niebieski Volkswagen Arteon Shooting Brake

Leasing. Volkswagen Nowy T-Cross

Kalkulator leasingu

Ile kosztuje miesięcznie Volkswagen Nowy T-Cross w leasingu?

Już za 920 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 80 398 zł netto.

Volkswagen Nowy T-Cross
Elastyczne rozwiązanie

Niskie raty, dopasowanie oferty do potrzeb i elastyczny sposób zakończenia umowy. Volkswagen Nowy T-Cross w finansowaniu JAK ABONAMENT to decyzyjność do samego końca – o tym, czy chcesz wykupić auto czy wziąć kolejne w ramach nowego umowy decydujesz pod koniec finansowania.

spłacana część Volkswagena w leasingu JAK ABONAMENT

Jak działa leasing JAK ABONAMENT?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najważniejsze pytania i odpowiedzi na temat produktów finansowych

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Jeszcze bardziej nowoczesny, dojrzały i atrakcyjny. Nowy Volkswagen T-Cross 2024 to ewolucja w najlepszym wydaniu. Auto odświeżone w 2024 r. dzięki faceliftingowi prezentuje się bardzo okazale. W najnowszym wydaniu Volkswagen T-Cross zyskał m.in. bardziej drapieżny przedni pas, w którym wzrok przyciągają nowe reflektory w technologii LED. To pierwszy raz, kiedy w tym modelu dostępne są matrycowe reflektory IQ.Light LED Matrix. Ciekawym zabiegiem stylistycznym są także opcjonalne obramowania reflektorów.

W bocznej sekcji nowy Volkswagen T-Cross 2024 skupia na sobie wzrok zwłaszcza dzięki ostrym liniom, rozciągającym się na całej długości nadwozia. Taka stylistyka dodaje całej sylwetce wrażenia dynamiki oraz drapieżności. Szczególnie rasowo prezentuje się na nowym żółtym lakierze „Grape”. Auto w takiej wersji nie tylko prezentuje się bardziej sportowo, ale również wyróżnia na ulicach.

Facelifting, któremu został poddany Volkswagen T-Cross w 2024 r. wprowadził również szereg zmian we wnętrzu pojazdu. Auto zyskało nowy kokpit – teraz nawet w standardzie mamy do czynienia z cyfrowymi wskaźnikami. Digital Cockpit Pro o wysokiej rozdzielczości i przekątnej 26 cm (10 cali) jest nie tylko bardzo czytelny, ale również może wyświetlać różnorodne informacje, w zależności od preferencji kierowcy. W centralnej części deski rozdzielczej znajdziemy wielofunkcyjny kolorowy wyświetlacz Digital Cockpit, który w zależności od wersji może mieć przekątną 8 cali lub 9,2 cala. Dla uzyskania jeszcze przyjemniejszej atmosfery w kabinie, nowy Volkswagen T-Cross może być wyposażony w oświetlenie ambientowe.

Gama silnikowa modelu 2024 obejmuje jednostki benzynowe o mocach od 95 do 150 koni mechanicznych. Ponadto do wyboru są 4 różne warianty wyposażenia – od bazowego T-Cross, przez Life, Special Edition, Style pod najbardziej usportowiony R-Line.

Nowy Volkswagen T-Cross dostępny jest w atrakcyjnym finansowaniu w ofercie abonamentowej. Leasing JAK ABONAMENT to bardzo wygodne rozwiązanie dla firm, dzięki któremu można jeździć nowym samochodem bez konieczności angażowania dużej ilości gotówki. Dzięki temu leasing nie stanowi dużego obciążenia dla firmy. Na czym polega ta oferta?

Leasing JAK ABONAMENT dostępny jest już z zerową opłatą początkową. Dzięki temu możesz wyjechać z salonu nowym Volkswagenem T-Cross 2024 bez konieczności wpłacania środków na początku umowy. W trakcie trwania okresu finansowania spłacasz jedynie przewidywaną utratę wartości samochodu, co sprawia, że miesięczne raty są na znacznie niższym poziomie niż w tradycyjnym finansowaniu. Oczywiście masz możliwość dodatkowego obniżenia miesięcznych rat poprzez odpowiednie dobranie parametrów umowy (czas trwania, roczny limit kilometrów, ewentualna opłata początkowa).

Na zakończenie umowy z finansowaniem leasing JAK ABONAMENT możesz zwrócić samochód do salonu, bez konieczności spłacania pozostałej wartości auta. Dzięki temu rozwiązanie to stanowi bardzo dobry wybór, kiedy chcesz regularnie zmieniać pojazd na nowy. Z finansowaniem leasing JAK ABONAMENT

Nowy T-Cross T-Cross T-Roc Polo Golf Golf Variant Touran Nowy Tiguan Tiguan Tiguan Allspace Nowy Passat Variant Passat Variant Arteon Arteon Shooting Brake Nowy Touareg Taigo ID.3 Pro Performance ID.3 Pro S ID.4 Nowy Pro Performance ID.4 Nowy Pro Performance 4MOTION ID.4 Special Edition ID.4 Special Edition 4MOTION ID.4 Nowy GTX 4MOTION ID.5 Nowy Pro Performance ID.5 Special Edition ID.5 Nowy GTX 4MOTION ID.7 Pro

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.