niebieski Volkswagen Arteon Shooting Brake

Leasing. Volkswagen T-Roc

Kalkulator leasingu

Ile kosztuje miesięcznie Volkswagen T-Roc w leasingu?

Już za 1 060 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 101 862 zł netto.

Volkswagen T-Roc
Elastyczne rozwiązanie

Niskie raty, dopasowanie oferty do potrzeb i elastyczny sposób zakończenia umowy. Volkswagen T-Roc w finansowaniu JAK ABONAMENT to decyzyjność do samego końca – o tym, czy chcesz wykupić auto czy wziąć kolejne w ramach nowego umowy decydujesz pod koniec finansowania.

spłacana część Volkswagena w leasingu JAK ABONAMENT

Jak działa leasing JAK ABONAMENT?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najważniejsze pytania i odpowiedzi na temat produktów finansowych

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Przekonuje do siebie. Od samego początku. Spośród wszystkich przymiotników opisujących Volkswagena T-Roc najlepiej pasuje do niego określenie „niestandardowy”. Wystarczy do niego wsiąść, by poczuć wsparcie technologii w mieście. Samochód może być opcjonalnie wyposażony w systemy asystujące kierowcę, m.in. Park Assist umożliwiający autonomiczne parkowanie czy aktywny tempomat ACC, który dopasowuje prędkość i odległość do pojazdu poprzedzającego. Blind Assist, Asystent Jazdy w Korkach oraz systemy monitorujące zmęczenie kierowcy dbają o Twoje bezpieczeństwo i pomagają w sprawnym poruszaniu się po drogach.

Volkswagen T-Roc w wyjątkowym stylu. Wyróżnij się i dopasuj design samochodu, tak by oddawał Twoją osobowość. Wiele możliwości indywidualizacji samochodu zapewniają pakiety stylistyczne: T-Roc Advance, T-Roc Premium, R-Line Exterieur oraz Pakiet R-Line, który nie pozostawia żadnych wątpliwości co do charakteru T-Roca. Każdy z nich zawiera charakterystyczne elementy, m.in.: 17- calowe obręcze ze stopu metali lekkich Kulmbach, czarną podsufitkę, przyciemnione szyby boczne z tyłu i szybę tylną, oświetlenie Ambiente i wiele innych, które pozwalają na dopasowanie samochodu do Twoich oczekiwań.

Volkswagen T-Roc to samochód, który już za chwilę może stać się Twoim biznesowym pojazdem. Nawet jeśli nie planujesz angażować gotówki, ponieważ mamy inne sposoby sfinansowania Twojego auta. Jednym z nich jest leasing JAK ABONAMENT, który pozwala nawet bez wnoszenia opłaty wstępnej, korzystać z nowego samochodu we własnej firmie i płacić za to raz w miesiącu stałą ratę. Jakiej wysokości? Niższej niż przy rozwiązaniu KLASYCZNYM, w przypadku którego spłacasz pełną wartość samochodu. Jeśli zdecydujesz się na leasing JAK ABONAMENT, Twoja rata będzie bardzo atrakcyjna, a opłata wstępna może być zerowa. Dodatkowo co kilka lat możesz zmieniać samochód – jeździsz nowym autem z naszego salonu z niskimi ratami, bo nie spłacasz całej wartości Volkswagena T-Roca, a tylko część wynikającą z korzystania z auta w czasie trwania umowy. Koniec umowy oznacza elastyczne zakończenie finansowania, czyli zwrot pojazdu do dealera i wybór nowego modelu z nową umową leasingową na kilka lat. możesz także wykupić samochód, co jednak jest bardziej charakterystyczne dla leasingu KLASYCZNEGO.

Nowy T-Cross T-Cross T-Roc Polo Golf Golf Variant Touran Nowy Tiguan Tiguan Tiguan Allspace Nowy Passat Variant Passat Variant Arteon Arteon Shooting Brake Nowy Touareg Taigo ID.3 Pro Performance ID.3 Pro S ID.4 Nowy Pro Performance ID.4 Nowy Pro Performance 4MOTION ID.4 Special Edition ID.4 Special Edition 4MOTION ID.4 Nowy GTX 4MOTION ID.5 Nowy Pro Performance ID.5 Special Edition ID.5 Nowy GTX 4MOTION ID.7 Pro

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.