niebieski Volkswagen Arteon Shooting Brake

Leasing. Volkswagen ID.5 Nowy GTX 4MOTION

Kalkulator leasingu

Ile kosztuje miesięcznie Volkswagen ID.5 Nowy GTX 4MOTION w leasingu?

Już za 2 942 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 226 659 zł netto.

Volkswagen ID.5 Nowy GTX 4MOTION
Elastyczne rozwiązanie

Niskie raty, dopasowanie oferty do potrzeb i elastyczny sposób zakończenia umowy. Volkswagen ID.5 Nowy GTX 4MOTION w finansowaniu JAK ABONAMENT to decyzyjność do samego końca – o tym, czy chcesz wykupić auto czy wziąć kolejne w ramach nowego umowy decydujesz pod koniec finansowania.

spłacana część Volkswagena w leasingu JAK ABONAMENT

Jak działa leasing JAK ABONAMENT?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najważniejsze pytania i odpowiedzi na temat produktów finansowych

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Rodzinny charakter, przestronne wnętrze, duża funkcjonalność a jednocześnie możliwość poczucia sportowych emocji za kierownicą. To i wiele więcej oferuje Volkswagen ID.5 GTX 4MOTION. Specjalna wersja tego elektrycznego SUV-a została przygotowana z myślą o klientach, którzy nie tylko chcą komfortowo podróżować po mieście i poza nim, ale także lubią czerpać prawdziwą radość z jazdy.

Czym wyróżnia się Volkswagen ID.5 GTX 4MOTION w porównaniu do innych wersji tego modelu? Przede wszystkim w standardzie otrzymujemy innowacyjny napęd na wszystkie koła 4MOTION, dzięki któremu auto prowadzi się pewnie i doskonale radzi sobie na każdej nawierzchni. Ponadto do dyspozycji mamy więcej mocy, gdyż w tym przypadku silnik generuje 340 koni mechanicznych. Volkswagen ID.5 GTX 4MOTION może rozpędzić się od 0 do 100 km/h w jedyne 5,4 sekundy, co sprawia, że w każdych warunkach mocy jest pod dostatkiem. Przy tym wszystkim wciąż jest to auto, którym w odpowiednich warunkach może zaoferować zasięg nawet do 533 kilometrów.

Wersja GTX 4MOTION w modelu ID.5 to również bogate wyposażenie, obejmujące zarówno elementy stylistyki, jak też komfortu i bezpieczeństwa jazdy. Na liście standardowych rozwiązań znajdziemy m.in. Reflektory LED Matrix z automatyczną regulacją zasięgu oraz światłami na złą pogodę, systemem Front Assist z funkcją awaryjnego hamowania. oraz rozpoznawania pieszych i rowerzystów, czujniki parkowania z przodu i z tyłu czyli system Park Pilot, możliwość bezprzewodowego ładowania telefonu za pomocą ładowarki indukcyjnej, a także bezprzewodowe połączenie smartfona z ekranem nawigacji App Connect. Cenną informacją dla estetów lubiących sportowe akcenty jest fakt, że Volkswagen ID.5 GTX 4MOTION standardowo wyjeżdża z salonu na 20-calowych kołach.

Aby móc samodzielnie przekonać się o walorach oferowanych przez ten model, warto skorzystać z atrakcyjnego finansowania. Szczególnie ciekawą propozycję stanowi leasing JAK ABONAMENT, w którym spłacamy tylko prognozowaną utratę wartości pojazdu w czasie trwania umowy. Okres finansowania dobieramy w interesującym nas zakresie od 24 do 48 miesięcy. Na jego zakończenie podejmujemy decyzję o tym, czy chcemy spłacić pozostałą część wartości auta, czy zwracamy je do salonu, by wziąć nowy samochód i nowy leasing.

Co więcej, chociaż leasing JAK ABONAMENT pozwala uzyskać miesięczne raty na poziomie znacznie niższym niż w tradycyjnym finansowaniu, można dodatkowo obniżyć je, decydując się na wniesienie opłaty na początku umowy. Jej wysokość dobieramy samodzielnie w zależności od potrzeb i oczekiwań w przedziale od 0 do 30%. Leasing JAK ABONAMENT to zatem nie tylko atrakcyjna cena, ale również duże możliwości indywidualnego dopasowania warunków finansowania.

Nowy T-Cross T-Cross T-Roc Polo Golf Golf Variant Touran Nowy Tiguan Tiguan Tiguan Allspace Nowy Passat Variant Passat Variant Arteon Arteon Shooting Brake Nowy Touareg Taigo ID.3 Pro Performance ID.3 Pro S ID.4 Nowy Pro Performance ID.4 Nowy Pro Performance 4MOTION ID.4 Special Edition ID.4 Special Edition 4MOTION ID.4 Nowy GTX 4MOTION ID.5 Nowy Pro Performance ID.5 Special Edition ID.5 Nowy GTX 4MOTION ID.7 Pro

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.