jego najważniejsze plusy. Aby mieć możliwość zdecydowania się na tę ofertę, nie musisz wnosić opłaty początkowej – zaczyna się ona od 0 zł. Jak się za chwilę okaże, warto czasem wpłacić część, ale nie więcej niż 10%, ponieważ ta wpłata obniży opłatę miesięczną za wynajmowane auto.

Twoja miesięczna opłata za NAJEM długoterminowy samochodów Volkswagen jest stała, a także zawiera usługi, o których za chwilę. Umowę możesz podpisać na rok, 2, 3 lub nawet 4 lata. Po tym czasie zwracasz samochód do salonu – my zajmiemy się na przykład jego odsprzedażą, a Ty możesz wynająć kolejny model w ramach nowej umowy. NAJEM auta dla firmy jest prosty i wygodny, bo nie musisz myśleć o załatwianiu ubezpieczenia czy serwisu. Tym, a także innymi sprawami, jak zapewnienie samochodu zastępczego, zarządzanie szkodami, Assistance czy opcjonalnie wymianą i przechowywaniem opon zajmiemy się my, ponieważ wszystkie te najważniejsze usługi masz już wliczone w miesięczną ratę.

Aby skalkulować opłaty miesięczne wynajmu długoterminowego samochodu, wystarczy wejść na kalkulator finansowy i wybrać trzy parametry. Po pierwsze czas NAJMU: 24, 36 lub 48 miesięcy, po drugie wysokość opłaty początkowej: 0, 5 lub 10%, po trzecie szacunkowy roczny limit kilometrów: 10, 20, 30 lub 40 tys. kilometrów. To, co zaznaczysz, wpłynie na wysokość opłaty miesięcznej.

Weźmy Volkswagena T-Cross i sprawdźmy, jak będzie wyglądać opłata. Wybierz wynajem samochodu VW, model i zaznacz parametry. Na początek 24 miesiące finansowania, 0% opłaty początkowej i 20 tys. limitu kilometrów. Opłata miesięczna wyniesie 2481 zł netto*. Jeśli zmienisz czas NAJMU na 48 miesięcy i zdecydujesz się wnieść opłatę wstępną 10% wartości samochodu, opłata miesięczna obniży się do 1880 zł netto*. Jak widzisz, możesz dostosować swoje opłaty do potrzeb i możliwości.

* Dane i ceny aktualne na dzień 21.12.2022 r.

T-Cross T-Roc up! Polo Golf Golf Variant Touran Tiguan Tiguan Allspace Passat Variant Arteon Arteon Shooting Brake Touareg Taigo ID.3 Pro Performance ID.3 Pro S ID.4 Pro ID.4 Life Pro ID.4 Pro Performance ID.4 Life Pro Performance ID.4 GTX ID.5 Pro ID.5 Pro Performance ID.5 GTX

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.