biała Škoda Enyaq

Leasing. Škoda Superb

Kalkulator leasingu JAK ABONAMENT

Ile kosztuje miesięcznie Škoda Superb w leasingu?

Już za 1 562 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 115 650 zł netto.

Škoda Superb
Elastyczne rozwiązanie

Korzystasz z niskich rat za leasing. Określasz poszczególne parametry umowy. Škoda Superb w leasingu JAK ABONAMENT to elastyczność i możliwość dopasowania warunków finansowania do Twoich potrzeb. Masz różne możliwości zakończenia umowy i dopiero pod koniec okresu finansowania podejmujesz decyzję co dalej z wybranym samochodem.

spłacana część Škody w leasingu JAK ABONAMENT

Jak działa leasing JAK ABONAMENT?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w tradycyjnym leasingu, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

2 opcje na koniec umowy: wykupienie lub wybór nowego auta

Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najważniejsze pytania i odpowiedzi na temat produktów finansowych

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Škoda Superb zapewnia nowy wymiar luksusu. Najlepsze materiały, jakość wykończenia, przemyślane rozwiązania w połączeniu z dynamicznymi silnikami i przekładnią DSG idealnie dopasowują się do Twoich potrzeb. Nowy model SUPERB został poddany delikatnym zmianom stylistycznym, by stać się jeszcze bardziej perfekcyjny. Samochód został wyposażony w szereg zaawansowanych systemów bezpieczeństwa, m.in. Front Assist z funkcją wykrywającą pieszych, Side Assist z zasięgiem do 70 m za samochodem oraz Emergency Assist wspomagający nagłe hamowanie. Dodatkowo SUPERB ma do 9 poduszek powietrznych, aktywne zagłówki oraz system Škoda Connect umożliwiający wykonanie połączenia alarmowego za pomocą jednego przycisku. System Smartlink+ pozwala na połączenie telefonu z wbudowanym systemem multimedialnym poprzez Apple CarPlay, Android Auto, MirrorLink™ i SmartGate. Dzięki połączeniu możesz korzystać z nawigacji, odtwarzać muzykę, odczytywać wiadomości oraz wykonywać połączenia telefoniczne. Dostępne są trzy najnowocześniejsze systemu informacyjno-rozrywkowe z wyświetlaczami od 8 do 9,2″ – najlepszy z nich możesz obsługiwać gestami.

Škoda Superb jest dostępna w ofercie Škoda Leasing Niskich Rat. Skorzystaj z przygotowanego przez nas kalkulatora finansowego, by dopasować wysokość miesięcznej raty do swoich oczekiwań. Na jej wysokość wpływ ma długość umowy leasingowej, wysokość opłaty wstępnej oraz deklarowany roczny limit kilometrów.

Zapytaj o możliwość sfinansowania ubezpieczenia komunikacyjnego (OC i AC, NNW, Assistance) w ramach oferty Škoda Leasing Niskich Rat.

Kamiq Nowy Superb Superb Nowy Superb Combi Superb Combi Scala Karoq Nowy Kodiaq Kodiaq Octavia Octavia Combi Nowa Fabia Enyaq Enyaq RS Enyaq Sportline Enyaq Coupé Enyaq Coupé Sportline Enyaq Coupé RS

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.