biała Škoda Enyaq

Leasing. Škoda Enyaq Sportline

Kalkulator leasingu JAK ABONAMENT

Ile kosztuje miesięcznie Škoda Enyaq Sportline w leasingu?

Już za 3 578 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 228 902 zł netto.

Škoda Enyaq Sportline
Elastyczne rozwiązanie

Korzystasz z niskich rat za leasing. Określasz poszczególne parametry umowy. Škoda Enyaq Sportline w leasingu JAK ABONAMENT to elastyczność i możliwość dopasowania warunków finansowania do Twoich potrzeb. Masz różne możliwości zakończenia umowy i dopiero pod koniec okresu finansowania podejmujesz decyzję co dalej z wybranym samochodem.

spłacana część Škody w leasingu JAK ABONAMENT

Jak działa leasing JAK ABONAMENT?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w tradycyjnym leasingu, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

2 opcje na koniec umowy: wykupienie lub wybór nowego auta

Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najważniejsze pytania i odpowiedzi na temat produktów finansowych

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Skoda Enyaq Sportline w rodzinie elektrycznych SUV-ów od Skody pełni rolę dynamicznego samochodu do codziennego poruszania się zarówno w pojedynkę jak i całą rodziną. Auto wyróżniają różnorodne elementy zwiększające jego codzienną praktyczność, jak chociażby miejsce na parasol ukryty w przednich drzwiach, duża liczba funkcjonalnych schowków czy doświetlające wnętrze oświetlenie ambientowe.

Pod względem stylistycznym Skoda Enyaq Sportline prezentuje się bardzo dynamicznie m.in. dzięki sportowym zderzakom i licznym elementom wizualnym w kolorze czarnym. Chociaż mowa o pełno gabarytowym SUV-ie, dzięki licznym przetłoczeniom i przemyślanemu projektowi nadwozia, auto nie wydaje się ociężałe, a delikatny spojler na tylnej klapie i ładnie wkomponowany dyfuzor, podkreślają jego sportowe możliwości.

Chociaż we wnętrzu Skoda Enyaq Sportline zaskakuje przestronnością i oferuje naprawdę komfortowe warunki podróżowania nie tylko w przednich fotelach, ale również na tylnej kanapie, to także tutaj nie zabrakło stylistycznych sportowych dodatków. Obejmują one np. trójramienną wielofunkcyjną kierownicę, ozdobne nakładki na pedały, czy wygodne i pewnie trzymające nawet podczas pokonywania ostrych zakrętów fotele sportowe.

Skoda Enyaq Sportline napędzana jest silnikiem elektrycznym o maksymalnej mocy wynoszącej 285 koni mechanicznych, co jest kolejnym potwierdzeniem, że auto oferuje ponadprzeciętne osiągi. I rzeczywiście czas, jaki potrzebny na rozpędzenie samochodu od 0 do 100 km/h, czyli 6,6 sekundy, sprawia, że Skoda Enyaq Sportline zasługuje na ten sportowy przydomek w nazwie. A jednocześnie nie traci nic ze swojej funkcjonalności, pozwalającej komfortowo podróżować nawet na długie odległości, zabrać na pokład dużą ilość bagażu i zachwycając przemyślanymi rozwiązaniami oraz ergonomią.

Skoda Enyaq Sportline jest dostępna dla firm w atrakcyjnym finansowaniu leasing JAK ABONAMENT, które wyróżnia się elastycznością i którego cena potrafi pozytywnie zaskoczyć. Korzystając z leasingu JAK ABONAMENT możesz jeździć salonowym samochodem, płacąc przy tym niską miesięczną ratę, a po upływie okresu finansowania możesz bez problemu zmienić auto na nowe w ramach kolejnej umowy. Na czym to polega?

Pierwszym krokiem w procesie zawierania umowy na leasing JAK ABONAMENT, jest określenie parametrów finansowania. Z oferty można skorzystać już bez opłaty wstępnej, ale zdecydowanie się na wniesienie na początku określonej wpłaty pozwala jeszcze bardziej obniżyć raty leasingowe. Maksymalna wysokość opłaty na start wynosi 30% wartości samochodu.

Następnie należy określić czas trwania umowy – w tym przypadku mówimy o 2, 3 lub 4 latach finansowania, a także określić szacunkowy roczny przebieg, by ustanowić odpowiedni limit kilometrów w ramach kontraktu. Właściwy dobór tego parametru, pozwala uzyskać ofertę faktycznie dostosowaną do potrzeb i oczekiwań firmy.

Istnieją dwa sposoby zakończenia umowy leasingu w formule JAK ABONAMENT. Pierwszy z nich to spłata pozostałej wartości auta, a tym samym wykupienie go na własność. Ponieważ jednak wartość rezydualna pojazdu w abonamencie jest wyższa niż w przypadku tradycyjnego finansowania, można zdecydować się na zwrot samochodu do salonu. W tym momencie możesz już także wybierać kolejne auto prosto z salonu w ramach nowej umowy.

Wszystkie dane aktualne na dzień 31.12.2023r.

Kamiq Nowy Superb Superb Nowy Superb Combi Superb Combi Scala Karoq Nowy Kodiaq Kodiaq Octavia Octavia Combi Nowa Fabia Enyaq Enyaq RS Enyaq Sportline Enyaq Coupé Enyaq Coupé Sportline Enyaq Coupé RS

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.