niebieski Volkswagen Arteon Shooting Brake

Leasing. Volkswagen Nowy Touareg

Kalkulator leasingu

Ile kosztuje miesięcznie Volkswagen Nowy Touareg w leasingu?

Już za 2 944 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 257 228 zł netto.

Volkswagen Nowy Touareg
Elastyczne rozwiązanie

Niskie raty, dopasowanie oferty do potrzeb i elastyczny sposób zakończenia umowy. Volkswagen Nowy Touareg w finansowaniu JAK ABONAMENT to decyzyjność do samego końca – o tym, czy chcesz wykupić auto czy wziąć kolejne w ramach nowego umowy decydujesz pod koniec finansowania.

spłacana część Volkswagena w leasingu JAK ABONAMENT

Jak działa leasing JAK ABONAMENT?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najważniejsze pytania i odpowiedzi na temat produktów finansowych

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Podąża własnymi drogami, a kokpit wyznacza kierunek. Nowy Volkswagen Touareg wyposażony w szereg innowacji, takich jak: elektromechaniczna stabilizacja przechyłów bocznych, reflektory LED Matrix, a także Innovision Cockpit, sprawia, że każdy kilometr drogi staje się niezapomnianym przeżyciem. Centrala sterownicza bez żadnych przycisków umożliwia sterowanie za pomocą dotyku i głosu, dodatkowo tworząc z systemem Infotainment jedną zaokrągloną płaszczyznę. Nowy Touareg oferuje również opcjonalny pakiet Offroad pozwalający w pełni cieszyć się terenowymi właściwościami auta. W jego skład wchodzą: pneumatyczne zawieszenie, wzmocnione elementy podwozia oraz seryjny napęd 4Motion umożliwiający niezależne napędzanie każdego z kół. Volkswagen Touareg wyposażony jest także w opcjonalny system czterech kół skrętnych. Volkswagen Touareg może być Twój w finansowaniu Volskwagen Leasing JAK ABONAMENT i KLASYCZNY. Skorzystaj z kalkulatora leasingu, by poznać wysokość Twojej raty za Volkswagena Touarega.

Możesz pozyskać model Volkswagen Touareg z salonu do firmy, nie angażując środków. Wystarczy, że weźmiesz leasing JAK ABONAMENT z niskimi ratami i elastycznym zakończeniem umowy. Co ważne: nie musisz wnosić nawet opłaty wstępnej. Zaczyna się ona od 0% wartości auta – ale każda, nawet najmniejsza wpłata obniża jeszcze bardziej Twoje atrakcyjne miesięczne raty. Wszystko możesz łatwo sprawdzić i porównać w kalkulatorze finansowania. To proste i intuicyjne narzędzie, które pozwala obliczyć ratę bez odwiedzania salonu. Oczywiście w razie pytań, które mogłyby się czasem pojawić, służymy pomocą – wystarczy zamówić kontakt do naszego doradcy. Leasing JAK ABONAMENT to korzystanie z samochodu bez obaw o to, co stanie się na koniec umowy. Wówczas w zależności od potrzeb firmy, zwracasz Volkswagena Tourega do dealera, podpisujesz nową umowę i przesiadasz się do nowszego modelu lub wykupić na stałe. Niskie raty finansowania JAK ABONAMENT wynikają z tego, że spłacasz jedynie część wartości samochodu - prognozowany spadek wartości pojazdu w trakcie umowy.

Nowy T-Cross T-Cross T-Roc Polo Golf Golf Variant Touran Nowy Tiguan Tiguan Tiguan Allspace Nowy Passat Variant Passat Variant Arteon Arteon Shooting Brake Nowy Touareg Taigo ID.3 Pro Performance ID.3 Pro S ID.4 Nowy Pro Performance ID.4 Nowy Pro Performance 4MOTION ID.4 Special Edition ID.4 Special Edition 4MOTION ID.4 Nowy GTX 4MOTION ID.5 Nowy Pro Performance ID.5 Special Edition ID.5 Nowy GTX 4MOTION ID.7 Pro

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.