niebieski Volkswagen Arteon Shooting Brake

Leasing. Volkswagen Nowy Tiguan

Kalkulator leasingu

Ile kosztuje miesięcznie Volkswagen Nowy Tiguan w leasingu?

Już za 1 427 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 124 707 zł netto.

Volkswagen Nowy Tiguan
Elastyczne rozwiązanie

Niskie raty, dopasowanie oferty do potrzeb i elastyczny sposób zakończenia umowy. Volkswagen Nowy Tiguan w finansowaniu JAK ABONAMENT to decyzyjność do samego końca – o tym, czy chcesz wykupić auto czy wziąć kolejne w ramach nowego umowy decydujesz pod koniec finansowania.

spłacana część Volkswagena w leasingu JAK ABONAMENT

Jak działa leasing JAK ABONAMENT?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najważniejsze pytania i odpowiedzi na temat produktów finansowych

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Rodzinny, wszechstronny nowoczesny SUV. Nowy Volkswagen Tiguan 2024 to prawdziwa esencja SUV-a segmentu C. Auto jest jeszcze bardziej dynamiczne i opływowe dzięki nowej, odświeżonej stylistyce. Szczególnie atrakcyjnie prezentuje się nowy pas przedni, którego charakterystyczny element stanowi diodowy pas łączący reflektory. Przednie światła zostały zaprojektowane w taki sposób, by idealnie komponować się z boczną linią nadwozia, uwypuklając jednocześnie smukłą i atletyczną sylwetkę samochodu. Z tyłu znów znajdziemy diodową listwę rozciągającą się na całej szerokości auta i nowoczesne, charakterystyczne światła. Pod względem designerskim nowy Volkswagen Tiguan 2024 to auto, który przyciąga spojrzenia.

Również w kabinie nie brakuje nowoczesnych rozwiązań. Cały projekt deski rozdzielczej jest przygotowany tak, by łączyć innowacyjność stosowanych technologii z komfortem użytkowania oraz jazdy. Wśród elementów wpływających na przyjemność czerpaną w podróży, warto zwrócić uwagę np. na uchwyt na tablet w środkowym podłokietniku w tylnej części kabiny, opcjonalny system nawigacji Discover Pro Max z 15-calowym wyświetlaczem systemu infotainment, czy wprowadzające wyjątkową atmosferę we wnętrzu wielokolorowe oświetlenie ambientowe. Na tym lista wyposażenia, jakie oferuje nowy Volkswagen Tiguan 2024 się nie kończy. Dostępne rozwiązania wpływają zarówno na łatwość użytkowania pojazdu i czytelność wskaźników (np. wyświetlacz head-up, 10,2-calowy Digital Cockpit Pro), bezpieczeństwo jazdy (np. Systemy Lane Assist, Side Assist, Park Assist), komfort podróży, (trzystrefowa klimatyzacja, fotele z funkcją masażu, system audio) czy też łączność (VW Connect, indukcyjne ładowanie).

Długa lista zalet i nowoczesnych technologii sprawia, że nowy Volkswagen Tiguan stanowi bardzo atrakcyjną propozycję dla firm. Zwłaszcza, że dostępny jest w atrakcyjnym finansowaniu. Szczególnie interesującą ofertę stanowi leasing JAK ABONAMENT, pozwalający na jazdę nowym Volkswagenem Tiguanem przy bardzo niskim zaangażowaniu środków firmy. Wszystko dlatego, że w trakcie trwania umowy spłacasz jedynie prognozowaną utratę wartości auta, dzięki czemu miesięczne raty są na znacznie niższym poziomie niż przy tradycyjnym finansowaniu. Pozwala to wybrać np. lepiej wyposażony egzemplarz lub po prostu cieszyć się jazdą nowym samochodem z niską ratą.

Leasing Volkswagena Tiguana w formule JAK ABONAMENT nie wymaga również angażowania środków na początku umowy. Oferta jest dostępna z zerową opłatą początkową, a ewentualny wkład na poziomie od 0 do 30% pozwala jeszcze bardziej obniżyć miesięczne raty za auto. Co więcej, jest to leasing z elastycznym sposobem zakończenia umowy – dopiero na koniec okresu finansowania podejmujemy decyzję, czy chcemy zwrócić auto do salonu, czy wolimy spłacić pozostałą wartość i wykupić wybrany samochód na własność. Dzięki możliwości łatwego zwrotu pojazdu, leasing JAK ABONAMENT stanowi świetną propozycję dla tych firm, które chcą regularnie, np. co 2-4 lata zmieniać auto na nowe.

Nowy T-Cross T-Cross T-Roc Polo Golf Golf Variant Touran Nowy Tiguan Tiguan Tiguan Allspace Nowy Passat Variant Passat Variant Arteon Arteon Shooting Brake Nowy Touareg Taigo ID.3 Pro Performance ID.3 Pro S ID.4 Nowy Pro Performance ID.4 Nowy Pro Performance 4MOTION ID.4 Special Edition ID.4 Special Edition 4MOTION ID.4 Nowy GTX 4MOTION ID.5 Nowy Pro Performance ID.5 Special Edition ID.5 Nowy GTX 4MOTION ID.7 Pro

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.