biała Škoda Enyaq

Leasing. Škoda Enyaq Coupé

Kalkulator leasingu JAK ABONAMENT

Ile kosztuje miesięcznie Škoda Enyaq Coupé w leasingu?

Już za 3 273 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 209 390 zł netto.

Škoda Enyaq Coupé
Elastyczne rozwiązanie

Korzystasz z niskich rat za leasing. Określasz poszczególne parametry umowy. Škoda Enyaq Coupé w leasingu JAK ABONAMENT to elastyczność i możliwość dopasowania warunków finansowania do Twoich potrzeb. Masz różne możliwości zakończenia umowy i dopiero pod koniec okresu finansowania podejmujesz decyzję co dalej z wybranym samochodem.

spłacana część Škody w leasingu JAK ABONAMENT

Jak działa leasing JAK ABONAMENT?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w tradycyjnym leasingu, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

2 opcje na koniec umowy: wykupienie lub wybór nowego auta

Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najważniejsze pytania i odpowiedzi na temat produktów finansowych

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Skoda Enyaq Coupe to samochód o wyróżniającej się stylistyce na tle innych SUV-ów. Nadwozie, chociaż funkcjonalne i oferujące dużą przestronność kompletowi pasażerów, jest jednocześnie pełne dynamiki i elegancji. Doskonale dobrane proporcje sylwetki tego modelu czynią z niego auto oferujące wysmakowaną estetykę i przyciągające spojrzenia. Skoda Enyaq Coupe wymyka się tradycyjnemu podziałowi brył nadwozia, stanowiąc ciekawe połączenie funkcjonalnego SUV-a i sportowego Coupe.

Pod względem projektu wnętrza, Skoda Enyaq Coupe również potrafi zachwycić – tak designem jak i ergonomią. Proste linie i czystość formy dodają wnętrzu elegancji, a wysoka jakość wykończenia oraz zastosowane materiały sprawiają, że przebywanie w środku jest bardzo przyjemnym doświadczeniem. Co więcej, przyglądając się poszczególnym detalom, możemy odkryć wiele funkcjonalnych rozwiązań, które zostały zaimplementowane we wnętrzu. Mowa chociażby o wygodnym miejscu na telefon Phone Box z bezprzewodowym ładowaniem, praktycznym schowku pod konsolą centralną, pojemnych schowkach na napoje z przodu i z tyłu czy możliwościach schowania parasola w specjalnych przestrzeniach w drzwiach przednich.

Jako nowoczesny SUV, który może służyć również całym rodzinom, Skoda Enyaq Coupe posiada bogatą listę wyposażenia z zakresu bezpieczeństwa. Wśród oferowanych innowacyjnych systemów można znaleźć np. asystenta skrętu Turn Assist, który monitoruje nadjeżdżające pojazdy podczas wykonywania manewru skrętu w lewo i w razie wykrycia niebezpieczeństwa sam zatrzyma samochód. O doskonałe oświetlenie drogi w każdych warunkach i komfort innych użytkowników dróg dbają reflektory Full LED Matrix, które dodatkowo posiadają funkcjonalność oświetlenia na każdą pogodę, zastępując w ten sposób klasyczne światła przeciwmgielne. Na bezpieczeństwo wykonywania manewrów np. parkowania, wpływ mają natomiast chociażby system Park Assist czy też zestaw kamer 360 stopni Area View.

Skoda Enyaq Coupe może występować w różnych wariantach wyposażenia oraz silnikowych. Już w podstawie jest bardzo dynamiczna, a 285 koni mechanicznych pozwala na sprawne wykonywanie wszelkich manewrów na drogach. Przyspieszenie od 0 do 100 km/h wynosi 6,7 sekundy. Opływowa, aerodynamiczna sylwetka wpływa nie tylko na bardziej dynamiczny wygląd auta, ale przekłada się także na zasięg o kilka kilometrów większy niż w przypadku analogicznego modelu Skoda Enyaq w tradycyjnym nadwoziu.

Wybierając Skodę Enyaq Coupe, warto zainteresować się możliwościami w zakresie finansowania. Szczególnie ciekawym rozwiązaniem jest leasing JAK ABONAMENT, w którym miesięczna cena leasingu jest na bardzo atrakcyjnym poziomie. Ponieważ w ramach finansowania JAK ABONAMENT spłacasz jedynie prognozowaną utratę wartości samochodu, płacisz znacznie niższe raty niż w tradycyjnym finansowaniu.

Na początku umowy określasz wysokość wkładu początkowego. Leasing JAK ABONAMENT dostępny jest już nawet z zerową opłatą wstępną. Możesz jednak zdecydować się wnieść do 30% wartości auta na start, by cieszyć się jeszcze niższymi ratami w trakcie trwania umowy, którą możesz zawrzeć na okres od 2 do 4 lat. Dopiero na zakończenie umowy podejmujesz decyzję czy wolisz wykupić samochód na własność i jeździć nim dalej, czy zwrócić auto do salonu i wybrać nowe w ramach kolejnej oferty finansowania.

Wszystkie dane i informacje aktualne na dzień 30.12.2023r.

Kamiq Nowy Superb Superb Nowy Superb Combi Superb Combi Scala Karoq Nowy Kodiaq Kodiaq Octavia Octavia Combi Nowa Fabia Enyaq Enyaq RS Enyaq Sportline Enyaq Coupé Enyaq Coupé Sportline Enyaq Coupé RS

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.