biała Škoda Enyaq

Škoda. Scala

Škoda Leasing Niskich Rat
czerwona Škoda Kamiq
Elastyczne rozwiązanie

Jeździsz firmową Škodą i płacisz ratę niższą niż w leasingu KLASYCZNYM. Nie spłacasz bowiem całej wartości auta, a jedynie przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy. Dopiero pod koniec finansowania decydujesz, czy chcesz Škodę wykupić czy może wziąć kolejną w ramach nowej umowy. Wtedy wybierasz najkorzystniejsze dla siebie rozwiązanie.

spłacana część Škody w leasingu JAK ABONAMENT

Jak działa leasing JAK ABONAMENT?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w tradycyjnym leasingu, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

2 opcje na koniec umowy: wykupienie lub wybór nowego auta

Warto wiedzieć

Skontaktuj się z Doradcą!

Poniżej podaj swoje dane do kontaktu z naszym Doradcą

Zgody opcjonalne (dobrowolne)
Chcę otrzymać od VGP w/w informacje handlowe i marketingowe poprzez:

Zobacz więcej

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

Škoda Scala to model o wyjątkowo dynamicznym designie, czerpiącym inspiracje z unikalnego konceptu VISION RS. Liczne przetłoczenia, dynamiczne linie i opływowa sylwetka nadają samochodowi niepowtarzalnego charakteru. Škoda Scala wyjątkowo drapieżnie i sportowo prezentuje się zwłaszcza w wersji Monte Carlo z licznymi elementami w czarnym kolorze, jak np. osłona chłodnicy czy tylny dyfuzor. Dodatkowej zadziorności nadwoziu dodają sportowe czarne felgi aluminiowe w rozmiarze 17 lub 18 cali.

Oczywiście oprócz finezyjnego wyglądu, Škoda Scala może zaoferować mnóstwo praktyczności i przestrzeni. Pomimo kompaktowych rozmiarów – długości 4,36 m i rozstawu osi 2,649 m – auto jest pojemne i świetnie sprawdza się w roli pojazdu rodzinnego. Bagażnik z regularnymi kształtami, który ma prawie 470 l pojemności i aż 1410 l po złożeniu oparć tylnej kanapy, i przestronne wnętrze powodują, że rodzinne wycieczki będą komfortowym doświadczeniem. O tym, że praktyczność była jednym z głównych celów projektantów tego modelu świadczą również takie elementy, jak uchwyt na 1,5-litrową butelkę, oddzielny schowek na kamizelkę odblaskową, czy praktyczne miejsce na różne gadżety, jak np. klucze, smartfon czy portfel – Jumbo Box. Na wyposażeniu możemy też znaleźć wygodny uchwyt multimedialny czy system Bluetooth Plus, czyli miejsce do trzymania smartfonu z opcją PhoneBox czyli ładowania bezprzewodowego.

Aby nie tylko czuć się komfortowo we wnętrzu, ale także bez obaw ruszać w drogę, Škoda Scala została wyposażona w szereg asystentów bezpieczeństwa, jak utrzymujący auto w pasie ruchu Lane Assist czy system wykrywania zagrożeń z przodu pojazdu Front Assist. Co więcej, na pokładzie tego modelu znajdziemy aż 9 poduszek powietrznych i połączenie alarmowe aktywowane w razie odnotowania wypadku.

Jeżeli cenisz sobie sportową elegancję, praktyczność, komfort i bezpieczeństwo, a do tego interesuje Cię atrakcyjna cena za nowy samochód, wybierz nową Škodę Scalę w finansowaniu Škoda Leasing Niskich Rat. Możesz w nim dopasować wysokość miesięcznej raty leasingu do swoich potrzeb, korzystając z przygotowanego przez nas kalkulatora finansowego.

Kamiq Superb Superb Combi Scala Karoq Kodiaq Octavia Octavia Combi Nowa Fabia Enyaq Enyaq RS Enyaq Sportline Enyaq Coupé Enyaq Coupé Sportline Enyaq Coupé RS

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.