niebieski Volkswagen Arteon Shooting Brake

Volkswagen. Touareg

Leasing EasyDrive
niebieski Volkswagen Touareg
Elastyczne rozwiązanie

Jeździsz firmowym Volkswagenem i płacisz raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM. Masz ten komfort, że dopiero pod koniec umowy możesz zdecydować, czy chcesz spłacić pozostałą wartość auta czy może wziąć kolejne w ramach nowej umowy. Wtedy wybierasz najkorzystniejszą dla siebie opcję. Elastycznie.

spłacana część Volkswagena w leasingu JAK ABONAMENT

Jak działa leasing JAK ABONAMENT?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

Warto wiedzieć

Skontaktuj się z Doradcą!

Poniżej podaj swoje dane do kontaktu z naszym Doradcą

Zgody opcjonalne (dobrowolne)
Chcę otrzymać od VGP w/w informacje handlowe i marketingowe poprzez:

Zobacz więcej

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

Podąża własnymi drogami, a kokpit wyznacza kierunek. Nowy Volkswagen Touareg wyposażony w szereg innowacji, takich jak: elektromechaniczna stabilizacja przechyłów bocznych, reflektory LED Matrix, a także Innovision Cockpit, sprawia, że każdy kilometr drogi staje się niezapomnianym przeżyciem. Centrala sterownicza bez żadnych przycisków umożliwia sterowanie za pomocą dotyku i głosu, dodatkowo tworząc z systemem Infotainment jedną zaokrągloną płaszczyznę. Nowy Touareg oferuje również opcjonalny pakiet Offroad pozwalający w pełni cieszyć się terenowymi właściwościami auta. W jego skład wchodzą: pneumatyczne zawieszenie, wzmocnione elementy podwozia oraz seryjny napęd 4Motion umożliwiający niezależne napędzanie każdego z kół. Volkswagen Touareg wyposażony jest także w opcjonalny system czterech kół skrętnych. Volkswagen Touareg może być Twój w finansowaniu Volskwagen Leasing JAK ABONAMENT i KLASYCZNY. Skorzystaj z kalkulatora leasingu, by poznać wysokość Twojej raty za Volkswagena Touarega.

Możesz pozyskać model Volkswagen Touareg z salonu do firmy, nie angażując środków. Wystarczy, że weźmiesz leasing JAK ABONAMENT z niskimi ratami i elastycznym zakończeniem umowy. Co ważne: nie musisz wnosić nawet opłaty wstępnej. Zaczyna się ona od 0% wartości auta – ale każda, nawet najmniejsza wpłata obniża jeszcze bardziej Twoje atrakcyjne miesięczne raty. Wszystko możesz łatwo sprawdzić i porównać w kalkulatorze finansowania. To proste i intuicyjne narzędzie, które pozwala obliczyć ratę bez odwiedzania salonu. Oczywiście w razie pytań, które mogłyby się czasem pojawić, służymy pomocą – wystarczy zamówić kontakt do naszego doradcy. Leasing JAK ABONAMENT to korzystanie z samochodu bez obaw o to, co stanie się na koniec umowy. Wówczas w zależności od potrzeb firmy, zwracasz Volkswagena Tourega do dealera, podpisujesz nową umowę i przesiadasz się do nowszego modelu lub wykupić na stałe. Niskie raty finansowania JAK ABONAMENT wynikają z tego, że spłacasz jedynie część wartości samochodu - prognozowany spadek wartości pojazdu w trakcie umowy.

T-Cross T-Roc up! Polo Golf Golf Variant Touran Tiguan Tiguan Allspace Passat Variant Arteon Arteon Shooting Brake Touareg Taigo ID.3 Pro Performance ID.3 Pro S ID.4 Pro ID.4 Life Pro ID.4 Pro Performance ID.4 Life Pro Performance ID.4 GTX ID.5 Pro ID.5 Pro Performance ID.5 GTX

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.