biała Škoda Enyaq

Leasing. Škoda Enyaq RS

Kalkulator leasingu JAK ABONAMENT

Ile kosztuje miesięcznie Škoda Enyaq RS w leasingu?

Już za 3 734 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 238 902 zł netto.

Škoda Enyaq RS
Elastyczne rozwiązanie

Korzystasz z niskich rat za leasing. Określasz poszczególne parametry umowy. Škoda Enyaq RS w leasingu JAK ABONAMENT to elastyczność i możliwość dopasowania warunków finansowania do Twoich potrzeb. Masz różne możliwości zakończenia umowy i dopiero pod koniec okresu finansowania podejmujesz decyzję co dalej z wybranym samochodem.

spłacana część Škody w leasingu JAK ABONAMENT

Jak działa leasing JAK ABONAMENT?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w tradycyjnym leasingu, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

2 opcje na koniec umowy: wykupienie lub wybór nowego auta

Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najważniejsze pytania i odpowiedzi na temat produktów finansowych

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Skoda Enyaq RS to elektryczny sportowy SUV. Samochód stanowi połączenie charakterystycznej dla czeskiej marki funkcjonalności z wyjątkowymi doznaniami za kierownicą, co docenią zwłaszcza miłośnicy emocjonującej jazdy. Auto zachowuje bryłę pierwszego w gamie Skody elektrycznego SUV-a. Jednak szereg dodatków stylistycznych tak na zewnątrz jak i w środku kabiny, sprawia, że samochód wyróżnia się drapieżną linią i przyciąga uwagę pełnym mocy i wyrazistości wyglądem.

Skoda Enyaq RS oferuje poziom wyposażenia dostosowany to stylu auta. Na liście znajdziemy m.in. progresywny układ kierowniczy i sportowe zawieszenie czy sportowe fotele ze zintegrowanymi zagłówkami, oferujące świetne trzymanie na zakrętach. Elementy charakterystyczne dla tej wersji pod względem stylistycznym to np. oryginalne 20-calowe obręcze kół, szereg czarnych akcentów zewnętrznych – np. obudowa grilla, czarna obudowa lusterek zewnętrznych czy obramowania szyb.

We wnętrzu również można znaleźć szereg sportowych elementów wyglądu, poczynając od stylowej wielofunkcyjnej kierownicy, pewnie leżącej w dłoniach, przez wspomniane już sportowe fotele z emblematami RS aż po elementy dekoracyjne o fakturze i wyglądzie włókna węglowego czy przeżyciach z wykorzystaniem kontrastowej nici. Całość jest bardzo spójna i pozwala zapomnieć, że znajdujemy się w kabinie samochodu, który potrafi być także autem rodzinnym.

Pod względem właściwości jezdnych, Skoda Enyaq RS okazuje się wyjątkowo zwinna i dynamiczna, jak na auto o takich gabarytach i ważące niemal 2,5 tony. Samochód pewnie trzyma się drogi i chętnie pokonuje zakręty, a kiedy tego potrzebujesz, 340 koni mechanicznych potrafi szybko rozpędzić auto. Sprint od 0 do 100 km/h trwa jedynie 5,5 s. Przy tym wszystkim Skoda Enyaq RS oferuje dużo przestrzeni w kabinie dla kompletu pasażerów, ma sporą pojemność bagażnika i naprawdę solidny zasięg maksymalny – przekraczający zgodnie z normą WLTP nawet 540 kilometrów, zaś wysoka moc ładowania umożliwia szybkie uzupełnienie energii w trackie postoju.

Skoda Enyaq RS jest dostępna dla firm w atrakcyjnym finansowaniu przypominającym ofertę abonamentową. Leasing JAK ABONAMENT to propozycja skierowana do firm, która pozwala na jazdę nowym samochodem prosto z salonu przy miesięcznej racie na znacznie niższym poziomie niż w tradycyjnym finansowaniu.

Leasing JAK ABONAMENT charakteryzuje się dużą elastycznością. Na początku umowy określasz wysokość opłaty początkowej, która może mieścić się w przedziale od 0 do 30% wartości samochodu. Wyższa opłata na start przekłada się na zmniejszenie wysokości miesięcznych rat w trakcie trwania umowy. Finansowanie w formule JAK ABONAMENT można zawrzeć na okres od 2 do 4 lat. Na zakończenie umowy podejmujesz decyzję o tym, czy chcesz spłacić pozostałą wartość pojazdu i wykupić go na własność, czy wolisz zwrócić auto do salonu i zdecydować się na nowe w ramach kolejnej umowy.

Aby obliczyć, jaka jest miesięczna cena leasingu JAK ABONAMENT, warto skorzystać z kalkulatora leasingu, umożliwiającego dostosowanie poszczególnych parametrów umowy do wymagań i potrzeb firmy.

Wszystkie dane aktualne na dzień 31.12.2023r.

Kamiq Nowy Superb Superb Nowy Superb Combi Superb Combi Scala Karoq Nowy Kodiaq Kodiaq Octavia Octavia Combi Nowa Fabia Enyaq Enyaq RS Enyaq Sportline Enyaq Coupé Enyaq Coupé Sportline Enyaq Coupé RS

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.