biała Škoda Enyaq

Škoda. Octavia Combi

Škoda Leasing Niskich Rat
czerwona Škoda Kamiq
Elastyczne rozwiązanie

Jeździsz firmową Škodą i płacisz ratę niższą niż w leasingu KLASYCZNYM. Nie spłacasz bowiem całej wartości auta, a jedynie przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy. Dopiero pod koniec finansowania decydujesz, czy chcesz Škodę wykupić czy może wziąć kolejną w ramach nowej umowy. Wtedy wybierasz najkorzystniejsze dla siebie rozwiązanie.

spłacana część Škody w leasingu JAK ABONAMENT

Jak działa leasing JAK ABONAMENT?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w tradycyjnym leasingu, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

2 opcje na koniec umowy: wykupienie lub wybór nowego auta

Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najczęściej zadawane pytania i dowiedz się więcej

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zgody opcjonalne (dobrowolne)
Chcę otrzymać od VGP w/w informacje handlowe i marketingowe poprzez:

Zobacz więcej

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Jak to możliwe, że nowa Škoda Octavia Combi może Cię kosztować jedynie 1140 zł netto miesięcznie* – i to bez jakichkolwiek opłat własnych? A jeśli masz gotówkę i wpłacisz np. 15% wartości samochodu, zmniejszysz swoją miesięczną ratę do 860 zł** – musisz przyznać, że to nieco bardziej przystępna cena niż przy zakupie za gotówkę.


Mało który leasing jest tak opłacalny i elastyczny. Wystarczy skorzystać z kalkulatora i ustawić pasujące parametry. Podobnie działa to także w przypadku kredytu dla osób prywatnych. Pozostańmy jednak przy Škoda Leasing Niskich Rat, czyli rozwiązaniu finansowym, które zakłada korzystanie z samochodu przez określony w umowie czas, przy niezmiennej racie, a na koniec dwie opcje do wyboru. Możesz zwrócić swój model Škoda Octavia Combi do salonu i zakończyć spłacanie finansowania lub wykupić samochód i zatrzymać w firmie.

Gdy korzystasz z pierwszego rozwiązania, ale robisz to, by zmienić auto na młodsze i nieco lepsze technologicznie, decydując się na leasing proponowany przez Volkswagen Financial Services, możesz od razu je wybrać. Dalsze postępowanie jest podobne: wybierasz parametry w zależności od swojej obecnej sytuacji i dobierasz ratę, która jest dla Ciebie optymalna.

Jako przedsiębiorca też możesz zdecydować się na finansowanie Škoda Leasing KLASYCZNY. Klienci nie będący właścicielami firm mogą wziąć Škodę Octavia Combi na kredyt.

* Wyliczenie dla Škoda Leasing Niskich Rat na dzień 21.03.2022 przy ustawieniach: 0% wpłaty własnej, 48 miesięcy leasingu, 20 tys. rocznego limitu kilometrów (Škoda Leasing Niskich Rat).

** Wyliczenie dla Škoda Leasing Niskich Rat na dzień 21.03.2022 przy ustawieniach: 15% wpłaty własnej, 48 miesięcy leasingu, 20 tys. rocznego limitu kilometrów.

Kamiq Superb Superb Combi Scala Karoq Kodiaq Octavia Octavia Combi Nowa Fabia Enyaq Enyaq RS Enyaq Sportline Enyaq Coupé Enyaq Coupé Sportline Enyaq Coupé RS

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.