biała Škoda Enyaq

Leasing. Škoda Enyaq

Kalkulator leasingu JAK ABONAMENT

Ile kosztuje miesięcznie Škoda Enyaq w leasingu?

Już za 2 794 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 178 740 zł netto.

Škoda Enyaq
Elastyczne rozwiązanie

Korzystasz z niskich rat za leasing. Określasz poszczególne parametry umowy. Škoda Enyaq w leasingu JAK ABONAMENT to elastyczność i możliwość dopasowania warunków finansowania do Twoich potrzeb. Masz różne możliwości zakończenia umowy i dopiero pod koniec okresu finansowania podejmujesz decyzję co dalej z wybranym samochodem.

spłacana część Škody w leasingu JAK ABONAMENT

Jak działa leasing JAK ABONAMENT?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w tradycyjnym leasingu, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

2 opcje na koniec umowy: wykupienie lub wybór nowego auta

Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najważniejsze pytania i odpowiedzi na temat produktów finansowych

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Cena modelu Škoda Enyaq – 189 300 zł brutto* – może przyprawić o zawrót głowy. Zwłaszcza jeśli chcesz kupić nie jeden, a kilka samochodów dla firmy. Pomnożenie tej kwoty może sprawić, że nad zakupem zastanowisz się kilka razy. Ale nie musi tak być!

Na bankowym rynku pojawiło się wiele możliwości, jak kredyty czy leasing, dzięki którym można sfinansować każde – także droższe jak Škoda Enyaq – auto, a co najważniejsze: nie nadwyrężyć przy tym budżetu firmy.

Škoda Leasing Niskich Rat to jedno z rozwiązań finansowych z niską, stałą ratą miesięczną. Dlaczego jest ona tak niska? Auto podczas użytkowania traci na wartości i w tym przypadku na raty rozkładana jest tylko część wartości całkowitej samochodu. Jest ona oszacowana na samym początku i masz pewność, że nie ulegnie zmianie przez cały czas trwania umowy leasingu.

Na wysokość raty wpływa jeszcze kilka czynników. W dobraniu jej pomoże Ci doradca klienta, ale możesz to także zrobić samodzielnie, korzystając z użytecznego narzędzia, jakim jest kalkulator kredytu lub leasingu. Bez problemu porównasz raty modelu Škoda Enyaq w różnych konfiguracjach. Opłata wstępna może wynieść od 0 do 45%, okres finansowania: 24, 36 lub 48 miesięcy, roczny limit kilometrów: 20, 30 czy 40 tys. To ty wiesz najlepiej, jaka rata będzie dla Ciebie idealna i pozwoli bezstresowo prowadzić biznes.

Osoby prywatne również mogą skorzystać z dogodnego finansowania modelu Škoda Enyaq, wybierając Škoda Leasing dla Klientów Indywidualnych lub dogodny kredyt.

* Dane aktualne na dzień 22 marca 2022 r.

Kamiq Nowy Superb Superb Nowy Superb Combi Superb Combi Scala Karoq Nowy Kodiaq Kodiaq Octavia Octavia Combi Nowa Fabia Enyaq Enyaq RS Enyaq Sportline Enyaq Coupé Enyaq Coupé Sportline Enyaq Coupé RS

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.