niebieski Volkswagen Arteon Shooting Brake

Volkswagen. up!

Leasing EasyDrive
niebieski Volkswagen Touareg
Elastyczne rozwiązanie

Jeździsz firmowym Volkswagenem i płacisz raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM. Masz ten komfort, że dopiero pod koniec umowy możesz zdecydować, czy chcesz spłacić pozostałą wartość auta czy może wziąć kolejne w ramach nowej umowy. Wtedy wybierasz najkorzystniejszą dla siebie opcję. Elastycznie.

spłacana część Volkswagena w leasingu JAK ABONAMENT

Jak działa leasing JAK ABONAMENT?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

Warto wiedzieć

Skontaktuj się z Doradcą!

Poniżej podaj swoje dane do kontaktu z naszym Doradcą

Zgody opcjonalne (dobrowolne)
Chcę otrzymać od VGP w/w informacje handlowe i marketingowe poprzez:

Zobacz więcej

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

Małe auto, wielka wolność. Volkswagen up! doskonale sprawdza się w środowisku miejskim, do którego został stworzony. To właśnie w zatłoczonych, ciasnych uliczkach najłatwiej można zauważyć wszystkie jego główne zalety. Volkswagen up! to model niezwykle zwrotny, dzięki czemu świetnie radzi sobie nawet na najbardziej obleganych parkingach czy wąskich drogach. Regularne kształty nadwozia sprawiają, że możemy łatwo wyczuć auto, co sprawia, że manewrowanie jest banalnie proste. A żeby uczynić tę czynność jeszcze łatwiejszą, up! może zostać wyposażony w czujniki parkowania, które poinformują nas o ewentualnych przeszkodach w pobliżu samochodu.

Volkswagen up!, jak na auto o miejskim charakterze przystało, cechuje się również wyjątkową oszczędnością. Dopracowane nowoczesne silniki Volkswagena wykazują się niskim apetytem na paliwo. W miejskim zgiełku ma to szczególnie istotne znaczenie. Jednocześnie zastosowana w tym modelu jednostka napędowa, obok oszczędności, zapewnia również dobre osiągi. Pozwalają one na bardzo sprawne poruszanie się po mieście, a także poza nim. Na trasie Volkswagen up! również potrafi zaskoczyć pewnością prowadzenia i przyjemnością, jaką dostarcza z jazdy.

Chociaż Volkswagen up! już ze względu na swój design ma unikalny charakter, możesz dowolnie skonfigurować swój egzemplarz, by jeszcze bardziej wyróżnić się i podkreślić indywidualizm. Ponad tysiąc kombinacji kolorystycznych, opcjonalne detale stylistyczne czy wzory felg – to wszystko pozwala na dopasowanie samochodu do Twojego charakteru. Lubisz głębokie brzmienie? Wybierz model specjalny up! beats oferujący doskonałą akustykę we wnętrzu, kolorowe obudowy lusterek, specjalne felgi oraz przyciemnione szyby boczne z tyłu i tylną szybę. Chcesz mieć unikalny dach? Postaw na wersję White Style lub Black Style. Jeżeli zależy Ci na maksymalnej prostocie – skonfiguruj wersję move up!. Możliwości dopasowania auta do swoich preferencji są naprawdę ogromne.

Teraz Volkswagen up! dostępny jest w atrakcyjnym finansowaniu, dzięki czemu możesz oszczędzić jeszcze więcej! Leasing EasyDrive pozwala nawet na taki dobór parametrów oferty, by cena, jaką płacisz co miesiąc za korzystanie z nowego Volkswagena up! była porównywalna do ceny jednego tankowania baku do pełna. Jazda nowym Volkswagenem up! jest dosłownie na wyciągnięcie ręki.

T-Cross T-Roc up! Polo Golf Golf Variant Touran Tiguan Tiguan Allspace Passat Variant Arteon Arteon Shooting Brake Touareg Taigo ID.3 Pro Performance ID.3 Pro S ID.4 Pro ID.4 Life Pro ID.4 Pro Performance ID.4 Life Pro Performance ID.4 GTX ID.5 Pro ID.5 Pro Performance ID.5 GTX

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.