niebieski Volkswagen Arteon Shooting Brake

Leasing. Volkswagen Nowy Passat Variant

Kalkulator leasingu

Ile kosztuje miesięcznie Volkswagen Nowy Passat Variant w leasingu?

Już za 1 520 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 132 837 zł netto.

Volkswagen Nowy Passat Variant
Elastyczne rozwiązanie

Niskie raty, dopasowanie oferty do potrzeb i elastyczny sposób zakończenia umowy. Volkswagen Nowy Passat Variant w finansowaniu JAK ABONAMENT to decyzyjność do samego końca – o tym, czy chcesz wykupić auto czy wziąć kolejne w ramach nowego umowy decydujesz pod koniec finansowania.

spłacana część Volkswagena w leasingu JAK ABONAMENT

Jak działa leasing JAK ABONAMENT?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najważniejsze pytania i odpowiedzi na temat produktów finansowych

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Volkswagen Passat to samochód, który ma wręcz legendarny status i wyjątkowe miejsce w historii motoryzacji. Ze względu na walory praktyczne, szczególną funkcję w gamie pełni odmiana nadwozia typu kombi. Jeden z najpopularniejszych modeli marki w 2024 r. występuje już jako auto 9. generacji. Nowy Volkswagen Passat Variant zyskał nie tylko nowy wygląd, ale stał się jeszcze bardziej funkcjonalny za sprawą bogatej listy wyposażenia i technologii.

Pod względem wizualnym nowy Volkswagen Passat Variant 2024 wyróżnia się bardziej opływową sylwetką. Podkreślają to podłużne reflektory, liczne obłości i poprzeczne linie w przedniej części nadwozia. Zmiany mają jednak charakter nie tylko wizualny, ale również przekładają się na walory praktyczne. Przykładem jest zmniejszony współczynnik oporu powietrza. Nowy Volkswagen Passat Variant może pochwalić się wskaźnikiem Cx na poziomie 0,25, co pokazuje, że jest to niezwykle aerodynamiczne auto. To przekłada się oczywiście na wrażenia za kierownicą, a także niższe spalanie.

Względem poprzedniej generacji, nowy Volkswagen Passat Variant 2024 jest większy i oferuje jeszcze więcej przestrzeni w kabinie. Auto ma już blisko 5 metrów długości (4917 mm), 1852 mm szerokości, a rozstaw osi wynosi 2841 mm. Wszystko to sprawia, że samochodem można podróżować w naprawdę komfortowych warunkach i dobrze poczują się w nim nawet wysocy pasażerowie. Co więcej, nowy Volkswagen Passat Variant ma również jeszcze więcej do zaoferowania pod względem przestrzeni na bagaże. Pojemność bagażnika została zwiększona do 690 litrów przy rozłożonych siedzeniach i do 1920 litrów po złożeniu oparcia tylnej kanapy.

Wiele zmian zaszło również we wnętrzu najnowszej generacji Volkswagena Passata. Kabina ma futurystyczny projekt ze zminimalizowaną liczbą przycisków i przełączników na rzecz sterowania dotykowego i głosowego. Obsługę poszczególnych funkcji pojazdu ułatwia imponujący ekran środkowy o przekątnej, w zależności od wersji, 12,9 do 15 cali. Jedyne przyciski, z których korzysta kierowca w trakcie jazdy, znajdują się na wielofunkcyjnej kierownicy.

Nowy Volkswagen Passat Variant dostępny jest w atrakcyjnym finansowaniu. Leasing Volkswagena Passata Variant z niską ratą, czyli leasing JAK ABONAMENT pozwala wyjechać pojazdem z salonu nawet bez angażowania środków firmy. Wysokość opłaty początkowej wynosi bowiem od 0 do 30% wartości pojazdu. Co więcej, dzięki temu, że w trakcie trwania umowy spłacamy jedynie część wartości samochodu – szacunkowy spadek wartości, przez cały okres umowy cieszymy się atrakcyjnymi ratami – niższymi niż w tradycyjnym finansowaniu.

Leasing JAK ABONAMENT to również elastyczny sposób zakończenia umowy. Chociaż na zakończenie okresu finansowania można spłacić pozostałą część wartości pojazdu i wykupić go na własność, to często wybieranym przez klientów rozwiązaniem jest zwrot samochodu do salonu i wybór nowego w ramach nowego kontraktu. Taki sposób zakończenia umowy pozwala regularnie, bo już nawet co 2 lata, wymieniać auto na nowe i cały czas jeździć samochodem w salonowym stanie.

Nowy T-Cross T-Cross T-Roc Polo Golf Golf Variant Touran Nowy Tiguan Tiguan Tiguan Allspace Nowy Passat Variant Passat Variant Arteon Arteon Shooting Brake Nowy Touareg Taigo ID.3 Pro Performance ID.3 Pro S ID.4 Nowy Pro Performance ID.4 Nowy Pro Performance 4MOTION ID.4 Special Edition ID.4 Special Edition 4MOTION ID.4 Nowy GTX 4MOTION ID.5 Nowy Pro Performance ID.5 Special Edition ID.5 Nowy GTX 4MOTION ID.7 Pro

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.