biała Škoda Enyaq

Leasing. Škoda Enyaq Coupé RS

Kalkulator leasingu JAK ABONAMENT

Ile kosztuje miesięcznie Škoda Enyaq Coupé RS w leasingu?

Już za 3 841 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 245 732 zł netto.

Škoda Enyaq Coupé RS
Elastyczne rozwiązanie

Korzystasz z niskich rat za leasing. Określasz poszczególne parametry umowy. Škoda Enyaq Coupé RS w leasingu JAK ABONAMENT to elastyczność i możliwość dopasowania warunków finansowania do Twoich potrzeb. Masz różne możliwości zakończenia umowy i dopiero pod koniec okresu finansowania podejmujesz decyzję co dalej z wybranym samochodem.

spłacana część Škody w leasingu JAK ABONAMENT

Jak działa leasing JAK ABONAMENT?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w tradycyjnym leasingu, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

2 opcje na koniec umowy: wykupienie lub wybór nowego auta

Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najważniejsze pytania i odpowiedzi na temat produktów finansowych

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Skoda Enyaq Coupe RS to doskonały przykład auta, które wyróżnia się dynamiczną linią nadwozia, dynamicznym stylem prowadzenia, dynamicznym napędem, a do tego jest na tyle praktyczne, że świetnie radzi sobie w roli nawet codziennego auta dla rodziny. Wyróżnikami tego modelu są m.in. dopasowane elementy stylistyczne, podkreślające atletyczną sylwetkę auta, jak np. czarny grill przedni, czarne lusterka, duże koła o średnicy nawet do 21 cali czy dostępny w gamie oryginalny kolor lakieru. Ciekawy akcent – zarówno praktyczny, jak i stylistyczny – stanowi także seryjny szklany dach. W nadwoziu łączącym moc SUV-a ze sportową sylwetką Coupe auto prezentuje się bardzo atrakcyjnie i przyciąga spojrzenia przechodniów.

Siłę tego modelu podkreśla również mocna jednostka napędowa. Skoda Enyaq Coupe RS dysponuje silnikiem elektrycznym generującym moc maksymalną wynoszącą 340 koni mechanicznych. Auto potrafi rozpędzić się od 0 do 100 km/h w czasie zaledwie 5,5 sekundy. Jednocześnie posiada pojemną baterię, dzięki której maksymalny zasięg na jednym ładowani wynosi do 547 kilometrów. W sytuacji, kiedy zajdzie potrzeba szybkiego uzupełnienia energii, czas ładowania baterii od poziomu 10% do 80% przy wykorzystaniu odpowiednio szybkiej ładowarki zajmie mniej niż 30 minut.

Wiele elementów podkreślających, że mamy do czynienia z samochodem oferującym ponadprzeciętną dynamikę, znajduje się również w kabinie. Poczynając od trójramiennej, skórzanej i wygodnej oraz pewnej w trzymaniu kierownicy, licznych detali stylistycznych, jak chociażby nakładki na pedały aż po obejmujące kierowcę i pasażera sportowe fotele ze zintegrowanymi zagłówkami i sygnaturą RS. Osoby, które lubią sportowe akcenty, na pewno docenią projekt wnętrza tego modelu.

Warto zwrócić uwagę, że pomimo podkreślania sportowego stylu auta, Skoda Enyaq Coupe RS nie straciła nic ze swojej funkcjonalności. Pojemność bagażnika wynosi 570 litrów, co pozwala bez większych ograniczeń spakować całą rodzinę nawet na długi wyjazd. W przypadku, gdy zajdzie konieczność przewiezienia większych przedmiotów lub większej liczby bagaży, możemy złożyć oparcie tylnej kanapy, uzyskując aż 1710 litrów przestrzeni. Ponadto auto oferuje komfortowe warunki podróży, a także szereg funkcjonalności zwiększających wygodę i bezpieczeństwo podróżowania.

Skoda Enyaq Coupe RS jest dostępna w atrakcyjnym finansowaniu, w którym możesz jeździć nowym autem prosto z salonu, przy bardzo niskim zaangażowaniu finansowym. Miesięczna rata w leasingu JAK ABONAMENT jest na zdecydowanie niższa niż w tradycyjnym finansowaniu. Skąd tak atrakcyjna rata? W ramach tego produktu spłacasz jedynie część wartości pojazdu w trakcie trwania umowy i dopiero na zakończenie kontraktu podejmujesz decyzję, czy chcesz spłacić pozostałą wartość, czy zwrócić samochód do salonu i wybrać nowy w nowym finansowaniu.

Leasing JAK ABONAMENT możesz wziąć na okres od 2 do 4 lat. Jeżeli chcesz, by miesięczne raty były na jeszcze niższym poziomie, możesz zdecydować się na wniesienie opłaty początkowej do 30% wartości pojazdu. Ponadto leasing w tej formule pozwala skorzystać z opcji wyznaczenia rocznego limitu przebiegu – jego odpowiednie dopasowanie również przełoży się na optymalny koszt finansowania.

Wszystkie dane aktualne na dzień 31.12.2023r.

Kamiq Nowy Superb Superb Nowy Superb Combi Superb Combi Scala Karoq Nowy Kodiaq Kodiaq Octavia Octavia Combi Nowa Fabia Enyaq Enyaq RS Enyaq Sportline Enyaq Coupé Enyaq Coupé Sportline Enyaq Coupé RS

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.