niebieski Volkswagen Arteon Shooting Brake

Leasing. Volkswagen ID.4 Special Edition

Kalkulator leasingu

Ile kosztuje miesięcznie Volkswagen ID.4 Special Edition w leasingu?

Już za 2 374 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 182 919 zł netto.

Volkswagen ID.4 Special Edition
Elastyczne rozwiązanie

Niskie raty, dopasowanie oferty do potrzeb i elastyczny sposób zakończenia umowy. Volkswagen ID.4 Special Edition w finansowaniu JAK ABONAMENT to decyzyjność do samego końca – o tym, czy chcesz wykupić auto czy wziąć kolejne w ramach nowego umowy decydujesz pod koniec finansowania.

spłacana część Volkswagena w leasingu JAK ABONAMENT

Jak działa leasing JAK ABONAMENT?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najważniejsze pytania i odpowiedzi na temat produktów finansowych

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Atrakcyjny elektryczny SUV o kompaktowych rozmiarach i dużym zasięgu jest teraz jeszcze ciekawszy za sprawą unikalnej wersji wyposażenia. Volkswagen ID.4 Special Edition zachowuje wszystkie najlepsze cechy modelu, dodając do tego szereg elementów zwiększających wygodę podróżowania i przyjemność obcowania z autem. Czym charakteryzuje się ta specjalna odmiana?

Volkswagen ID.4 Special Edition imponuje listą dodatkowego wyposażenia. W tej odmianie tylko pod względem wizualnym model oferuje m.in. lakier metalizowany (szczególnie interesująco auto prezentuje się w kolorze Niebieski Costa Azul Metalik), 19-calowe obręcze aluminiowe Hamar z elementami w kolorze ciemnego grafitu, reflektory LED Matrix z podświetloną listwą pomiędzy nimi, czy przyciemniane boczne i tylne szyby. A lista wyposażenia z zakresu komfortu, bezpieczeństwa czy łatwości jazdy jest znacznie dłuższa, bowiem Volkswagen ID.4 Special Edition oferuje Pakiet Komfort, Pakiet Assistance i Pakiet Infotainment. To oznacza, że na liście wyposażenia znajdziemy m.in. takie elementy, jak np. podgrzewane przednie fotele, podgrzewaną kierownicę, podgrzewaną przednią szybę, a także dysze spryskiwaczy, klimatyzację dwustrefową, dodatkowe gniazda USB-C, nawigację czy instalację telefoniczną z funkcją ładowania indukcyjnego. O bezpieczeństwo jazdy dbają m.in. takie systemu, jak Pre Crash, czyli proaktywny system ochrony pasażerów, czy system Park Assist z czujnikami parkowania oraz Rear Assist z kamerą cofania.

Przy tak bogatej liście wyposażenia, Volkswagen ID.4 Special Edition na pewno będzie odmianą, która wzbudzi spore zainteresowanie na rynku. I co istotne, auto można mieć w bardzo atrakcyjnym finansowaniu w ofercie leasing JAK ABONAMENT. Jest to rozwiązanie, które umożliwia sfinansowanie jazdy nowym samochodem przy małym zaangażowaniu finansowym. Leasing JAK ABONAMENT polega bowiem na uiszczaniu miesięcznej, atrakcyjnej, opłaty ratalnej za korzystanie z pojazdu. Rozwiązanie to przypomina nieco abonament, stąd nazwa produktu.

W przypadku tego finansowania nie ma obowiązku wykupienia samochodu na zakończenie umowy ani rozłożenia spłaty całkowitej wartości pojazdu w czasie umowy. Leasing JAK ABONAMENT pozwala spłacać jedynie prognozowaną utratę wartości samochodu w czasie kontraktu i właśnie dlatego raty są znacznie niższe niż w tradycyjnym finansowaniu. Pod koniec kontraktu podejmujemy decyzję o ewentualnym wykupie samochodu na własność (nieobowiązkowy) lub zwrocie samochodu do salonu, co umożliwia wybranie nowego auta w ramach nowej umowy.

Nowy T-Cross T-Cross T-Roc Polo Golf Golf Variant Touran Nowy Tiguan Tiguan Tiguan Allspace Nowy Passat Variant Passat Variant Arteon Arteon Shooting Brake Nowy Touareg Taigo ID.3 Pro Performance ID.3 Pro S ID.4 Nowy Pro Performance ID.4 Nowy Pro Performance 4MOTION ID.4 Special Edition ID.4 Special Edition 4MOTION ID.4 Nowy GTX 4MOTION ID.5 Nowy Pro Performance ID.5 Special Edition ID.5 Nowy GTX 4MOTION ID.7 Pro

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.