biała Škoda Enyaq

Leasing. Škoda Enyaq Coupé Sportline

Kalkulator leasingu JAK ABONAMENT

Ile kosztuje miesięcznie Škoda Enyaq Coupé Sportline w leasingu?

Już za 3 687 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 235 894 zł netto.

Škoda Enyaq Coupé Sportline
Elastyczne rozwiązanie

Korzystasz z niskich rat za leasing. Określasz poszczególne parametry umowy. Škoda Enyaq Coupé Sportline w leasingu JAK ABONAMENT to elastyczność i możliwość dopasowania warunków finansowania do Twoich potrzeb. Masz różne możliwości zakończenia umowy i dopiero pod koniec okresu finansowania podejmujesz decyzję co dalej z wybranym samochodem.

spłacana część Škody w leasingu JAK ABONAMENT

Jak działa leasing JAK ABONAMENT?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w tradycyjnym leasingu, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

2 opcje na koniec umowy: wykupienie lub wybór nowego auta

Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najważniejsze pytania i odpowiedzi na temat produktów finansowych

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Skoda Enyaq Coupe Sportline to doskonały sposób na to, by wyróżnić się dzięki nowoczesnemu sportowemu stylowi. Samochód prezentuje się lekko i bardzo atrakcyjnie, a wyraźnie zarysowane linie boczne nadają całej sylwetce dodatkowej dynamiki. Co więcej, mówimy o SUV-ie, który wizualnie posiada cechy sportowego Coupe, dzięki opadające linii dachu, co jeszcze bardziej przyciąga spojrzenia. Skoda Enyaq Coupe Sportline niewątpliwie stanowi bardzo ciekawe połączenie walorów użytkowych SUV-ów ze sportową elegancją aut Coupe.

Wersja Sportline oznacza, że auto posiada szereg stylistycznych detali, zwiększających jego atrakcyjność. Elementy charakterystyczne właśnie dla tego wariantu znajdziemy nie tylko na zewnątrz, ale także w kabinie. Skoda Enyaq Coupe Sportline posiada m.in. przyjemną i pewną w dotyku wielofunkcyjną kierownicę sportową ze specjalnym oznaczeniem w jej dolnej części. Pedały zostały przykryte srebrnymi nakładkami, a kierowca i pasażer zajmują miejsce w wygodnych i doskonale wyprofilowanych sportowych fotelach.

Jak przystało na samochód czeskiej marki, Skoda Enyaq Coupe Sportline posiada również szereg praktycznych rozwiązań i liczne schowki. W schowkach drzwi przednich zmieścimy np. butelki z napojami, kierowca po lewej stronie znajdzie niewielki, ale praktyczny schowek na drobne przedmioty, a wyjątkową ciekawostką jest schowek na skrobaczkę do szyb w pokrywie bagażnika, dzięki czemu pierwszy mróz już nigdy więcej nie będzie nagłym zaskoczeniem. Skoro mowa o bagażniku, ten również jest niezwykle funkcjonalny i pojemny – oferuje 570 litrów przestrzeni na potrzebne bagaże.

Obok funkcjonalności i stylu, Skoda Enyaq Coupe wyróżnia się także bogatą listą wyposażenia zarówno w dziedzinie komfortu podróżowania, jak też bezpieczeństwa. Wśród dostępnych rozwiązań znajdziemy np. innowacyjne reflektory Full LED Matrix, system zapobiegania kolizjom Front Assist z asystentem skrętu Turn Assist, tempomat adaptacyjny Adaptive Cruise Control czy opcjonalny system dźwiękowy Canton, stanowiący idealne dopełnienie długich podróży dla miłośników muzyki.

Jako samochód ze sportem w nazwie, Skoda Enyaq Coupe Sportline dostarcza również fantastycznych doznań za kierownicą. Auto prowadzi się pewnie i chętnie wykonuje polecenia kierowcy dzięki zastosowaniu sportowego zawieszenia. Co więcej, na etapie konfiguracji możemy zdecydować się na zapewniający maksymalną trakcję wariant z napędem 4x4. Za sprawne rozpędzanie auta odpowiada mocny, bo oferujący aż 285 koni mechanicznych silnik elektryczny, dzięki któremu ten rodzinny SUV może rozpędzić się do 100 km/h w 6,7 sekundy.

Skoda Enyaq Coupe Sporline dostępna jest w ramach finansowania leasing JAK ABONAMENT. Polega on na płaceniu atrakcyjnej comiesięcznej opłaty „abonamentowej”, dzięki której możesz cieszyć się jazdą nowym samochodem bez konieczności angażowania dużych środków finansowych. Wszystko dlatego, że inaczej niż w tradycyjnym leasingu w trakcie trwania umowy nie spłacasz całkowitej wartości pojazdu, a jedynie jej prognozowaną utratę.

Oferta leasing JAK ABONAMENT dostępna jest już bez opłaty wstępnej. Jeżeli jednak chcesz mieć jeszcze niższe raty, możesz wpłacić do 30% wartości samochodu na początku, zyskując jednocześnie możliwość zaliczenia tej wpłaty do kosztów firmowych. Umowę zawierasz na okres od 24 do 48 miesięcy, a po jej zakończeniu podejmujesz decyzję, czy wykupujesz auto na własność, czy wolisz zwrócić je, by móc wziąć nowy samochód prosto z salonu w ramach kolejnego finansowania.

Aby sprawdzić, jaka jest cena miesięcznej raty w leasingu JAK ABONAMENT, warto skorzystać z dostępnego na stronie internetowej kalkulatora leasingu.

Wszystkie dane aktualne na dzień 31.12.2023r.

Kamiq Nowy Superb Superb Nowy Superb Combi Superb Combi Scala Karoq Nowy Kodiaq Kodiaq Octavia Octavia Combi Nowa Fabia Enyaq Enyaq RS Enyaq Sportline Enyaq Coupé Enyaq Coupé Sportline Enyaq Coupé RS

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.