biała Škoda Enyaq

Leasing. Škoda Karoq

Kalkulator leasingu JAK ABONAMENT

Ile kosztuje miesięcznie Škoda Karoq w leasingu?

Już za 1 205 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 95 325 zł netto.

Škoda Karoq
Elastyczne rozwiązanie

Korzystasz z niskich rat za leasing. Określasz poszczególne parametry umowy. Škoda Karoq w leasingu JAK ABONAMENT to elastyczność i możliwość dopasowania warunków finansowania do Twoich potrzeb. Masz różne możliwości zakończenia umowy i dopiero pod koniec okresu finansowania podejmujesz decyzję co dalej z wybranym samochodem.

spłacana część Škody w leasingu JAK ABONAMENT

Jak działa leasing JAK ABONAMENT?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w tradycyjnym leasingu, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

2 opcje na koniec umowy: wykupienie lub wybór nowego auta

Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najważniejsze pytania i odpowiedzi na temat produktów finansowych

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Muskularna sylwetka i dynamiczne proporcje zamknięte w kompaktowym nadwoziu. Właśnie taka jest Škoda Karoq, która już na pierwszy rzut oka wyróżnia się na ulicy i podkreśla Twoją osobowość. Charakterystyczny tył z ostrymi kształtami i wysokim zderzakiem zdradzają terenowe właściwości Škody Karoq. Wyrazisty grill w połączeniu z wysoko osadzonymi reflektorami dodają autu charakteru i powagi. Boczne sekcje z subtelnymi, ale wyrazistymi przetłoczeniami świetnie łączą ze sobą przednią i tylną część auta, dodając całej sylwetce optycznej lekkości, a jednocześnie uwypuklając jej dynamikę. Nowoczesny charakter Škody Karoq podkreślają m.in. światła LED zamieszczone w starannie zaprojektowanych kloszach reflektorów. Już na podstawie wyglądu zewnętrznego łatwo stwierdzić, że Škoda Karoq to auto o niezwykle wszechstronnym charakterze.

Ową uniwersalność Škody Karoq świetnie widać również po zajęciu miejsca w środku pojazdu. Wnętrze zostało zaprojektowane tak, by zapewnić jak najlepsze wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Stąd m.in. duża liczba praktycznych schowków czy dobrze wkomponowanych uchwytów na napoje. O wyjątkowej dbałości o praktyczność świadczy również ergonomiczne rozmieszczenie kluczowych przełączników, przycisków i systemów obsługi zaawansowanych funkcji pojazdu. A tych na pokładzie Škody Karoq nie brakuje. O Twoje bezpieczeństwo na drodze dbają np. systemy asystujące kierowcę, m.in.: Lane Assist, który czuwa, byś nie zjechał ze swojego pasa ruchu, Front Assist z funkcją wykrywania pieszych, Blind Spot Detect, informujący o ewentualnym pojeździe w tzw. martwym polu czy ostrzegający o możliwej kolizji z tyłu system Rear Traffic Alert. O tym, że bezpieczeństwo było jednym z głównych priorytetów inżynierów pracujących nad tym modelem, świadczy również maksymalna ocena 5 gwiazdek w testach zderzeniowych Euro NCAP osiągnięta w 2017 r.

Wśród zalet Škody Karoq warto również wymienić duży wybór w zakresie wyposażenia i konfiguracji pojazdu, który zaczyna się już od dostępnych aż 7 wersji silnikowych. Dla klientów dostępne są m.in. takie rozwiązania, jak nowoczesne reflektory FULL LED Martix, w pełni bezkluczykowy system obsługi pojazdu KESSY FULL, pakiety technologiczne, system dźwiękowy Sound System Canton, sportowe fotele i kierownica, bezdotykowe otwieranie bagażnika i wiele innych.

Przemyślana, praktyczna i wszechstronna Škoda Karoq dostępna jest w finansowaniu Škoda Leasing Niskich Rat. Ponieważ już nawet wyjściowa cena tego modelu jest bardzo atrakcyjna, leasing umożliwia jazdę nowym samochodem przy naprawdę niedużym zaangażowaniu finansowym. W tej ofercie spłacasz bowiem jedynie spadek wartości pojazdu w czasie finansowania, a korzystasz z niego jak ze swojego. Zapytaj doradcę o szczegóły i dowiedz się więcej o atrakcyjnym leasingu na nową Škodę Karoq.

Kamiq Nowy Superb Superb Nowy Superb Combi Superb Combi Scala Karoq Nowy Kodiaq Kodiaq Octavia Octavia Combi Nowa Fabia Enyaq Enyaq RS Enyaq Sportline Enyaq Coupé Enyaq Coupé Sportline Enyaq Coupé RS

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.