niebieski Volkswagen Arteon Shooting Brake

Volkswagen. T-Roc

Leasing EasyDrive
niebieski Volkswagen Touareg
Elastyczne rozwiązanie

Jeździsz firmowym Volkswagenem i płacisz raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM. Masz ten komfort, że dopiero pod koniec umowy możesz zdecydować, czy chcesz spłacić pozostałą wartość auta czy może wziąć kolejne w ramach nowej umowy. Wtedy wybierasz najkorzystniejszą dla siebie opcję. Elastycznie.

spłacana część Volkswagena w leasingu JAK ABONAMENT

Jak działa leasing JAK ABONAMENT?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

Warto wiedzieć

Skontaktuj się z Doradcą!

Poniżej podaj swoje dane do kontaktu z naszym Doradcą

Zgody opcjonalne (dobrowolne)
Chcę otrzymać od VGP w/w informacje handlowe i marketingowe poprzez:

Zobacz więcej

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

Przekonuje do siebie. Od samego początku. Spośród wszystkich przymiotników opisujących Volkswagena T-Roc najlepiej pasuje do niego określenie „niestandardowy”. Wystarczy do niego wsiąść, by poczuć wsparcie technologii w mieście. Samochód może być opcjonalnie wyposażony w systemy asystujące kierowcę, m.in. Park Assist umożliwiający autonomiczne parkowanie czy aktywny tempomat ACC, który dopasowuje prędkość i odległość do pojazdu poprzedzającego. Blind Assist, Asystent Jazdy w Korkach oraz systemy monitorujące zmęczenie kierowcy dbają o Twoje bezpieczeństwo i pomagają w sprawnym poruszaniu się po drogach.

Volkswagen T-Roc w wyjątkowym stylu. Wyróżnij się i dopasuj design samochodu, tak by oddawał Twoją osobowość. Wiele możliwości indywidualizacji samochodu zapewniają pakiety stylistyczne: T-Roc Advance, T-Roc Premium, R-Line Exterieur oraz Pakiet R-Line, który nie pozostawia żadnych wątpliwości co do charakteru T-Roca. Każdy z nich zawiera charakterystyczne elementy, m.in.: 17- calowe obręcze ze stopu metali lekkich Kulmbach, czarną podsufitkę, przyciemnione szyby boczne z tyłu i szybę tylną, oświetlenie Ambiente i wiele innych, które pozwalają na dopasowanie samochodu do Twoich oczekiwań.

Volkswagen T-Roc to samochód, który już za chwilę może stać się Twoim biznesowym pojazdem. Nawet jeśli nie planujesz angażować gotówki, ponieważ mamy inne sposoby sfinansowania Twojego auta. Jednym z nich jest leasing JAK ABONAMENT, który pozwala nawet bez wnoszenia opłaty wstępnej, korzystać z nowego samochodu we własnej firmie i płacić za to raz w miesiącu stałą ratę. Jakiej wysokości? Niższej niż przy rozwiązaniu KLASYCZNYM, w przypadku którego spłacasz pełną wartość samochodu. Jeśli zdecydujesz się na leasing JAK ABONAMENT, Twoja rata będzie bardzo atrakcyjna, a opłata wstępna może być zerowa. Dodatkowo co kilka lat możesz zmieniać samochód – jeździsz nowym autem z naszego salonu z niskimi ratami, bo nie spłacasz całej wartości Volkswagena T-Roca, a tylko część wynikającą z korzystania z auta w czasie trwania umowy. Koniec umowy oznacza elastyczne zakończenie finansowania, czyli zwrot pojazdu do dealera i wybór nowego modelu z nową umową leasingową na kilka lat. możesz także wykupić samochód, co jednak jest bardziej charakterystyczne dla leasingu KLASYCZNEGO.

T-Cross T-Roc up! Polo Golf Golf Variant Touran Tiguan Tiguan Allspace Passat Variant Arteon Arteon Shooting Brake Touareg Taigo ID.3 Pro Performance ID.3 Pro S ID.4 Pro ID.4 Life Pro ID.4 Pro Performance ID.4 Life Pro Performance ID.4 GTX ID.5 Pro ID.5 Pro Performance ID.5 GTX

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.