biała Škoda Enyaq

Škoda. Superb Combi

Škoda Leasing Niskich Rat
czerwona Škoda Kamiq
Elastyczne rozwiązanie

Jeździsz firmową Škodą i płacisz ratę niższą niż w leasingu KLASYCZNYM. Nie spłacasz bowiem całej wartości auta, a jedynie przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy. Dopiero pod koniec finansowania decydujesz, czy chcesz Škodę wykupić czy może wziąć kolejną w ramach nowej umowy. Wtedy wybierasz najkorzystniejsze dla siebie rozwiązanie.

spłacana część Škody w leasingu JAK ABONAMENT

Jak działa leasing JAK ABONAMENT?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w tradycyjnym leasingu, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

2 opcje na koniec umowy: wykupienie lub wybór nowego auta

Warto wiedzieć

Skontaktuj się z Doradcą!

Poniżej podaj swoje dane do kontaktu z naszym Doradcą

Zgody opcjonalne (dobrowolne)
Chcę otrzymać od VGP w/w informacje handlowe i marketingowe poprzez:

Zobacz więcej

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

Masz już upatrzone nowe combi do firmy? Škoda Superb Combi spełnia wszystkie Twoje oczekiwania, ale cena kupna jest dla Ciebie dość wysoka. Tylko że nie musisz kupować samochodu, aby go użytkować przez kilka lat na atrakcyjnych warunkach, a na koniec zwrócić do salonu, wymienić na inny model lub wykupić. Co bardzo ważne: nie potrzebujesz nawet gotówki na opłatę wstępną. Tak, wystarczy mieć 0 zł, aby jeździć wymarzonym autem, bez czekania, aż odłoży się na nie wystarczającą ilość gotówki. Mamy oferty finansowe, które polegają na użytkowaniu samochodu za miesięczne raty, które łatwo oszacujesz, korzystając ze specjalnie przygotowanego narzędzia, jakim jest kalkulator leasingu dostępny na naszej stronie.

Klienci biznesowi mają do wyboru leasing KLASYCZNY pod nazwą Škoda Leasing Niskich Kosztów oraz leasing JAK ABONAMENT nazwany Škoda Leasing Niskich Rat. Co więc wybrać? To zależy, czego potrzebujesz i czego oczekujesz. Jeśli chcesz po prostu poruszać się nowym samochodem, a po zakończeniu umowy wymienić auto na nowe z kolejną umową leasingu, być może zainteresuje cię leasing JAK ABONAMENT. Jeśli natomiast wiesz już, że jeździsz dużo samochodem i nie chcesz mieć, a na koniec wolisz wykupić go na własność, optymalny będzie dla Ciebie leasing KLASYCZNY.

Możesz oczywiście porównać raty obu rozwiązań w kalkulatorze leasingu. To przydatne narzędzie, w którym samodzielnie, nawet w domu, możesz sprawdzić, jaka będzie wysokość rat poszczególnych rozwiązań finansowych dla przedsiębiorców. Wystarczy zaznaczyć na skali wybrane wartości: czas leasingu, opłatę wstępną i przebieg roczny samochodu. Oczywiście na początek należy też wybrać model: Škoda Superb Combi, oraz rodzaj finansowania. Sprawdźmy, jak to wygląda w przypadku leasingu JAK ABONAMENT. Przy ustawieniach, takich jak: 0% opłaty wstępnej, 46 miesiącach finansowania oraz 20 tys. limitu kilometrów, rata miesięczna wyniesie 1776 zł netto*. Możesz dostosować ratę i obniżyć lub podwyższyć ją, jeśli chcesz. Zmieniasz wówczas ustawienia. Jeśli na przykład uznasz, że wolisz uiścić 15% opłaty wstępnej (20 115 zł), rata wyniesie 1265 zł netto/mies. znaczna różnica*.

* Dane i ceny aktualne na dzień 21.12.2022 r.

Kamiq Superb Superb Combi Scala Karoq Kodiaq Octavia Octavia Combi Nowa Fabia Enyaq Enyaq RS Enyaq Sportline Enyaq Coupé Enyaq Coupé Sportline Enyaq Coupé RS

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.