niebieski Volkswagen Arteon Shooting Brake

Leasing. Volkswagen ID.4 Special Edition 4MOTION

Kalkulator leasingu

Ile kosztuje miesięcznie Volkswagen ID.4 Special Edition 4MOTION w leasingu?

Już za 2 480 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 191 049 zł netto.

Volkswagen ID.4 Special Edition 4MOTION
Elastyczne rozwiązanie

Niskie raty, dopasowanie oferty do potrzeb i elastyczny sposób zakończenia umowy. Volkswagen ID.4 Special Edition 4MOTION w finansowaniu JAK ABONAMENT to decyzyjność do samego końca – o tym, czy chcesz wykupić auto czy wziąć kolejne w ramach nowego umowy decydujesz pod koniec finansowania.

spłacana część Volkswagena w leasingu JAK ABONAMENT

Jak działa leasing JAK ABONAMENT?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najważniejsze pytania i odpowiedzi na temat produktów finansowych

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Volkswagen ID.4 Pro Performance 4MOTION to specjalna wersja wyposażenia modelu ID.4 dla osób poszukujących kompaktowego, wszechstronnego elektrycznego SUV-a. To przestronne i zwinne auto stanowi bardzo ciekawą propozycję w swoim segmencie i wyróżnia się wśród konkurentów m.in. ciekawymi rozwiązaniami technicznymi i bogatym wyposażeniem. Ponadto napęd 4MOTION sprawia, że samochód prowadzi się pewnie w każdych warunkach.

Volkswagen ID.4 Pro Performance 4MOTION stawia na wyjątkowe wrażenia z jazdy i ponadprzeciętną dynamikę. Auto może rozpędzić się od 0 do 100 km/h w 6,6 s, dzięki mocy maksymalnej wynoszącej 286 koni mechanicznych. Z napędem na wszystkie koła i podwyższonym prześwitem, ten elektryczny SUV nie boi się także trudnych wyzwań i zjazdu z utartych ścieżek. Niestraszne są mu także dłuższe dystanse – na jednym ładowaniu można pokonać nawet do 530 kilometrów, a na uzupełnienie baterii od 10 do 80% potrzeba niespełna pół godziny przy korzystaniu z maksymalnej mocy ładowania.

W wersji specjalnej Volkswagen ID.4 Pro Performance 4MOTION wyróżnia się także długą listą atrakcyjnego wyposażenia. W standardzie otrzymujemy np. 19-calowe felgi, reflektory LED z automatyczną regulacją zasięgu, ambientowe oświetlenie wnętrza z możliwością wyboru spośród 10 kolorów, instalację telefoniczną Comfort z ładowaniem indukcyjnym, a dla wygody korzystania ze smartfona i bezpieczeństwa jazdy Bezprzewodowy App Connect, umożliwiający widok ekranu smartfona na ekranie nawigacji. Pod względem bezpieczeństwa na uwagę zasługuje także system awaryjnego hamowania oraz rozpoznawania pieszych i rowerzystów Front Assist czy przydający się zwłaszcza w mieście Park Pilot, czyli czujniki parkowania z przodu i tyłu.

Samochód w specjalnej wersji jest dostępny z atrakcyjnym finansowaniem, przypominającym w swojej konstrukcji abonament. Nawet nazwa produktu odzwierciedla ten mechanizm, jest to bowiem leasing JAK ABONAMENT. Rozwiązanie to polega na takim sposobie finansowania, by miesięczne raty były na możliwie jak najniższym poziomie. Dlatego w trakcie trwania umowy, inaczej niż w tradycyjnym finansowaniu, spłacamy jedynie część wartości pojazdu – jego szacunkowy spadek wartości.

Leasing JAK ABONAMENT to elastyczne rozwiązanie, które pozwala dopasować parametry umowy do indywidualnych oczekiwań. Te parametry dotyczą opłaty początkowej, czasu trwania umowy czy też rocznego limitu kilometrów i wpływają na wysokość miesięcznej raty. Jednocześnie leasing ten charakteryzuje się elastycznym zakończeniem, gdyż na koniec umowy można wykupić auto lub zwrócić je do salonu i wziąć nowe w ramach nowego kontraktu.

Nowy T-Cross T-Cross T-Roc Polo Golf Golf Variant Touran Nowy Tiguan Tiguan Tiguan Allspace Nowy Passat Variant Passat Variant Arteon Arteon Shooting Brake Nowy Touareg Taigo ID.3 Pro Performance ID.3 Pro S ID.4 Nowy Pro Performance ID.4 Nowy Pro Performance 4MOTION ID.4 Special Edition ID.4 Special Edition 4MOTION ID.4 Nowy GTX 4MOTION ID.5 Nowy Pro Performance ID.5 Special Edition ID.5 Nowy GTX 4MOTION ID.7 Pro

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.